Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 282 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1981 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Tipul nu a jucat jocul, raspunsul lui la intrebarea: ''ai jucat jocul?''

    ''None yet, but have you?! So why do you defend the game? From the concrete evidence we have now, the damage physics seem downgraded. Ofcourse our views can change once we play the game, and I hope they do, but everyone's complaints are valid since that video is the only proof we have now, so deal with it...

    Plus de asta, film real, masina asta avea o viteza comparabila cu cea din GTA5:



    Lucrurile nu stau chiar atat de rau, poti spune ca damage-ul produs in joc e identic cu cel de mai sus.

  2. #1982 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    OK, video-ul ala e retardat.. e un Volvo modern nu e vreun muscle car vechi. Uite aici un crash test la un Pontiac din 79 la 35 mph:



    Doar o zgarietura, nu-i asa?


    Si un video cu un crash test din GTA IV, facut dupa cel din GTA V:



    LE: Nu arata deloc la fel, in GTA V se baga cu viteza in zid, nici macar nu zboara prin parbriz iar masina de abia daca e putin zgariata si are capota deschisa. In GTA IV e indoita calumea (ca o conserva).


    Nu stiu ce sa zic, ceva imi spune ca nu e asta damage-ul, nu are cum sa fie, e chiar mai prost ca cel din GTA III, ce naiba s-a intamplat cu R*.

  3. #1983 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    @ Teo
    Cea din GTA e masina veche. Nu compari ce-ai pus tu cu cea din joc. (idem Sergiu)

    PS: Ce a postat Sergiu, nu arata la fel ca ce-am vazut in V ?

  4. #1984 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    In V nu iesea ala prin parbriz...
    Anyway, ce tabla are pontiacul ala si ce tabla are masina din joc?
    P.Se mine nu ma deranjeaza asta, ma deranjeaza alte bug-uri pe care le-am vazut si pe care sper sa le repare.

  5. #1985 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se repara cu day one patch

    PS: e prima oara cand vad o dezbatere atât de...chiar sunt distractive unele păreri. De ex sa stai la masa 15 min sa mananci E o idee buna, iei si tu pauza de 15 min recomandata dupa fiecare oră de joc, mananci ceva

    PPS: jocul se lansează pe 17, pe 24 cel tarziu o sa sa vedem console duse in garanţie

  6. #1986 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Tipul nu a iesit prin parbriz fiindca avea centura pusa... Cum era in GTA IV daca asteptai 2 secunde sa isi puna ala casca...

  7. #1987 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu iese in parbriz, pentru ca are centura de siguranta pusa. a zis baiatu ala de arata facts, ca daca stai putin dupa ce te urci in masina pune centura

  8. #1988 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Muscle car vechi? poftim? cel din GTA5 este exact SabreGT, uite-te si la faruri. Nu mi se pare ca ar fi vechitura postata de tine. Am revazut si eu filmuletul, intr-adevar, n-are rost sa facem aparare ieftina, damage-ul chiar e slab, sper totusi sa fie din cauza lui franklin si-al lui mega-skill la condus.

    LE: dpmdv faza cu iesitul prin parbriz la GTA4 iti lua ochii, arata fain dar nu era tocmai realista, in realitate iti ramane abdomenul blocat in volan, rare cazuri in care esti proiectat prin parbriz.

  9. #1989 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Se repara cu day one patch
    Asa sa fie, dar poate nici nu va fi nimic de reparat. Dupa cum am spus, asteptati un video care nu are 10 pixeli.

  10. #1990 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Wait wait wait WAIT....deci.M-am mai uitat odata la videoclipul cu masina...si ghici ce:NU ESTE NICIUN SOFER IN EA!e goala....how can you explain that?eu tot cred ca nu e versiune legala.

  11. #1991 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    ^ si mai lung de 7 secunde

    L.E.: FishyBon3 daca te uiti la sfarsit franklin sau cine conducea masina era jos undeva... cand se termina video-ul poti sa vezi o parte din tricou

  12. #1992 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Inca un clip, ce penibil e damage-ul Cred ca au copiat totul din Midnight Club, inclusiv driving-ul.



    Bonus:

  13. #1993 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ca sa se vada mai clar:
    Attached Images Attached Images gta-5-driver-crashl6pmx.gif

  14. #1994 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Wait wait wait WAIT....deci.M-am mai uitat odata la videoclipul cu masina...si ghici ce:NU ESTE NICIUN SOFER IN EA!e goala....how can you explain that?eu tot cred ca nu e versiune legala.
    Esta Franklin in ea, uite-te atent ca i se vede gatul cu se misca cand franeaza dupa ce da cu spatele.

  15. #1995 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Crezi tu? Mie mi-au zis ca trimit toate coletele deodata cu cele din UK. Ai mai comandat de la ei asa si au trimis mai repede?

    Plus asta:


    Also: "ShopTo boss Igor Cipolletta said that the inability to ship titles more than a day before launch means that many deliveries won't arrive until the day after release."
    Nu am mai avut precomanda la jocuri care s-au lansat marți, asa ca nu știu cum procedează în cazul ăsta.
    Mi s-a întâmplat însă să-mi expedieze marți sau miercuri, iar joi sa am jocul (lansarea fiind vineri), deci chestia cu dispatch cu o zi înainte nu e bătută în cuie.
    Sa speram totuși ca fiind vorba de un joc cu un număr asa mare de precomenzi, poate trimit mai din timp. Cred ca ShopTo expediază și sâmbăta, dar s-ar putea sa mă înșel.

    ---

    Legat de damage, eu zic sa aveți răbdare sa jucați varianta finala. Cine știe din ce build-uri vechi sunt toate filmulețele astea. Refuz sa cred ca o firma atât de atenta la detalii (în GTA4 de ex auzeai cum pocnește evacuarea în timp ce se răcește, după ce parcai mașina...) alege sa ignore ceva atât de important - mai ales când s-au chinuit sa facă condusul mai realist decât în GTA4, faza cu centura etc...

  16. #1996 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai in cazul asta mai are centura sau nu....WTF nu mai inteleg nimic.Eu am terminat-o cu subiectul asta si cu toate parerile and ****.Mai vorbim marti.Bye bye guys!

  17. #1997 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Inca un clip, ce penibil e damage-ul Cred ca au copiat totul din Midnight Club, inclusiv driving-ul.
    Unde este damage acolo? Si poate iar zici ca-s fanboy dar la 144pixeli ce sa vezi...

  18. #1998 SP
    Member Dante's Avatar
    @CSergiu "jocul pare o fi o dezamagire" tu realizezi ce zici? vazand nista clipuri scurte de *** ai ajuns la concluzia asta deja?

  19. #1999 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Unde este damage acolo? Si poate iar zici ca-s fanboy dar la 144pixeli ce sa vezi...
    Tocmai asta e chestia, ca nu e damage deloc Daca facea coliziunile alea in GTA IV la viteza aia era lovita destul de bine masina, plus masinile de politie. In fine, eu zic sa încheiem subiectul asta ca deja umplem thread-ul cu tampenii


    Inca 5 zile


    LE: Eu un lucru stiu sigur, daca nu imi plac physics-urile, nu imi place sistemul de damage nu il cumpar... nu dau 200 RON pe o porcarie de joc, mai bine ma uit pe YT la story si gata.

  20. #2000 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Nu am mai avut precomanda la jocuri care s-au lansat marți, asa ca nu știu cum procedează în cazul ăsta.
    Mi s-a întâmplat însă să-mi expedieze marți sau miercuri, iar joi sa am jocul (lansarea fiind vineri), deci chestia cu dispatch cu o zi înainte nu e bătută în cuie.
    Sa speram totuși ca fiind vorba de un joc cu un număr asa mare de precomenzi, poate trimit mai din timp. Cred ca ShopTo expediază și sâmbăta, dar s-ar putea sa mă înșel.
    "HI Alexandru,

    due to guidelines set by the publisher we will be shipping these items on Monday 16th September.

    Regards,
    James"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 282 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts