Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 86

Thread: Kane & Lynch 2: Dog Days

  1. #61 SP
    Banned Giani's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Jocul asta era predestinat esecului inca dinainte sa fie anuntat. Cand un joc e praf, nici nu ma mai uit la sequel.
    troll iesi afara, primul Kane & Lynch a fost superb mie mi-a placut, storyline si gameplay satisfacator, eu nu ma iau dupa notele date de site-uri manevrate care isi iau mita sa dea note mari!

  2. #62 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Tu esti o exceptie, marea majoritatea a gamerilor (nu ma refer la site-uri de specialitate) au considerat jocul cel mult mediocru. Iar Kane&Lynch se numara printre jocurile pentru care chiar s-a platit ca sa primeasca note mari.

  3. #63 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Jocurile cu calificativul de satisfacator nu pot fi considerate jocuri bune. Pe mine ma intereseaza alea care au luat doar B si FB.

  4. #64 SP
    Banned Giani's Avatar
    bine, atunci joaca tu jocurile alea care au note mari pe site-uri, in loc sa il incerci tu sa vezi daca iti place, eu i-as da un 8 la primul Kane & Lynch iar la asta am facut si comanda si sigur nu o sa ma dezamageasca

  5. #65 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Ai facut comanda pe filelist?

  6. #66 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Tocmai ce a plecat spre mine, can't f*cking wait!

  7. #67 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    ...tot nu pricep trolii de pe acest thread. Cum s-a mai spus, nu-ti place, nu-l juca, va rog nu aduceti acest thread la nivelul thread-ului "Mafia II".
    Pentru cei care chiar ii intereseaza jocul, sper sa ne intalnim la un multiplayer sau, de ce nu, un co-op.

  8. #68 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ratings:

    EuroGamer � 4/10
    Gamespot � 6.5/10
    Game Informer � 60/100
    IGN � 7/10
    Joystiq � 2.5/5
    JustPushStart � 3.5/5
    Videogamer � 7/10
    Destructoid � 1/10
    OXM UK � 9.0
    OXM Australia � 8.0
    Famitsu � 32/40
    Strength Gamer � 8.5
    GamingXP � 84%
    Giant Bomb � 3/5
    Game Reactor.de � 6.0/10
    Ripten � 8.5/10
    Kotaku � N/A
    Videogamer � 7/10
    Strategy Informer � 8.5/10
    Total Video Games � 7/10
    Dual Shockers � 8.0/10
    Now Gamer � 6.8/10
    Inc Gamers � 7.2/10
    Guardian � 3/5
    CVG � 8.5/10
    1up � B-
    Planet X-Box 360 � 7.7/10
    Entertainment Focus � 4/5
    Gamesmint � 4/5

  9. #69 SP
    Max
    Member Max's Avatar




    ---------- Post added 19-08-2010 at 10:16 AM ----------


  10. #70 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar

  11. #71 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am jucat si eu demo-ul aseara pe 360, nu pot decat sa zic ca mi-a lasat o impresie ciudata... in sensul bun. E ceva "mai altceva" decat ce am jucat pana acum. Anyways, un lucru e cert: o sa il cumpar!

  12. #72 SP
    Member maweryck's Avatar
    care mai are jocul ? sa ne dam invite-uri la multiplayer

  13. #73 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Il ai? Iti place sau ti-a placut campania?

  14. #74 SP
    Member maweryck's Avatar
    il am ....acum 5 minute am terminat campania si mi se pare de nota 6-7 . Sunt curios cum e in multiplayer .

  15. #75 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  16. #76 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cateva motive pentru care sa NU cumperi acest joc.Lasand la o parte faptu ca bate vantu in multiplayer ( co op inclus ) esti fortat sa termini jocu in extreme singur ( daca vrei platina ofc ).Incep eu frumos campania,dau skip peste filmulete ca sunt neinteresante,dai si goleste incarcator dupa incarcator in orezaru in curu gol care inchide porti ( in timp ce tu tragi de nebun in el si tipi FRAERE STIU UNDE STAI )..el nimic alearga de nebun in curu gol de parca tragi cu cornete in el.
    Ajung frumos la al 3-lea capitol,ai spune ...ba ma bag in cover,ma ridic mai trag 2 3 gloante si ma bag iar...WRONG,iei dmg si prin cover + hitboxu bulit,inamicii trag dupa cover si iti iei HS ( desi esti si tu la randu tau in cover ).Ai-ul care e de partea ta e DEGEABA,el tipa de nebun LET'S GO tu acolo pumped up te arunci ...si constati cu stupoare dupa ce ai murit ca AI-ul sta pe loc.
    Dau continue zic nu ma mai pacalesti tu fraere,o ia in sfarsit inainte,il las sa isi faca de cap in camera,aud impuscaturi ..clar a curatat tot,dau capu dupa cover...toti in viata si ok,poc hs si crap.
    Daaau iar restart,omor tot peacolo si nu stiu cum dumnezeu iese unu din balcon si poc.Dau IAR restart omor tot..ma bag sub balcon ( toata marginea fiind distrusa si vezi direct in casa ) zic clar..nu mai e nimeni in balcon,urc iar sus si iese iar acelasi om din balcon ( CASPER U SON OF A BIT* ).
    Sa nu zic ca Ai-ul la un moment dat se supara pe tine si se uita la pereti / ferestre si poti sa ii muti prin joc ca pe piesele de sah.
    Asta e doar o miiiica parte din tot ce am patit in porcaria asta de "joc"...3 chapters done ...7 to go.
    Attached Images Attached Images 07112010-001-.jpg 07112010-002-.jpg

  17. #77 SP
    Member Dasani's Avatar
    Esti sado?Daca nu-ti place dece il joci?

  18. #78 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca incep un joc...il termin.

  19. #79 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu ce ghinion ai tu, dar mie mi s-a parut chiar bunicel jocu. L-am terminat fara nici o problema. Si oricum, daca chiar vrei sa-l joci, uita-te si la filmulete, ca sunt foarte bine realizate.

  20. #80 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Voi sunteti de vina ca il jucati ne-sparti

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. User Review: Kane & Lynch 2: Dog Days (Xbox 360) By rareshica in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 07-06-2014, 21:58
  2. Kane & Lynch 2: Dog Days Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 19 Last Post: 01-09-2010, 22:29
  3. Kane & Lynch 2: Dog Days in 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 19-11-2009, 19:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts