Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 54 of 58 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #1061 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Parca in versiunea finala nu mai sacadeaza asa. Nu cred ca e la 30fps, dar nu ajunge atat de jos ca in demo.

  2. #1062 SP
    Member MSlv's Avatar
    gata, doar ce mi-a ajuns si mie. ma bag la joc!

  3. #1063 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Quote Originally Posted by coxanovici View Post
    Am jucat pana acum Chapter1 si mi-am facut o parere destul de buna,si nu sunt diferente mari intre demo si versiunea finala.
    Keep playing
    Rectific mai face unele frame-uri cand schimb Radio-ul si cam atat.Nu prea am avut asa mult timp de jucat

  4. #1064 SP
    Member Cata25's Avatar
    Ăștia nu au inclus codul pentru The Betrayal of Jimmy �n versiunea pentru Asia (zona 3)?
    Că eu nu am găsit nimic.

  5. #1065 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Eu nu am avut acel cod in versiunea pentru Europa, dar am rezolvat problema ( Thx Gameshop).

  6. #1066 SP
    Member mishu's Avatar

  7. #1067 SP
    Member Devergo's Avatar
    Quote Originally Posted by mishu View Post
    wow...ultimul cutscene din review nici nu este prezent in variantele pt PS3 si X360.
    QQ

  8. #1068 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu este prezent in nici una dintre variante. Este un trailer mai vechi:


  9. #1069 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by mishu View Post
    "... ori face p�rnaie, ori se alătură trupelor americane ... "

  10. #1070 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    L-am jucat si eu . Mi-am cumparat chiar si un costum roz .

  11. #1071 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by mishu View Post
    mi se pare destul de patetic comentariul tipului...omu si-a gresit vocatia...

    ---------- Post added 04-09-2010 at 03:15 PM ----------

    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    wow...ultimul cutscene din review nici nu este prezent in variantele pt PS3 si X360.
    QQ
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu este prezent in nici una dintre variante. Este un trailer mai vechi:

    YouTube - Mafia 2 Trailer
    nu stiu ce joc ati jucat voi, dar in varianta de X360 apare scena aia

  12. #1072 SP
    Member Devergo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    nu stiu ce joc ati jucat voi, dar in varianta de X360 apare scena aia
    Nu apare. Auzi dialogul in timp ce conduci, dar nu-i vezi pe ei vorbind.

  13. #1073 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Secvența respectivă este dintr-un trailer, ca și altele din review dealtfel.

  14. #1074 SP
    Junior Member Jaak's Avatar

    lol

  15. #1075 SP
    Member zNowkid's Avatar
    lol

  16. #1076 SP
    Junior Member dUMYnator's Avatar
    Stiti ce nu suport eu? Nu suport ca 2K sa faca o versiune penibila pe PS3 si dup-aia sa-i linga in fund cu diferite chestii pe cei care au cumparat-o. Frumos era ca versiunea de PS3 sa fie aceeasi cu cea de Xbox iar toate trei platformele sa aiba acces la tot continutul taiat din versiunea finala [money hungry basterds].

  17. #1077 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    L-am terminat si eu acum cateva zile. Foarte bun jocul, astept un dlc pentru continuarea povestii

  18. #1078 SP
    Junior Member Buksy's Avatar
    am o intrebare pentru cei care l-au terminat:in final grafica in joc e mai faina ca in demo?

  19. #1079 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dude crede-ma, ca nici nu vei oberva un defect in materie de grafica "din cauza" povestii si atmosferei din joc , belive me. daca nu ziceau astia ca nu exista iarba pe ps3, eu nu observam acest mic detaliu

  20. #1080 SP
    Junior Member Buksy's Avatar
    Mersi.Dar am jucat demo-ul si am fost dezamagit de grafica din el si ma intrebam daca si jocul e asa.Oricum ma asteptam sa fie la fel de captivant ca si mafia 1.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 58 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts