Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Hydrophobia

  1. #1 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  2. #2 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Pentru un joc al carui titlu face referire la apa, trebuie sa spun ca are cele mai urate efecte de apa din cate am vazut pana acum. Defapt toata grafica e hidoasa. Sper ca e pre-alpha, altfel... Si care-i treaba cu voice actingul ? lol Au luat un boschetar de pe strada ?

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    nu mi se pare chiar asa urat dpdv grafic si nici apa nu arata rau. e adevarat ca mai trebe lucrat la miscarea apei si al animatiile personajului in apa, cat si interactiunea acestora (gen sa se miste cand se misca omu prin apa) dar per total arata bine.

    Nu stiu de ce, dar parca urmarind acest trailer, m-a dus cu gandul la Beyond Good and Evil

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Si pe mine la fel ! lol Credeam ca sunt singurul. Cred ca e din cauza tipei.

  5. #5 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Cand am vazut titlul thread-ul prima imagine care mi-a venit in cap a fost Hydraphobia Map din Quake 2 de PSX. lol

  6. #6 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Attached Images Attached Images 264972.jpg 264973.jpg 264974.jpg 264975.jpg 264976.jpg 264977.jpg 264978.jpg 264979.jpg 264980.jpg

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    incepe sa arate din ce in ce mai urat si mai prost realizat. animatii jenante, iluminare penibila, voice acting si lypsinc patetice...

    [url]

    [url]

    [url]

  8. #8 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    10 minute de gameplay


  9. #9 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  10. #10 SP
    Senior Member Nash's Avatar



  11. #11 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Doua review-uri, Joystiq si IGN. Ar trebui sa apara astazi, 29.09, dar inca nu l-am vazut, cel putin nu pe Xbox Live UK. Pe PSN nu m-am uitat.

  12. #12 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am jucat un beta la el in urma cu cateva saptamani. Arata bine, efectele de apa sunt ok. actiunea este ok, nimic iesit din comun, ce nu-mi place este ca la orice chestie cu care poti interactiona (sper ca doar la inceput) intrerupe atmosfera pt un mic cinematic. in rest, este ok pentru un joc de XBLA.

  13. #13 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  14. #14 SP
    Banned cryyo's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Hydrophobia Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 7 Last Post: 27-04-2011, 23:24
  2. Hydrophobia vine pe PS3 si PC By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 01-05-2010, 11:37
  3. Hydrophobia - Lansare episodica pe XBLA By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 05-10-2009, 22:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts