Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 180 of 180 FirstFirst ... 80 130 170 178 179 180
Results 3,581 to 3,598 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #3581 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa mai punem niste update-uri cu ultimele intalniri zic...
    Attached Images Attached Images intalniri_cg_20.jpg intalniri_cg_19.jpg intalniri_cg_18.jpg intalniri_cg_17.jpg intalniri_cg_16.jpg intalniri_cg_15.jpg intalniri_cg_14.jpg intalniri_cg_13.jpg intalniri_cg_12.jpg intalniri_cg_11.jpg intalniri_cg_10.jpg intalniri_cg_09.jpg intalniri_cg_08.jpg intalniri_cg_07.jpg intalniri_cg_06.jpg intalniri_cg_05.jpg intalniri_cg_04.jpg intalniri_cg_03.jpg intalniri_cg_02.jpg intalniri_cg_01.jpg

  2. #3582 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Part 2:
    Attached Images Attached Images intalniri_cg_21.jpg intalniri_cg_22.jpg intalniri_cg_23.jpg intalniri_cg_24.jpg intalniri_cg_25.jpg intalniri_cg_26.jpg intalniri_cg_27.jpg intalniri_cg_28.jpg intalniri_cg_29.jpg intalniri_cg_30.jpg

  3. #3583 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Va salut domnilor (si doamnelor)!

    Cand incerca sa mai realizam si noi o ieseala ca intre consolisti?

  4. #3584 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salutare DeathWings... Pai, faceti si voi o propunere, si vedem cine poate veni. Eu cu siguranta voi face tot posibilul sa vin, cu cea mai mare placere.

    P.S. Doar sa nu propuneti o intalnire la Shaworma din Dristor sau mai stiu eu ce nebunie

  5. #3585 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Pai ce parere aveti de Excalibur? Nu am mai fost demult la ei

  6. #3586 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hehe, nici noi n-am mai fost de ceva vreme pe-acolo... so why not? Dar atentie, ca nu mai exista cel de pe Kogalniceanu... doar pe Academiei (La Castel).

  7. #3587 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Nu am stiut ca nu mai e cel de pe Kogalniceanu, dar mergem si la Academiei . Voie buna sa fie, restul vin de la sine

  8. #3588 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    BTW de pe 25 pana pe 27 Mertie sunt in Bucuresti la cursuri. Iese cineva la bere? Are rost sa ma lungesc cu statul pana in weekend, poate ne putem intalni mai multi? Ce parere aveti?

  9. #3589 SP
    Admin MonkY's Avatar
    djleo, eu de-abia joi pe seara pot sa dau un raspuns concret (pt. ca 27 Martie cade Vineri, si aveam ceva aranjat pt. atunci). Dar sper, fac tot posibilul sa vin. Apropos, unde vin? Ati stabilit un loc, ceva? Cine mai vine?

  10. #3590 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    djleo, eu de-abia joi pe seara pot sa dau un raspuns concret (pt. ca 27 Martie cade Vineri, si aveam ceva aranjat pt. atunci). Dar sper, fac tot posibilul sa vin. Apropos, unde vin? Ati stabilit un loc, ceva? Cine mai vine?
    As prefera cineva din Bucuresti sa organizeze o mica intalnire din doua motive: unul se cunosc mai multi consolisti intre ei, si apoi eu nu as stii unde sa facem ceva, nu mai cunosc atat de bine Bucurestiul pentru ca s-a schimbat mult de cand am terminat aici scoala in 2002.

  11. #3591 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    So....am ajuns in Bucuresti....Beer anyone?

  12. #3592 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai, ati stabilit un loc, ceva? Uite, daca tot nu zic nimeni nimic... propun eu Vineri seara (ora 19:00) la Hanu Berarilor - Casa Oprea Soare. Dar trebuie sa va hotarati pana maine, ca de obicei e FULL, si trebuie neaparat rezervare. Deci cine vrea sa vina, sa anunte aici... si dupa vedem care face rezervare. Eu sper sa am un raspuns pana maine.

  13. #3593 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Eu...eu...eu vin 100% acum sa vedem cine se mai anunta.

  14. #3594 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai, ati stabilit un loc, ceva? Uite, daca tot nu zic nimeni nimic... propun eu Vineri seara (ora 19:00) la Hanu Berarilor - Casa Oprea Soare. Dar trebuie sa va hotarati pana maine, ca de obicei e FULL, si trebuie neaparat rezervare. Deci cine vrea sa vina, sa anunte aici... si dupa vedem care face rezervare. Eu sper sa am un raspuns pana maine.
    Ceva noutati sau se amână pentru 6-8 aprilie?

  15. #3595 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pentru mine vinerea este exclusa. Sambata pot sa ajung.

  16. #3596 SP
    Admin MonkY's Avatar
    djleo666: si la mine e super mega complicat sa ajung azi. Trebuie neaparat Sambata sau Duminica... cel putin la mine sunt cam singurele zile in care sa pot "fugi" un pic. Sigur, puteti sa va intalniti voi... nu stati dupa mine. Sorry...

  17. #3597 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cateva poze de la ultima intalnire. Scuze ca nu am poze cu toti... si cele pe care le am sunt in ceata (cam cum eram si eu dealtfel)

    P.S. Poate trickz are poze mai interesante...
    Attached Images Attached Images img_1161.jpg img_1163.jpg img_1164.jpg img_1165.jpg img_1166.jpg img_1168.jpg img_1170.jpg img_1173.jpg img_1174.jpg img_1175.jpg

  18. #3598 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Imi place tipa blonda

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 180 of 180 FirstFirst ... 80 130 170 178 179 180

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 323 Last Post: 17-04-2024, 10:00
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts