Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 282 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1041 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    @j0hnnyReaper: Adica un dvd il folosesti pentru instal iar celalalt ca sa te joci...

    De-abea astept sa omor un dirty motherf***er pentru ca mi-a dat doar 10$ dupa ce am jefuit o banca

  2. #1042 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ca in mijlocul jocului iti cere sa schimbi dvd-ul pentru a putea avansa
    Attached Images Attached Images 468px-mis_06_141.jpg

  3. #1043 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    @j0hnnyReaper: Adica un dvd il folosesti pentru instal iar celalalt ca sa te joci...

    De-abea astept sa omor un dirty motherf***er pentru ca mi-a dat doar 10$ dupa ce am jefuit o banca
    Probabil nici macar 10 dolari. Si roaga-te sa nu-ti mai fure si banii din "portofel" dupa ce te omoara .
    Mi se pare foarte interesanta ideea asta. Adica, sa joci 10-20 de minute incercand sa jefuiesti o banca, si la final te omoara unul (sau VA omoara unul) si ia toti banii. Apoi tu iti amintesti gamertag-ul lui si incepi sa-l urmaresti prin tot orasul ca sa-l omori, luandu-i banii din "portofel" pana ce ajungi la suma pe care ti-a furat-o cand ai jefuit banca. That would be like "Revenge motherfukaaaaaaa!!!!".

    @AndRewqp ; Cristy
    Multumesc ca m-ati lamurit. Mi se pare foarte stupida chestia asta cu swap. Bine ca nu este in joc.

  4. #1044 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ca in mijlocul jocului iti cere sa schimbi dvd-ul pentru a putea avansa



  5. #1045 SP
    Senior Member Anderul's Avatar

  6. #1046 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    "Hey cousin, let's play tennis" achievement unlocked

  7. #1047 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    GTA Online: Direct a driver to 1st place as co-driver in Rally Mode. - 10 G
    "Co-driver"? Suna interesant ...

    ---------- Post added 17-08-2013 at 09:37 ----------

    Ma lamureste si pe mine cineva? Cum lucreaza mai exact acest semi-MMO open-world? "Lumea" asta unde spun ei ca iti poti face prieteni, dusmani, etc., va avea ca limita de playeri numarul 16? Sau limita de 16 playeri este doar in modurile clasice (cum ar fi Deathmatch) ?

  8. #1048 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Out of Your Depth - You're gonna need a bigger boat... (Sharks=Confirmed)
    From Beyond the Stars - Collect and return all spaceship parts.

  9. #1049 SP
    Member daviddd's Avatar
    Uitaţi-vă la "San Andreas Sightseer" - "Explore all of Los Santos and Blaine County." Pare destul de mică harta.

  10. #1050 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Mie nu-mi pare mica.

  11. #1051 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    ^ Puneti si un link... Pana la urma Los Santos va fi singurul oras din GTA 5? Adio Liberty City ?

  12. #1052 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Ce naiba sa caute Liberty City in San Andreas? Cred ca sunt un milion de motive pentru care Liberty City sa nu fie in San Andreas. Nu au nici o legatura nici macar in viata reala (New York -> Los Angeles). Ce intrebare stupida.

    LE: Pai da, probabil va fi disponibil separat dar nu pozitionat pe langa Los Santos sau macar pe harta San Andreasului cum scrie mai sus...

  13. #1053 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Au anuntat ca in GTA online vor fi disponibile mai multe orase, pe parcursul vietii jocului. Unele zvonuri vorbesc despre Liberty City ca fiind primul oras disponibil, dar nu se stie momentan daca va fi disponibil si pentru singleplayer sau doar in multiplayer...

    http://youtu.be/MrpSUT5Wtjs?t=4m40s

  14. #1054 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Ce naiba sa caute Liberty City in San Andreas? Cred ca sunt un milion de motive pentru care Liberty City sa nu fie in San Andreas. Nu au nici o legatura nici macar in viata reala (New York -> Los Angeles). Ce intrebare stupida.

    LE: Pai da, probabil va fi disponibil separat dar nu pozitionat pe langa Los Santos sau macar pe harta San Andreasului cum scrie mai sus...
    In trailer spuneau "Cand aterizezi in Los Santos...", si m-am gandit ca s-ar putea sa incepi din alt oras...

  15. #1055 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Pe mine nu m-ar deranja sa existe si liberty city pt ca acolo cunosc fiecare coltisor... acum cu rabdarea am probleme!

  16. #1056 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Nu mi-a raspuns nimeni la intrebare. Cum va functiona acest mic MMO? Spuneau ca poti face curse, dar cu propriul tau vehicul, si asta inseamna ca nu este un game mode clasic. Limita de 16 jucatori este doar pentru game mode-urile ca Deathmatch? Altfel nu inteleg cum "iti faci dusmani" daca joci doar 10 minute cu o anumita persoana. Eu speram ca vor fi anumite servere, sau ceva de genul de cate 50 persoane. Dar imi deau seama ca este foarte greu sa faci asa ceva, pe deasupra faptului ca open-world-ul este masiv.

  17. #1057 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cred ca te referi la free-roam...cam in asta se incadreaza ce ai spus tu.Daca chiar nu la asta, ei bine vom vedea la lansare
    aaa si nici mie nu mi-ati raspuns la intrebaredigital contentul de la celelalte editii(collectors si special)va putea fi downloadat/cumparat separat?

  18. #1058 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Ar fi super sa fie sistemul ca in genul celui de la WoW, adica mai multe servere (realm-uri) a cate 500 jucatori online maxim si sa iti pastrezi toate datele pe serverul respectiv (casa, masini, dusmani, etc.).

  19. #1059 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Ar fi super sa fie sistemul ca in genul celui de la WoW, adica mai multe servere (realm-uri) a cate 500 jucatori online maxim si sa iti pastrezi toate datele pe serverul respectiv (casa, masini, dusmani, etc.).
    Mie nu mi-ar placea sa fie asa... Ganditi-va ce clusterfu*k ar fi cu peste 200-300 jucatori. In GTA 4 erau lobby-uri pentru Free-Roam?
    Tocmai acum imi dau seama cat de greu este sa presupunem ceva, sau sa ne dam seama de ceva, la cat de complex si "mare" e jocul...

  20. #1060 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Au anuntat ca in GTA online vor fi disponibile mai multe orase, pe parcursul vietii jocului. Unele zvonuri vorbesc despre Liberty City ca fiind primul oras disponibil, dar nu se stie momentan daca va fi disponibil si pentru singleplayer sau doar in multiplayer...

    GTA Online: Everything We Know So Far - YouTube
    cel mai sigur o sa fie Las Venturas si San Fiero dar nu este exclus sa refoloseasca/recicleze harta Liberty City din GTA4.... ar fi mai putin munca

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 282 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts