Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 184 of 282 FirstFirst ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 ... LastLast
Results 3,661 to 3,680 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3661 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Cumperi Sonar Collection Dock

  2. #3662 SP
    Member Harilip's Avatar
    il gasesti la aeroportul din desert unde este si un elicopter cargo cu care poti sa transporti submarinul.

    in gta online cum fac sa ma urc intr-o masina ca pasager? apas sau tin apasat pe triunghi si doar la volan se urca si il da pe celalalt player afara

  3. #3663 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Mi-a sters caracterul a-4-oara,sa imi bag ceva cu servere lor si R* cu tot!(imi cer scuze daca am jignit,dar nu mai suport pentru a-4-oara)Acum ce fac sa recuperez inapoi primul caracter care aveam level 12...putin ajutor aici va rog.Thanks

  4. #3664 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    ^aahha da stiu faza din misiuneeu doar apas pe triunghi si ma lasa.....o fi fost vreun bug.

  5. #3665 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Mi-a sters caracterul a-4-oara,sa imi bag ceva cu servere lor si R* cu tot!(imi cer scuze daca am jignit,dar nu mai suport pentru a-4-oara)Acum ce fac sa recuperez inapoi primul caracter care aveam level 12...putin ajutor aici va rog.Thanks
    Nu-ti sterge caracterul, ci doar nu ti-l mai vede din cauza serverelor Rockstar. Singura solutie pentru a-ti pastra caracterul este nu mai creezi altul peste atunci cand dispare si sa incerci sa te reconectezi mai tarziu.

    De asemenea, cel mai indicat este ca, atunci cand iesiti din multiplayer, sa reveniti la singleplayer pentru a va salva progresul inainte de a iesi in XMB.

  6. #3666 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cum reusesc sa ma urc cu Franklin pe Maze Tower pentru a face misiunea de la Dom ? Am tot sarit peste misiunea asta in speranta ca imi voi da seama ce si cum, dar nimic pana acum.

  7. #3667 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu am luat un elicopter de la un spital.Vezi ca prin zona fostei case a lui Franklin, e un spital.Urci niste scari acolo si gasesti doua elicoptere rosii.O sa-ti ia ceva timpSau poti sa-ti cumperi unul sau sa furi un Buzzard

  8. #3668 SP
    Member muski's Avatar
    Mda, am pierdut si eu ambele caractere , ce pot sa zic, minunat... . R* !!!

  9. #3669 SP
    Junior Member evolution9's Avatar
    E ceva iesit din comun cu serverele lor dupa ce ca au vagoane de bani acum nu pot sa intretina serverele plus ca fac bani si din microtransactions si bla bla sunt cam dezamagit de GTAO

  10. #3670 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Tocmai ce am terminat si eu SP, mai am niste side missions doar. Ce pot sa spun, un joc de exceptie si o experienta pe masura . In online inca nu am intrat, probabil zilele urmatoare, sper sa nu ma faca sa-mi schimb parerea

  11. #3671 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Voi cum dzeu ati reusit sa luati apartamentul ala nenorocit la 400k?cum de ati strans banii asa repede?

  12. #3672 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Poti sa faci credit in Joc ?

    Re: da.asta ca un raspuns la intrebarea lui Fishybone

  13. #3673 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Poti sa faci credit in Joc ?
    Credit bancar ? )

  14. #3674 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    eu am luat unul mai modest la 130k si de restul 50k cat mai aveam mi-am tunat masinile ... Am jucat azi cu niste amici de lvl 27-30 si la majoritatea misiunilor iei 5k-10k iar eu am gasit si una mai grea si mai elaborata ca celelalte si am luat 25k. Nu e asa greu sa ii strangi.. Dar eu nu am timp si nervi necesar sa stau sa strang 400k

  15. #3675 SP
    Member raptorscream's Avatar

  16. #3676 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Ma uit pe socialclub sa-mi verific caracterul meu online de lvl 10 si ce sa vezi? S-a constatat o extorsiune al unui degajament intr-o apa de s-a facut lvl 3.

  17. #3677 SP
    Member muski's Avatar
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post

    Eu nu am creat pana acum nici un alt character peste cele sterse, tot astept poate revine vreunu din ele... vorbesti din nou baliverne fara sa ai habar . Am vazut pe un stream, aia au pierdut 2 caracatere unu de level 60 si altul de level 30 ... , nici nu mai joc online pana nu repara astia, si daca nu se rezolva in maxim 2 saptamani eu personal marit jocul instant.

  18. #3678 SP
    Member Dante's Avatar
    asta am facut si eu deja, l-am pus la vanzare. poate fi cumparat oricand dupa ce se rezolva complet problemele

  19. #3679 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar

    pana si review-rii de la IGN s-au trezit cu caractere sterse: Grand Theft Auto Online Review - IGN
    To reiterate the advice given in the review in progress below: playing GTA Online right now involves an eye-watering level of risk. Do not play this game right now unless you're okay with the possibility of losing everything you've done because of an accident with the cloud servers. It really stings.
    good job R*, eu zic ca nu are rost sa va mai chinuiti cu online-ul pana nu-si rezolva problemele

  20. #3680 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    poate folosesc HDD-uri vechi crapa unul, baga altul etc.

    Eu am jucat (sunt level 14 parca) in week-end dar am pierdut bani (vreo 20.000), nu caracterul , s-a blocat dupa un set de 7-8 misiuni.

    E foarte frumos in multiplayer cu headset si o grupa de romani chiar amuzant. O sa urmeze mai mult ca sigur patch-uri.

    ............................deja se lucreaza la un patch http://www.computerandvideogames.com...says-rockstar/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 184 of 282 FirstFirst ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts