Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 218 of 282 FirstFirst ... 118 168 208 216 217 218 219 220 228 268 ... LastLast
Results 4,341 to 4,360 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4341 SP
    Member proto's Avatar
    Aa misto, mersi

  2. #4342 SP
    Member Ramon's Avatar
    O sa ai doar DLC-urile si progresul pe online. Pe story nu o sa ai nimic ca progress, deci nu o sa ai apt sau garaj sau masini.

  3. #4343 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Transferul e și cross console din cate știu, eu voi trece de pe X360 pe PS4. Toate datele din online sunt atașate contului Rockstar.

  4. #4344 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Insa progresul SP nu se transfera....destul de sigur ca nici trofeele. Asta a zis R*...probabil pentru ca vor sa joci SP iar, ca sa vezi aditiile noi, random events noi, misiuni etc.

  5. #4345 SP
    Member anes's Avatar

  6. #4346 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Jocul exista deja la vanzare de cateva zile. Cand mi-am luat Unity, mi-a zis tipu ca l-a gasit in magazin (in UK) dar nu a vrut sa-l ia ca era mai scump ca restu. In schimb Unity si Far Cry 4 (si parca noul Little Big Plannet) le luase el deja de joia trecuta.

  7. #4347 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by anes View Post
    Tocmai ce voiam si eu sa pun
    Arata ok...pacat de rezolutia aia. Nu cred ca mai face stream, insa daca e ceva o sa pun aici.
    Va las canalul tipului : Twitch

  8. #4348 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Acest "tipului" isi ia sters contul de pe twich asa ca..

  9. #4349 SP
    Member iliedobre's Avatar

  10. #4350 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Heist incoming baby

    ---------- Post added 13-11-2014 at 18:55 ----------

    Also, niste screen-uri din streamul de ieri : GTAV PS4 Stream Capture - Imgur

  11. #4351 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Anuntati si voi aici cand sunteti sunati cu precomanda, sa stim si noi daca suna si pe restul,multumesc anticipat.

  12. #4352 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pun pariu ca il iei mai repede din orice magazin decat sa astepti dupa vreo precomanda la cateva zile de la lansare.
    o sa fie pe toate rafturile, inclusiv pe aici pe forum de vanzare.

  13. #4353 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Intrebarea e cand?...il vreau weekendul asta...sper sa primesc mail de la eMag maine

  14. #4354 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cel mai deveme il vei avea la lansarea de luni noaptea... la ora 00.00

  15. #4355 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am inteles ca luni seara e pe raft...nici nu ma gandesc sa stau la lansare daca e...il iau si plec.

  16. #4356 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    pun pariu ca il iei mai repede din orice magazin decat sa astepti dupa vreo precomanda la cateva zile de la lansare.
    o sa fie pe toate rafturile, inclusiv pe aici pe forum de vanzare.
    Faza e ca nu o sa ai bonus daca iei din magazin.
    P.S.Si in primul rand nu e nici-o graba pentru mine,abia de marti am si eu banii ,dar nici sa vina abia joi sau vineri..

  17. #4357 SP
    Member anes's Avatar

  18. #4358 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    First person driving e cam chunky
    Sper sa-l repare cu patchul dayone.

  19. #4359 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu tot zic ca este prea mare hypeul pt un joc de 1 an de zile terminat dar nu zic ca nu merita.

  20. #4360 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Inteleg ce spui, e intr-adevar un joc de un an de zile, insa mie mi se pare justificat. Tocmai faptul ca exista atatea nebunii noi te fac sa scoti inca o data 60 de euro din buzunar pentru el. Eu abia astept sa vad modul 1st person, noile misiuni si nu in ultimul rand, grafica ridicol de mult imbunatatita. Dupa cum spuneam, ma consider o fiinta extrem de echilibrata, dar trebuie sa marturisesc ca numar minutele pana marti.

    Rockstar mi se pare singura companie care nu si-a batut vreodata joc de mine. Toate jocurile lor parca sunt concepute la cele mai inalte standarde posibile, ori asta nu pot s-o spun despre nimeni altcineva. Munca lor e crema industriei, iar GTA V este indubitabil unul dintre cele mai finisate, complete si complexe jocuri de care am avut ocazia sa ma bucur vreodata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 218 of 282 FirstFirst ... 118 168 208 216 217 218 219 220 228 268 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 287 Last Post: Today, 01:22
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts