Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 180 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 ... LastLast
Results 2,061 to 2,080 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #2061 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Da..cam mult 80 ron ,dar nu ne intalnim in fiecare saptamana...si vorba lui Monky..decat sa dau 30-40 ron ..pentru inchiriere sau mai mult..mai bine 80 cu mancare ..cu toate ca nu ma omor eu cu mancarea.....putem avea menu preferential....eu doar alcool...a?..

  2. #2062 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Beton. Mergem si de 80RON bem numai wiskey, gin, cocktails. Nu ne mai primesc a doua oara

    Sau am o idee si mai buna. Mergem cu Khan. Si el o sa spuna "O sa va scoateti banii cu mine. Eu beau doar bere !". Nu stiu daca vor mai fi atat de fericiti dupa a 10a bere
    Bereeeeeeee

    Rugamintea mea maxima ar fi ca intalnirea sa fie in weekend pentru ca in timpul saptamanii nu pot veni in nici un caz. Si e pacat de paguba in stocul de bere

  3. #2063 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Da, putem avea la bautura si mancare tot ce ne pofteste inimioara.

  4. #2064 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Nu mai vine intalnirea CG.ro? Ard de nerabdare sa petrec o seara intre consolisti

  5. #2065 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Re: Console Games Club - La un pahar de vorba

    Quote Originally Posted by Wickyz
    Nu mai vine intalnirea CG.ro? Ard de nerabdare sa petrec o seara intre consolisti
    Vine, dar mai lent. Sper ca de data asta sa rezolvam si cu local si cu proiector si premii. Cel mai important e ca incepe sa se incalzeasca si vom gasi mai usor o locatie... Sper.

  6. #2066 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Vine, dar mai lent. Sper ca de data asta sa rezolvam si cu local si cu proiector si premii. Cel mai important e ca incepe sa se incalzeasca si vom gasi mai usor o locatie... Sper.

    Pana la urma ati reusit sa va duceti la Zece Mese in 'inspectie' ?

  7. #2067 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Pana la urma ati reusit sa va duceti la Zece Mese in 'inspectie' ?
    Nope. Botezuri, alea alea... care s-au nimerit prin weekend. Dar, mai incercam

  8. #2068 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Se mai aude ceva cu localul ? Ati fost in 'inspectie' la Zece Mese ?

  9. #2069 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Se mai aude ceva cu localul ? Ati fost in 'inspectie' la Zece Mese ?
    Nope... ca avenit iarna. Am inspectat Taverna Sarbului in schimb. Way too damn expensive ! Still searching...

  10. #2070 SP
    Member Webpredator's Avatar
    How about....Bamboo ?

  11. #2071 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Webpredator View Post
    How about....Bamboo ?
    Poate tu iti permiti...

  12. #2072 SP
    Member Webpredator's Avatar
    No way , eu ma gandeam ca organizezi tu si....
    Happy birthday , MonkY

  13. #2073 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Webpredator View Post
    No way , eu ma gandeam ca organizezi tu si....
    Dap... eu si Vantu...
    Quote Originally Posted by Webpredator View Post
    Happy birthday , MonkY
    Buna dimineata !

  14. #2074 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Ma gandeam ca pana la urma, clubul de TCG din Bucuresti este si un restaurant. Ca sa inchiriem localul ne-ar costa in jur de 200 de ron. Clubul este destul de mare si am incapea lejer 30-40 de oameni. (au incaput 55 la lansarea setului de WoW TCG ScourgeWar ).

    In imaginea care se termina in 580, ma gandeam ca acolo am putea sa proiectam jocurile. Putem sa ne desfasuram in acelasi timp si cu PS3 si cu 360 deoarece clubul mai dispune si de un lcd mare in ultima camera.

    Avem doar o mica problema, clubul nu dispune de mancare deci va trebui sa ne comandam. Prin zona sunt foarte multe restaurante, localuri care au de la mancare cu specific romaneasc pana la mancare chinezeasca sau mexicana.

    Pentru intrebari va stau la dispozitie !

    Site : PUB 63 - Food, Drinks $ Lounge
    Attached Images Attached Images 10032010575.jpg 10032010576.jpg 10032010577.jpg 10032010578.jpg 10032010580.jpg

  15. #2075 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu sunt dispus sa merg - poate chiar in weekend sa vedem ce si cum - cine mai vine ?

  16. #2076 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Sambata ar fii cel mai bine sa veniti si sa va uitati pe acolo. (este campionat de MTG) Duminica, Cassu (patronul) nu este pe acolo si mai bine vorbiti direct cu el, decat prin intermediul meu.

  17. #2077 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Ma gandeam ca pana la urma, clubul de TCG din Bucuresti este si un restaurant. Ca sa inchiriem localul ne-ar costa in jur de 200 de ron. Clubul este destul de mare si am incapea lejer 30-40 de oameni. (au incaput 55 la lansarea setului de WoW TCG ScourgeWar ).

    In imaginea care se termina in 580, ma gandeam ca acolo am putea sa proiectam jocurile. Putem sa ne desfasuram in acelasi timp si cu PS3 si cu 360 deoarece clubul mai dispune si de un lcd mare in ultima camera.

    Avem doar o mica problema, clubul nu dispune de mancare deci va trebui sa ne comandam. Prin zona sunt foarte multe restaurante, localuri care au de la mancare cu specific romaneasc pana la mancare chinezeasca sau mexicana.

    Pentru intrebari va stau la dispozitie !

    Site : PUB 63 - Food, Drinks $ Lounge

    Ati putea sa treceti astazi pe aici ? Eu o sa fie azi de la 12 pana pe la vreo 6 !

  18. #2078 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Ati putea sa treceti astazi pe aici ? Eu o sa fie azi de la 12 pana pe la vreo 6 !
    Eu n-am cum sa ajung azi... sorry. Daca ajungeti pe-acolo, aflati si voi detalii... Personal nu prea cred ca e inchirierea doar 200 RON, asa ca let's make sure of it.

    P.S. DJ_Andrei, inteleg ca postezi de obicei in graba dar... pls...

  19. #2079 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    E Dj_Andrei, are o scuza I se trage de la desenat martisoare!

  20. #2080 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    E Dj_Andrei, are o scuza I se trage de la desenat martisoare!
    Totul e sa nu incerce sa le si fumeze dupa ce le deseneaza

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 180 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 330 Last Post: Today, 10:54
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts