Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 146

Thread: The Witcher 2: Assassins of Kings

  1. #121 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    90 de ore?! In niciun caz... Nu stiu acum cu EE cum e, dar versiunea standard a jocului este mai scurta decat primul Witcher. Nu ma intelege gresit, este lung si asta, dar in comparatie cu primul (daca l-ai jucat de vreo 2-3 ori ca mine) o sa ti se para foarte scurt.

  2. #122 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie pe PC mi-a luat vreo 40 de ore. Pe Xbox inca nu am apucat sa il termin. Oricum pentru mine ambele jocuri sunt de departe cele mai bune din ultimii ani. Mult peste orice. Primul e mai grim si mai dark, dar le consider egal de superbe. Iar acum pe Xbox cu un controller e pur si simplu extraordinar. Urasc sa laud jocuri. Dar la Witcher nu am ce comenta. Superb cap coada.

  3. #123 SP
    Member zulander's Avatar
    L-am jucat si eu cateva ore, abe am inceput Actul 1.
    Nu cred ca are rost sa incep cu plusurile pentru ca le stie toata lumea, asa ca, ce nu imi place:
    sistemul de looting si collecting, aproape niciodata nu imi dau seama daca ceva poate fii luat sau nu, singurul joc in care trebuie sa ma uit dupa butonul de take ca sa-mi dau seama daca pot sa iau ceva sau nu. Am ajuns la situatii tampite in care ma plimb prin padure si apas constant pe A ca sa nu pierd ceva.
    Si nu in ultimul rand: inventarul, poate cel mai prost sistem de inventar pe care l-am vazut in ultimul timp, navigarea mai e cum mai e, dar pana incerci o noua arma sau armura dureaza zile, plus ca greu iti dai seama ce ai echipat sau ce nu.

  4. #124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu îmi place deloc cum se controlează pe X360, parcă se mișcă prea repede personajul. Am jucat două ore, sper să mă impresioneze

  5. #125 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Te-ai obisnuit tu cu controlul ciudat din 3 , o sa iti treaca peste cateva ore

  6. #126 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred, mai ales ca am jucat doar puțin din W3. Mă obișnuiesc eu, mai ales ca pe ăsta îl joc doar pt poveste, adică pe easy

  7. #127 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu azi am incercat sa joc Withcer 2 si nu mai merge discul, imi da unreadable. Cred ca voi incepe si eu nebunia prin care a trecut Dant3 ca sa fac rost de inca o copie

  8. #128 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nici ale mele nu sunt așa impecabile cum se spunea în anunț, bine ca am reușit să le instalez. Dacă îl termin până pleci, ti-l dau eu

  9. #129 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sold! Baga mare

  10. #130 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Dacă pleacă tudy îl iau eu

  11. #131 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai ca a început să mă prindă

  12. #132 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Pe unde ai ajuns? Am inceput si eu aseara sa il joc.

  13. #133 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Fac misiuni secundare, nu prea am avansat în main story, are misiunile secundare foarte ok Acum am terminat misiunea cu Malena. Îmi place ca și pe modul mai ușor nu te poți arunca ca nebunul în bătălii.

  14. #134 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Tocmai la acea misiune sunt eu acum, al naibi pestera plina de creaturile alea. Am ales sa nu o dau pe mana gardienilor, iar acum trebuie sa ma intalnesc cu ea, seems fishy.

  15. #135 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E plină peștera iar fără sabia Silver nu ai șanse

  16. #136 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si Cat Potion, nu uita de Cat Potion. Fara, unele zone sunt imposibil de explorat.

  17. #137 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bun mai nene, nu se compara cu prima parte, pfiuuu, am crezut ca nu ma prinde

  18. #138 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E doar din cauza controlului, eu jucându-le pe primele doua intai pe PC ma simt mai atasat de prima parte

  19. #139 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Yack, vreau sa uit cat mai repede prima parte. Povestea din prima parte mi-a lasat un gust amar, sper sa ma prinda 3-ul si mai sper sa il repare pana ma apuc de el, ultimul patch m-a speriat, nu stiam ca e atat de stricat.

  20. #140 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Nu am apucat sa joc primul, ce e in neregula cu el? Apropo ai facut side missionul "In the claws of madness"?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-04-2012, 15:48
  2. Replies: 0 Last Post: 18-03-2012, 11:04
  3. Replies: 0 Last Post: 09-02-2012, 10:27
  4. The Witcher 2: Assassins of Kings Videos By Walkman in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 18-11-2009, 20:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts