Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 116 of 121 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 2402

Thread: Mortal Kombat

  1. #2301 SP
    Member Ares's Avatar
    uraaaaaaaaaaa , putina actiune la mk !!!!!

    ded , iti rup eu occipitalul , cand apari?

    ---------- Post added 16-01-2012 at 09:25 AM ----------

    Quote Originally Posted by Adr!an View Post
    off topic: astept victime la UMK3 ID: Kreust79
    aratati-va veteranilor
    mai este lag online?

  2. #2302 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Gata, a ajuns si la mine, uite acusi ma pun la treaba.

    PSN ID: bozyblue

  3. #2303 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Mortal Kombat Koming to PS VIta in Spring 2012 - via Daniel Kayser @ GameTrailers

    The headline says it all folks as today Warner Bros. Interactive Entertainment announced that Mortal Kombat will ship for PlayStation Vita in Spring 2012 while offering up this very, very brief description:

    Developed by NetherRealm Studios, the game delivers an experience designed specifically for on-the-go gaming with brand new gameplay features and content developed exclusively for the new handheld device.

    “The NetherRealm team is committed to making sure that we follow up the success of 2011’s Mortal Kombat with an equally compelling experience on the PlayStation Vita,” said Ed Boon, Creative Director, NetherRealm Studios. “The original game content and new features we developed for the PlayStation Vita will provide gamers with the best fighting game experience available on the new mobile platform.”

    While we'll have to await further details on what all of these on-the-go goodies actually are, it's nice to know that PS Vita fans will also get the chance to experience the rebirth of the historic gaming franchise not too long after picking up their shiny new handheld.

  4. #2304 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    One of the best in UMK3




  5. #2305 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Stiu ca ar trebui sa postez asta la trophy boosting , dar threadul asta este mult mai activ + ca am nevoie de putin boosting la MK 9 . Am nevoie de trofeele cu King of the hill respect points . Anyone help?

  6. #2306 SP
    Member SwingShot's Avatar
    My 2 cents despre trofeele din jocul asta, acum ca s-a adus vorba..

    Banuiesc ca vrei sa faci platinum la joc, asta inseamna ca ori 1. vrei sa iti faci zob consola jucand 24 ore * 28 caractere, sau 2. vrei sa iti faci zob creierul + ochii jucand 24 ore * 28 caractere, pt acel trofeu INEPT de master all fighters.

    Sincer cine a facut acel trofeu merita inchis in temnita cu paine si sare si batut cu shipka zilnic la program,pana il face el de-a binelea. Apoi cand iese de acolo dupa ce l-a obtinut sa fie intrebat daca vrea sa scoata patch sa repare abominatia.


    In alta ordine de idei vad ca se strofoca Dl. Boon cu hints ca ar mai scoate un MK. Daca tot ar face MK10, sper sa nu fie trendul SF4 / MVC3, cu acelasi joc cu niste slidere trase mai in dreapta si stanga la frameuri si 10 personaje extra.

  7. #2307 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by SwingShot View Post
    My 2 cents despre trofeele din jocul asta, acum ca s-a adus vorba..

    Banuiesc ca vrei sa faci platinum la joc, asta inseamna ca ori 1. vrei sa iti faci zob consola jucand 24 ore * 28 caractere, sau 2. vrei sa iti faci zob creierul + ochii jucand 24 ore * 28 caractere, pt acel trofeu INEPT de master all fighters.

    Sincer cine a facut acel trofeu merita inchis in temnita cu paine si sare si batut cu shipka zilnic la program,pana il face el de-a binelea. Apoi cand iese de acolo dupa ce l-a obtinut sa fie intrebat daca vrea sa scoata patch sa repare abominatia.


    In alta ordine de idei vad ca se strofoca Dl. Boon cu hints ca ar mai scoate un MK. Daca tot ar face MK10, sper sa nu fie trendul SF4 / MVC3, cu acelasi joc cu niste slidere trase mai in dreapta si stanga la frameuri si 10 personaje extra.
    Pai ... banuiesc ca e varianta nr 1 . sa-mi fac zob consola . Sincer in ultima perioada nu mai am foarte mult timp sa ma joc ( o ora jumate poate ,iar in alte zile nu joc deloc) , deci de ce sa nu profit ?
    PS: sunt de acord cu tine in legatura cu trofeul totusi ... it's just INSANE .

  8. #2308 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Intrebare: se poate juca si cu Goro sau Kintaro in MK9? Adica sa-i alegi din lista de jucatori nu impotriva lor. Merci.

  9. #2309 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    @ BadSlick nu merge sa joci cu nici un " boss ".
    posibil in varianta de PSVita ( am vazut ca sigur merge cu shao khan la tower )

  10. #2310 SP
    Member Mishy's Avatar
    Mi se pare aiurea sa nu te lase sa poti juca cu "bossii".Nu inteleg de ce in nici un joc MK nu te lasa.

  11. #2311 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    pentru ca sunt prea overpowered ?

  12. #2312 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Mi se pare aiurea sa nu te lase sa poti juca cu "bossii".Nu inteleg de ce in nici un joc MK nu te lasa.
    Ma rog asta si in alte jocuri fighting nu numai in MK ... oricum cu coduri si chestii tot se deblocheaza (cel putin asa am vazut pe youtube , MK nu m-am jucat)

  13. #2313 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    pentru ca sunt prea overpowered ?
    Stiu ca sunt overpowered ,dar eu vreau sa ma distrez jucandu-ma cu ei

  14. #2314 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    pentru ca sunt prea overpowered ?
    Pai in single nu s-ar plange nimeni.

  15. #2315 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by weezyfbaby View Post
    @ BadSlick nu merge sa joci cu nici un " boss ".
    posibil in varianta de PSVita ( am vazut ca sigur merge cu shao khan la tower )
    Da, asa stiam si eu. Dar am citit pe un site cum ca ar merge si nu stiam cum. Merci pentru raspuns.

  16. #2316 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    eu am o alta intrebare daca vreau sa ma joc cu cineva pe net exemplu : axton , si el are jocul zona 1 si eu zona 2 nu merge nu ?
    ca am incercat astazi si el avea roomuri care eu nu le aveam si nici invite nu puteam sa ne dam.
    asa ca daca are cineva jocul zona2 add : e50stefx am si eu nevoie de cateva trofee online

  17. #2317 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by weezyfbaby View Post
    eu am o alta intrebare daca vreau sa ma joc cu cineva pe net exemplu : axton , si el are jocul zona 1 si eu zona 2 nu merge nu ?
    ca am incercat astazi si el avea roomuri care eu nu le aveam si nici invite nu puteam sa ne dam.
    asa ca daca are cineva jocul zona2 add : e50stefx am si eu nevoie de cateva trofee online
    Am eu zona doi. User pe psn UK: Kizdutz.

  18. #2318 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    stie cineva daca chiar e nevoie de online pass ? am jocul de prin iulie / august si nici pana in ziua de asta nu am activat passu' dar sincer ma joc online de vreo 4 zile si nu mi'a cerut pass si stiu sigur ca nu am bagat.
    am un voucher pe care scrie kombat pass la ce ma ajuta daca mie imi merge deja onlineu' ?

  19. #2319 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Stie cineva un link de unde pot descarca (format pdf sau altceva) move list pentru caractere .... ma intereseaza sa fie pt XBOX si sa fie cu sageti si butoanele ABXY..... adica nu de forma D,D, + .....

    merci
    Ltcol

  20. #2320 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salutare tocmai ce am achizitonat si eu MK9 daca sunt doritori sa jucam,precizez ca nu am headset.

    Feel Free to add me :IoNutAdriaN

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 121 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts