Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 282 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3001 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    De ce nu imi merge siteul baswaq sau de exemplu cel de proprietati? Zice ca e in mentenanta...

  2. #3002 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, pt cine nu si-a luat jocu, e 199 ron in Cora Rahova. Au multe bucati, de x360 si ps3.

  3. #3003 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by mof990 View Post
    45/50 Spaceship parts. Inca putin!
    Done. Pe langa achievement mai primesti si

  4. #3004 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Daca voi l-ati gasit pe Trevor in chiloti eu l-am gasit asa
    Attached Images Attached Images trevor.jpg

  5. #3005 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ati observat ca la stats:

  6. #3006 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Cate misiuni principale are jocul ?
    Care este cea mai rapida/buna masina?

  7. #3007 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Cate misiuni principale are jocul ?
    Care este cea mai rapida/buna masina?


    Din cate am observat, cea mai rapida tot Infernus a ramas. Unii spun ca e Abber (masina creata dupa bugatti) dar mie mi se pare mai inceata.

  8. #3008 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu vi se pare ca misiunile cu Trevor sunt mai grele ? Eu abia am dat de el in joc, am facut vreo 3 misiuni si mi se par mai dificile decat misiunile cu celelalte personaje.

  9. #3009 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Folosestei abilitatea , dasta ti se pare greu.

  10. #3010 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Baieti... nu va recomand sa intrati pe GTAForums, sunt niste imbecili retardati care spoileaza jocul... eu din pacate am fost spoilat pentru ca am fost prost si nu m-am lasat, am tot intrat si s-a intamplat pana la urma

  11. #3011 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  12. #3012 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Siiiiiiiii vanzarile au depasit 1 miliard de dolari. Cea mai mare lansare din istoria ENTERNAINMENT-ului.

    Bravo, Rockstar. Bravo.

  13. #3013 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Eu si pe forumul acesta mi-am luat multe spoilere. Multi nu fac diferenta intre a-si spune parerea despre joc fata de a da detalii din joc.

  14. #3014 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    E un joc OKish, dar in nici un caz nu e jocul acela overhyped despre care toata lumea vorbea si in nici un caz nu e un joc care sa valoreze 265 milioane de dolari, cum spunea cineva cu cateva pagini in urma: probabil marea majoritate din banii aia s-au dus in marketing.

    P.S. Mai are cineva probleme cu garajele si masinile care dispar? Se pare ca e un bug legat de chestia asta deci pana nu se rezolva nu va recomand sa va comandati masini scumpe si sa bagati bani in ele.

  15. #3015 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, cum instalez discul 2 pe USB ? Nu vreau sa-l citeasca incontinuu si prefer sa stau cu USB-ul bagat. Din meniu nu am decat optiunea Install, nu si pe ce anume sa-l instaleze.

  16. #3016 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Mai are cineva probleme cu garajele si masinile care dispar? Se pare ca e un bug legat de chestia asta deci pana nu se rezolva nu va recomand sa va comandati masini scumpe si sa bagati bani in ele.
    Din cate stiu eu masinile cumparate de pe website-uri nu isi dau respawn ca si masina default a personajului in schimb barcile , jetsky-ul si avioanele isi dau respawn.Dupa ce iti termini treaba cu masina o pui in garajul casei sau in garajul din oras.Incearca la Vehicle impound.

  17. #3017 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, cum instalez discul 2 pe USB ? Nu vreau sa-l citeasca incontinuu si prefer sa stau cu USB-ul bagat. Din meniu nu am decat optiunea Install, nu si pe ce anume sa-l instaleze.
    Eu am facut invers... dar daca vrei sa faci asa, presupun ca te poti duce la Storage si pe HDD si ii dai sa transfere disk-ul respectiv pe USB. Nu stiu daca merge, nu am incercat.

  18. #3018 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am jucat foarte putin din poveste, vrei sa spui ca o masina pe care dai o groaza de bani, iti dispare daca o lasi la o misiune sau o pierzi? nu era vorba de asigurare sau ceva de genul?

    ---------- Post added 21-09-2013 at 19:23 ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, cum instalez discul 2 pe USB ? Nu vreau sa-l citeasca incontinuu si prefer sa stau cu USB-ul bagat. Din meniu nu am decat optiunea Install, nu si pe ce anume sa-l instaleze.
    Ciudat, eu l-am instalat aseara, am dat INSTALL si am fost intrebat dupa 2 secunde pe ce mediu sa il bag. Daca nu iti apare, ar fi o varianta sa lasi doar mediul de stocare respectiv in consola iar dupa instalare sa le reconectezi. Instaleaza mai bine D1 pe USB si D2 pe HDD, vei avea performante mult mai satisfacatoare.

    @monky: esti multumit de rularea indicata de mine?

  19. #3019 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  20. #3020 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am ajuns la Trevor, incredibil ce joc, nu inceteaza sa ma uimeasca.... Primul lucru pe care l-am facut - l-am tatuat, i-am "crescut" barba de barbarian a la Diablo 3 si l-am imbracat in pantaloni scurti roz!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts