Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 498 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... LastLast
Results 2,041 to 2,060 of 9959

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2041 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Si eu l-am cumparat la 19 lire si nici macar acum nu a ajuns... f*ck zavvi, de acum comand numai de la shopto.
    Same here, �l aștept de la jumătatea lui decembrie, fu*king Guernsey

  2. #2042 SP
    Member theste99's Avatar
    Erghm eu heavy rain-ul l-am primit din Franta. Am mai luat si un bad company care pana acu n-am venit. Comanda am dat-o la inceputu anului.

  3. #2043 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  4. #2044 SP
    Member maweryck's Avatar
    Trimit in Romania astia de la GameGears ? ...daca nu ...pe mine chiar nu ma intereseaza si raman tot la zavvi si shopto .
    Thanks oricum pt link ...

  5. #2045 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nope..nu trimit...dar poti lua prin BodoPSX sau RobertDinu

  6. #2046 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    am fost azi la Auchan in Militari shopping center si am gasit la el mai multe jocuri de PS3 la 79 lei
    Dark Void, Chronicles of Riddick AODA, The Orange Box, Guitar Hero world tour, Overlord si mai erau
    jocuri de PC la 29 lei, Dead Space...
    cam atat
    mi se par preturi ok

  7. #2047 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Pe computergames.ro se poate cumpăra ediţia digitală a lui Dead Space 2 (PC) la preţul de 25€, jumătate faţă de preţul de pe steam.
    Dead Space 2 [Format digital] - ComputerGames Shop

  8. #2048 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    hey
    am fost azi la Auchan in Militari shopping center si am gasit la el mai multe jocuri de PS3 la 79 lei
    Dark Void, Chronicles of Riddick AODA, The Orange Box, Guitar Hero world tour, Overlord si mai erau
    jocuri de PC la 29 lei, Dead Space...
    cam atat
    mi se par preturi ok
    Woot, thanks, maine sunt acolo

  9. #2049 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Killzone 3 Collector's Edition - PlayStation 3 - GAME.co.uk - 50 Lire.

    Prin RD/Bodo e mai ieftin decat pretul pe care-l va avea in magazin.

  10. #2050 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    strict parerea mea=>nu mi se pare chiar un pret bun..ptr 100 ron in plus fata de ver.standard(297 ron prin RobertDinu) primesti:un steelcase,un cupon ptr Soundtrack,o tema dinamica+bonus-urile de preorder..dintre care pe cel cu 3 Unlock Points nu-l poti folosi daca joci pe un cont de RO....
    deci nu primesti practic nimic palpalbil..cum ar fi un art-book sau un action-figure...

    dar ptr fanii infocati cred ca merita...mai ales daca vrei sa avansezi repede in rank pe Multi

    eu am gasit asta:http://www.game.co.uk/PS3/Racing/Car...iture-Edition/ ,momentan sunt out of stock ..dar am vorbit cu cei de la firma si vor mai primi

  11. #2051 SP

  12. #2052 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    strict parerea mea=>nu mi se pare chiar un pret bun..ptr 100 ron in plus fata de ver.standard(297 ron prin RobertDinu) primesti:un steelcase,un cupon ptr Soundtrack,o tema dinamica+bonus-urile de preorder..dintre care pe cel cu 3 Unlock Points nu-l poti folosi daca joci pe un cont de RO....
    deci nu primesti practic nimic palpalbil..cum ar fi un art-book sau un action-figure...
    Sunt partial de acord. Si eu sunt fan al chestiilor "palpabile", materiale, nu ma incanta cu nimic cupoanele si codurile de download sau alte chestii de genul. Puteau include un cd FIZIC cu soundtrack-ul, ca nu-i costa o avere. Si un manual acolo cu niste artwork-uri, nici ala nu cred ca e asa scump. Heck, puteau pune si o insigna cu simbolul helghan, cat poate sa coste 20 de grame de metal prelucrate intr-o matrita ?

    Singurul lucru care ma atrage e carcasa metalica si faptul ca e editie "de colectie", dar asta nu prea merita 100 lei in plus, cu 100 lei iti cumperi un joc la promotie sau chiar 2 jocuri mai vechi.

  13. #2053 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    Test Drive Unlimited 2 - Se poate comanda deja de aici. Se pare ca baietii trimit in Romania. Bafta !

    Assassin's Creed Broth. - Oferta foarte buna. Trimit in Ro...si cu putin noroc mai prindeti un cupon de discount de 15% (daca cineva este interesat de cupon de discount de 15% astept PM).

  14. #2054 SP
    Admin MonkY's Avatar

  15. #2055 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Joc WipEout Pulse pentru PSP 9163848-UCES-00465/P

    Pentru fanii seriei si nu numai, un pret excelent in Ro cu transport gratuit in toata tara.

  16. #2056 SP
    Member theste99's Avatar
    Si ei trimit in Romania si au cateva preturi bune
    TheGameCollection.net - buy cheap ps3 games, xbox 360 games, wii games

  17. #2057 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by theste99 View Post
    Si ei trimit in Romania si au cateva preturi bune
    TheGameCollection.net - buy cheap ps3 games, xbox 360 games, wii games
    No way...site-ul ala e fake or something? I mean..
    Buy Prince of Persia: The Forgotten Sands Collectors Edition Xbox 360

    WTF?

  18. #2058 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  19. #2059 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    No way...site-ul ala e fake or something? I mean..
    Buy Prince of Persia: The Forgotten Sands Collectors Edition Xbox 360

    WTF?
    Nu cred ca e fake.
    Pe thehut costa cu 2 lire mai mult. (Prince of Persia: The Forgotten Sands Collectors Edition Xbox 360)

    LE : naz - mi-ai luat-o inainte.

  20. #2060 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by theste99 View Post
    Si ei trimit in Romania si au cateva preturi bune
    TheGameCollection.net - buy cheap ps3 games, xbox 360 games, wii games

    Tot mai ieftin este pe zavvi. Au shippingul 1 lira, pe cand astia 4. Cred ca zavvi au un contract ceva cu posta, si la colet de 2 kg tot 1 lira am platit. Stiu ca le trimit sub forma de scrisoare, dar totusi, se cantaresc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 498 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts