Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 121 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 2402

Thread: Mortal Kombat

  1. #1981 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    frumoase meciuri insa cum de toti se baga pe kung lao ?

  2. #1982 SP
    Junior Member iori2k9's Avatar
    Va salut!sunt nou pe aci...DED..
    sa ma bag si eu in vorba putin....prost merge jocul pe net....din pacate....
    ne vedem sambata vii...sa jucam ceva?
    am ceva personaje noi de aratat....
    sper sa nu supar pe nimeni pe aci...ca ma bag si eu in seama...
    id de ps3-lazybear1983
    daca vrea cineava sa jucam..

  3. #1983 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by iori2k9 View Post
    Va salut!sunt nou pe aci...DED..
    sa ma bag si eu in vorba putin....prost merge jocul pe net....din pacate....
    ne vedem sambata vii...sa jucam ceva?
    am ceva personaje noi de aratat....
    sper sa nu supar pe nimeni pe aci...ca ma bag si eu in seama...
    id de ps3-lazybear1983
    daca vrea cineava sa jucam..
    Daca vii tu eu nu mai vin

  4. #1984 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Daca vii tu eu nu mai vin
    Cat venin domne...

    Bine ai venit DED! Iti dau add maine seara si bagam un pic asa, sa te antrenezi pana sambata.

  5. #1985 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Review Game-x-tv:



  6. #1986 SP
    Senior Member siNcE's Avatar


    Cea mai asteptata batalie

    ---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 09:09 AM ----------

    DED sa-ti lasi si tu ID-ul de online aici pls. Poate dam cateva meciuri.

  7. #1987 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by iori2k9 View Post
    Va salut!sunt nou pe aci...DED..
    sa ma bag si eu in vorba putin....prost merge jocul pe net....din pacate....
    ne vedem sambata vii...sa jucam ceva?
    am ceva personaje noi de aratat....
    sper sa nu supar pe nimeni pe aci...ca ma bag si eu in seama...
    id de ps3-lazybear1983
    daca vrea cineava sa jucam..
    Este aici

  8. #1988 SP
    Member radu_robert98r's Avatar

  9. #1989 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by radu_robert98r View Post
    Ah, mi-ai luat-o inainte, tocmai postam

    Pare a fi un nou spam-friendly char...
    Cam gretoasa asa fetita.

  10. #1990 SP
    Member carcru's Avatar
    Skarlet (a character inspired by a glitch in Mortal Kombat II)
    Interesant,oricum mie-mi aminteşte de Li Mei din MK Deception/ Deadly Alliance,cel puţin cu acele "cuţitaşe" pe care le are.

    ps : Nu ştiu cum se numesc.

  11. #1991 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Frumos ieri la off-line. Poate data viitoare ne strangem mai multi pentru MK. S-a vazut clar ca comunitatea SF a fost mult mai mare la numar.

  12. #1992 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Hai noroc mortalistilor. Cine vrea cu adevarat sa-l stresez cu Kano sa ma adauge in lista: PSN ID: Kreust79

  13. #1993 SP
    Member theste99's Avatar
    Eu eram ala care a dat ragequit cand tot spameai cu bila lui Kano. SI mai era si ditamai lagul

  14. #1994 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    aveti cumva versiunea US ajocului ?

  15. #1995 SP
    Member Adr!an's Avatar
    pai sunt destui jucatori care spameaza si ei cum pot. de ex sektor ma exaspereaza la culme dar asta e. in MK te descurci cum poti! important e sa ramai in picioare la final

  16. #1996 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Deci sa inteleg ca nici acum nu au rezolvat problemele cu lag-ul de pe PSN? Ma bucur ca nu mi-am activat online pass-ul, jocul deja l-am pus in vanzare.

  17. #1997 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Frumos ieri la off-line. Poate data viitoare ne strangem mai multi pentru MK. S-a vazut clar ca comunitatea SF a fost mult mai mare la numar.
    Comunitatea SF este si va ramane mereu mai mare la numar. In functie de cati vin data viitoare putem repartiza 1 sau 2 console pentru MK.

    A fost apogeul de prezenta sambata oricum, 19 persoane, deja WOW Insa nu ma astept sa fie asa mereu deci mai vedem.

    On: online tot lag e, doar cu nemti merge decent. Spammeri si trolli peste tot, te doare mintea...
    Din pacate majoritatea jucatorilor de MK nu sunt spre tendinta de a juca "pro-style". Spammerii sunt majoritatea pustani care asa se distreaza ei, si au impresia ca e bine ce fac. Ce pot sa zic, asta e, peste tot exista scursuri. Ceea ce este cel mai enervant e ca mai si comenteaza ca distrusii (eu in general ies din jocurile cu spammeri, chiar daca imi trece o pierdere). Si poc si ei cu mesaje de tot felul. Copii sparti... Ideea enervanta pe care se mai bazeaza este ca daca jocul permite acest lucru, de ce sa nu-l faci. Atat pot ei si atat vor face mereu.

    Am avut insa si meciuri (f rare ce-i drept) in care sa intalnesc jucatori cu care sa fie o placere chiar sa pierzi. Pe langa cast-ul Tier 1 deja uzual, am avut surprize placute cu jucatori de Mileena, Baraka, Sindel si altii considerati low tier care chiar jucau foarte frumos. Combo-uri legate superb, mix-ups, no spam... Deci se poate, insa as zice ca in aceasta categorie se incadreaza maxim 10% din cei existenti.

    Ma streseaza destul de mult aspectul cu spam-ul si e foarte posibil sa scot si eu jocul la vanzare cat de curand. Cu toate elementele bune care le are jocul overall, online nu merita nervii.

    Mi-am adus aminte de o treaba: dupa ce si-a revenit PS Store-ul voua v-a cerut activarea online a codului? Eu nu am apucat sa-l activez niciodata si inca merge online fara probleme...

  18. #1998 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    O intrebare: daca iau MK zona 2 si activez online pass-ul pe contul de UK, voi putea juca online si pe contul de US sau e blocat pe user ?

  19. #1999 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Orice online pass este de unica folosinta, adica il poti folosi doar pe un cont.

  20. #2000 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Nu ma refeream la cod, ci daca se downloadeaza un fisier cum e pe Xbox, dupa care jocul poate fi jucat pe toate profilele de pe acea consola.
    Nu stiu daca pe PS3 e la fel ca pe Xbox, deaia intreb.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 121 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts