Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 282 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 ... LastLast
Results 4,821 to 4,840 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4821 SP
    Junior Member bad69's Avatar
    Dava vrei sa faci bani multi nu trebuie sa faci misiunile date de Lester lui Franklin.
    Cauta pe google: make millions with Lester missions

  2. #4822 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Ce altă posibilitatea există dacă am făcut deja misiunile?
    Nu prea am găsit pe net nimic.
    Mersi.

  3. #4823 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si eu sunt in aceeasi situatie. Ma gandeam ca sunt unii dintre voi care stiu exact ce actiuni sa cumpar la bursa. Ma refer la actiuni pe care le iei foarte ieftin, care in timp sa creasca si pe care apoi sa le vinzi scump.

  4. #4824 SP
    Junior Member GameOnRomania's Avatar
    Intrati in acest crew : Rockstar Games Social Club - Crew : GTA Romania PS4 , si Lexuletz stie ca e ok si ne-am jucat impreuna, mereu ai cu cine.

    Incerc sa ridic si grupul de Facebook, desi cred ca va fi un pic mai greu : https://www.facebook.com/groups/GTARomaniaPS4/ .

  5. #4825 SP
    Junior Member tYg3r's Avatar
    Aceeasi problema o am si eu, insa am ratat cateva trofee si voi relua jocul de la inceput cred.. Am pierdut rampage-urile si pe la trevor stranger-ul cu maued sau cum o cheama pe tipa aia.. exista cumva sa le recuperez fara sa reiau jocul ?

  6. #4826 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fratilor, cum ati reusit sa faceti misiunea aia bonus cu Michael ? Ca trebe sa port costumu ala pt 10 zile la rand, dar daca fac si misiuni in timpu ala sau daca-l schimb ca si caracter, el se schimba in alte haine. Si sa stau 10 zile sa ma plimb pe harta, mi se pare super boring

  7. #4827 SP
    Member daviddd's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Fratilor, cum ati reusit sa faceti misiunea aia bonus cu Michael ? Ca trebe sa port costumu ala pt 10 zile la rand, dar daca fac si misiuni in timpu ala sau daca-l schimb ca si caracter, el se schimba in alte haine. Si sa stau 10 zile sa ma plimb pe harta, mi se pare super boring
    Păi dormi şi aşa va avansa timpul. Eu aşa am făcut.

  8. #4828 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da...e si asta o idee. Nu m-am gandit sa dorm 10 zile

  9. #4829 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Oricum Michael e pensionar, își permite.

  10. #4830 SP
    Member namename's Avatar
    Daca pot sa pun si eu o intrebare, s fac si misiuni in grup pe online sau e doar plimbarica

  11. #4831 SP
    Junior Member GameOnRomania's Avatar
    Salut, se fac mai mult misiuni. Fie ele cele simple, deathmatch sau curse .

  12. #4832 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Deci, chiar nu stie nimeni ce actiuni sa cumpar pentru a avea profit ?

  13. #4833 SP
    Junior Member dieselro's Avatar
    Cauta pe google ce trebuie cumparat inainte de fiecare asasinare data de Lester. Acolo se face cel mai mare profit.

  14. #4834 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Deci, chiar nu stie nimeni ce actiuni sa cumpar pentru a avea profit ?
    E dificil, ca si in viata reala, de dedus ce actiuni sa cumperi intr-un anumit moment. Trebuie fie folosite cele date de Lester inainte de asasinari, acolo stiind clar directia in care o va lua o actiune, fie sa urmaresti care firma e in crestere intr-o perioada, investesti in ea, si cand consideri ca incepe sa nu mai continue trend-ul de crestere, le vinzi. Eu unul nu prea mi-am batut capul pentru ca deja dupa primele 2 Heist-uri am o groaza de bani cu care nu am ce sa fac. Mi-am luat arme, afaceri, haine, am modificat masinile, etc. si tot mai am cateva sute de mii pe fiecare caracter

  15. #4835 SP
    Member Kupy's Avatar
    Sunt doua burse în gta, Bawsaq și LCN. Bawsaq e bursa stabila și fluctuațiile sunt mici, excepție la misiunile lui Lester pentru Franklin (asasinarile) pe care le găsești pe google cu tot cu sfaturi. LCN e bursa unde trebuie sa joci deoarece se modifica în funcție de acțiunile tale din joc. Găsești doua companii rivale, cumperi acțiuni la una, iar pe cealaltă o ataci. Ii ataci clădirile, mașinile, birourile, dacă știi unde se afla Dar e bătaie de cap fără multe beneficii.
    Sutele de milioane se fac abia după ce termini campania. Și asta numai dacă lași misiunile lui Lester nefăcute. Toți banii de la ultimul jaf ii bagi la bursa după cum îți zice Lester sau Google

  16. #4836 SP
    Junior Member prettyflack9's Avatar
    Ar fi bine sa fim doar romani in crew. e lumea activa? as intra si eu cu un prieten care suntem on destul de mult

  17. #4837 SP
    Junior Member GameOnRomania's Avatar
    Da, suntem si acum on. Stii cum sa intri cu noi, nu ?

  18. #4838 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Snow is back, pentru cei care nu stiu deja si vor o bulgareala.

  19. #4839 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Bawsaq e influențată de acțiunile din multiplayer.

  20. #4840 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si am avut primul crash pe PS4 de cand joc GTA 5. Dupa o misiune, mi s-a inchis consola pur si simplu, am reusit sa o aprind doar de la butonul central, dupa ce am scos-o din priza. Sper sa nu se fi f***t tot progresul de pana acum ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 282 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 291 Last Post: 17-05-2024, 21:00
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts