Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 121 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 ... LastLast
Results 961 to 980 of 2402

Thread: Mortal Kombat

  1. #961 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Foarte frumoasa finala. La Swingshot se vede clar antrenamentul de la MKvsDC. Felicitari.

  2. #962 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Superba finala /GG Graft for the coverage /. Mi-a trezit o pofta nebuna de joc.. de-abia astept sa apara Felicitari tuturor participantilor si organizatorilor

  3. #963 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Genial, acum regret că nu am fost să fac galerie

    �n orice caz eu am remarcat doi c�știgători!

    Felicitări băieți, frumoasă prestația, chiar �nc�ntătoare!

  4. #964 SP
    Senior Member Anderul's Avatar

  5. #965 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Chiar a iesit foarte bine lansarea. Ma bucur ca am avut ocazia sa mai stau la o vorba cu cei pe care ii stiam de pe forum si de prin alte parti. Ne vedem si pe 21 la lansare si sper ca si la alte evenimente. the Game CAST > ESL crap...

  6. #966 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    acum ca mi-am revenit cu niste Super Street Fighter 4 pe PNS (detox! ), postez si niste impresii mai ample:
    - locatia (Diverta - Mall Plaza) a fost foarte buna, spatiu suficient, canapele, masute, saci pe jos, scaune la standurile de joc, puteam sa dam o fuga prin mall sa ne luam ceva de baut sau mancare

    - tot ce a tinut de organizatori a fost foarte ok: layout-ul cu banere MK, sistemul audio de announcer, s-a inceput la timp si meciurile s-au desfasurat repede, premiile sunt serioase, coverage cu interviuri pe site. per total: great work!! si sper sa se mai ocupe/colaboreze si pe viitor de comunitatea de fighting games cu MK9 sau alte jocuri

    - formatul turneului (single elimination, gamepad only) mi s-a parut cam "random" in rezultate (pe langa faptul ca jocul e nou in sine). multi jucatori buni au fost eliminati din primul meci fara o sansa sa revina dintr-un eventual losers brackets, dar astea au fost directivele trasate de mai sus (de Warner, Sony)

    - vad ca am fost eliminat de baiatul care a iesit pe 4, not bad. am jucat cu el in a doua runda si am castigat primul meci, dupa care m-am pierdut cu firea si am inceput sa joc pe pilot automat cu obiceiuri din SF4 (tech throw etc.) nu mai pun la socoteala ca a trebuit sa joc pe pad

    pe viitor sper ca formatul sa fie cel standard: BYOC (bring your own controller) si double elimination.

    ---------- Post added 09-04-2011 at 11:24 PM ----------

    inca ceva: sper ca a inregistrat cineva meciurile din top4.. poate le si posteaza pe-aici eventual
    +1. Eu mi-am adus controllerul si cablu, dar nu s-a putut ... Tu te-ai pierdut cu firea?? Eu am avut un atatc de panica in timpul meciului (da, sunt sub tratatment) si de abia in meciul 2 mi-am dat seama ca era ceva neinregula cu coltrols, desi am dat defaults... In fine, era prea tarziu. Asadar, **** happens
    Poate data viitoare va fi mai bine. Per total a fost fun. Cu aceasta ocazie tin sa-i felicitit pe castigatori si nu numai, cat si pe organizatori(sunt de treaba). Poate ne vedem la viitoarele editii. SS bafta in Englad! Cheers

  7. #967 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Mersi tuturor pentru urari si felicitari.

    Tin sa mentionez ca pentru mine finala pare un pic mai slabuta din partea mea decat restul meciurilor. Eu am trac la asemenea lucruri mai ales cand sunt vizionat de o gramada de oameni si ma asteptam ca sa am o gramada la acest concurs. Cumva, pana in finala nu am avut nici o treaba. Efectiv eram ca la mine acasa, am jucat lejer, relaxat. M-am bucurat ca am reusit sa obtin jocul, iar la ultimele meciuri am zis "fie ce-o fi". Nu mi-am facut nici un extra stres suplimentar gen "vai de capul meu trebuie neaparat sa castig acum altfel ma arunc la metrou" sau chestii de genul asta.

    M-am dus foarte relaxat in finala, si fix inainte sa incepem primul meci m-am tras un brain-freeze enorm, probabil ce se cumulase in fundal pe tot parcursul turneului. Am ratat o gramada de combouri si ocazii si am facut o caruta de greseli desi stiam ca nu trebuie (gen sa incerc sa stau sub patratele lui Scorp care sunt mid -> fail), dar tot le faceam cu ochelari de cal, n-aveam nici o treaba. La sfarsit mi-am revenit un pic si desi am mai ratat ocazii am reusit cu chiu cu vai sa take it home

    Din cauza asta nu prea sunt mandru cand ma uit la finala aia, parca lipseste ceva din partea mea si imi vad numai failul

    Astept deasemenea cu teama si pozele, eu nu sunt fotogenic deloc si in 99% din poze ies cu fata scursa si cu ochii mijiti parca as fi drogat.

  8. #968 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by SwingShot View Post
    Mersi tuturor pentru urari si felicitari.

    Tin sa mentionez ca pentru mine finala pare un pic mai slabuta din partea mea decat restul meciurilor. Eu am trac la asemenea lucruri mai ales cand sunt vizionat de o gramada de oameni si ma asteptam ca sa am o gramada la acest concurs. Cumva, pana in finala nu am avut nici o treaba. Efectiv eram ca la mine acasa, am jucat lejer, relaxat. M-am bucurat ca am reusit sa obtin jocul, iar la ultimele meciuri am zis "fie ce-o fi". Nu mi-am facut nici un extra stres suplimentar gen "vai de capul meu trebuie neaparat sa castig acum altfel ma arunc la metrou" sau chestii de genul asta.

    M-am dus foarte relaxat in finala, si fix inainte sa incepem primul meci m-am tras un brain-freeze enorm, probabil ce se cumulase in fundal pe tot parcursul turneului. Am ratat o gramada de combouri si ocazii si am facut o caruta de greseli desi stiam ca nu trebuie (gen sa incerc sa stau sub patratele lui Scorp care sunt mid -> fail), dar tot le faceam cu ochelari de cal, n-aveam nici o treaba. La sfarsit mi-am revenit un pic si desi am mai ratat ocazii am reusit cu chiu cu vai sa take it home

    Din cauza asta nu prea sunt mandru cand ma uit la finala aia, parca lipseste ceva din partea mea si imi vad numai failul

    Astept deasemenea cu teama si pozele, eu nu sunt fotogenic deloc si in 99% din poze ies cu fata scursa si cu ochii mijiti parca as fi drogat.
    Nu e nimic man. Avem timp sa ne mai intalnim pe viitor cand va fi si jocul full si fara bug-uri. Si voi juca si cu alte caractere. Sa nu ne faci de ras in Anglia! Fu.q the queen!

  9. #969 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Excelenta finala..cred ca toata lumea isi dorea o finala in 5 runde(exceptand bineinteles cei 2 combatanti )..spectacol de nota 10 :applause:

    P.S.Felicitari si lui Graft pentru pozele exceptionale

  10. #970 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Cu scuzele de rigoare pentru delay, iată și celelalte momente importante ale turneului.






  11. #971 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Seriously zici ca eram drogat X__X

    P.s. great footage Graft

  12. #972 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Drogat in nici un caz. Doar invadat de emotii. Felicitari pentru victorie. Felicitari si lui Laurentiu.

    Si nu in ultimul rand, felicitari lui Graft pentru materialul consistent.

  13. #973 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Un review la stickul oficial: http://arstechnica.com/gaming/news/2...r-the-fans.ars

    Și mai jos, unul custom.







    De v�nzare aici: Mortal Kombat Controller Arcade Stick | eBay

  14. #974 SP
    Member Ares's Avatar

  15. #975 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Uite poză de poză aici.
    Attached Images Attached Images laur.jpg

  16. #976 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Uite poză de poză aici.

  17. #977 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Inca cateva poze cu baietii. , de la prietenul nostru Mihai.

    O galerie ceva mai mare pe pagina noastra de facebook.
    Attached Images Attached Images img_6018.jpg img_6019.jpg img_6022.jpg img_6058.jpg img_6062.jpg img_6138.jpg img_6151.jpg

  18. #978 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am urmarit threadul cu mare interes, cel putin ultimele 20 de pagini . sunt un mare fan al jocului si totodata si un mare noob... in fine, am si eu o intrebare. de ce s-a organizat un turneu (vreau sa felicit organizatorii pentru aceasta initiativa si pe castigatorii competitiei GJ @SwingShot si @Laurentiu) inainte ca jocul sa fie lansat ? i mean, nu trebuia sa va obisnuiti prima data cu gameplayul inainte sa participati la un asemenea eveniment? stiu ca a fost lansat demo-ul, dar de obicei jocul full poate sa difere destul de mult de varianta demonstrativa (propria experienta cu seria FIFA) in plus nu erau toate personajele...

  19. #979 SP
    Senior Member tray's Avatar
    daca se organiza dupa lansare nu mai avea prea mult timp castigatorul sa se "pregateasca" pt turneul mai mare din Anglia

  20. #980 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    am urmarit threadul cu mare interes, cel putin ultimele 20 de pagini . sunt un mare fan al jocului si totodata si un mare noob... in fine, am si eu o intrebare. de ce s-a organizat un turneu (vreau sa felicit organizatorii pentru aceasta initiativa si pe castigatorii competitiei GJ @SwingShot si @Laurentiu) inainte ca jocul sa fie lansat ? i mean, nu trebuia sa va obisnuiti prima data cu gameplayul inainte sa participati la un asemenea eveniment? stiu ca a fost lansat demo-ul, dar de obicei jocul full poate sa difere destul de mult de varianta demonstrativa (propria experienta cu seria FIFA) in plus nu erau toate personajele...
    Regulile au fost direct de la Midway & Warner B aceleasi pentru toate tarile participante. Eu tot sper la un turneu in varinata finala a jocului cu mai multi participanti poate chiar un 128.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 121 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts