Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 86 of 86

Thread: Kane & Lynch 2: Dog Days

  1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Voi sunteti de vina ca il jucati ne-sparti
    What ?!?!?

  2. #82 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu la tine ma refeream, am postat in acelasi timp, just a joke tho

  3. #83 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu stiu ce ghinion ai tu, dar mie mi s-a parut chiar bunicel jocu. L-am terminat fara nici o problema. Si oricum, daca chiar vrei sa-l joci, uita-te si la filmulete, ca sunt foarte bine realizate.
    L-ai terminat pe extreme? Si in co op? o_O

  4. #84 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Voi sunteti de vina ca il jucati ne-sparti

    Good kill muggs...good kill !!!

  5. #85 SP
    Member Aliosa's Avatar
    L-am inceput si eu, mi se pare cam aiurea, nu ai nicio precizie la distanta cu armele, in timp ce AI-ul da headshoturi, da prin cover, deja ma enerveaza ....

  6. #86 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Cateva motive pentru care sa NU cumperi acest joc.Lasand la o parte faptu ca bate vantu in multiplayer ( co op inclus ) esti fortat sa termini jocu in extreme singur ( daca vrei platina ofc ).Incep eu frumos campania,dau skip peste filmulete ca sunt neinteresante,dai si goleste incarcator dupa incarcator in orezaru in curu gol care inchide porti ( in timp ce tu tragi de nebun in el si tipi FRAERE STIU UNDE STAI )..el nimic alearga de nebun in curu gol de parca tragi cu cornete in el.
    Ajung frumos la al 3-lea capitol,ai spune ...ba ma bag in cover,ma ridic mai trag 2 3 gloante si ma bag iar...WRONG,iei dmg si prin cover + hitboxu bulit,inamicii trag dupa cover si iti iei HS ( desi esti si tu la randu tau in cover ).Ai-ul care e de partea ta e DEGEABA,el tipa de nebun LET'S GO tu acolo pumped up te arunci ...si constati cu stupoare dupa ce ai murit ca AI-ul sta pe loc.
    Dau continue zic nu ma mai pacalesti tu fraere,o ia in sfarsit inainte,il las sa isi faca de cap in camera,aud impuscaturi ..clar a curatat tot,dau capu dupa cover...toti in viata si ok,poc hs si crap.
    Daaau iar restart,omor tot peacolo si nu stiu cum dumnezeu iese unu din balcon si poc.Dau IAR restart omor tot..ma bag sub balcon ( toata marginea fiind distrusa si vezi direct in casa ) zic clar..nu mai e nimeni in balcon,urc iar sus si iese iar acelasi om din balcon ( CASPER U SON OF A BIT* ).
    Sa nu zic ca Ai-ul la un moment dat se supara pe tine si se uita la pereti / ferestre si poti sa ii muti prin joc ca pe piesele de sah.
    Asta e doar o miiiica parte din tot ce am patit in porcaria asta de "joc"...3 chapters done ...7 to go.
    Dupa cum spuneam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. User Review: Kane & Lynch 2: Dog Days (Xbox 360) By rareshica in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 07-06-2014, 21:58
  2. Kane & Lynch 2: Dog Days Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 19 Last Post: 01-09-2010, 22:29
  3. Kane & Lynch 2: Dog Days in 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 19-11-2009, 19:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts