Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 498 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast
Results 381 to 400 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #381 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    am fost azi in carrefour baneasa si am vazut niste preturi foarte ok. inFamous 180 RON, varianta speciala. call of duty : wow 150 RON. doar astea 2 le tin minte, dar erau si alte jocuri cu niste preturi... gen far cry 2, 300 RON... Armored Core 270 RON si tot asa. dar acel inFamous mi-a luat ochii. Si acum regret ca nu am avut banii sa il iau. ce l-as fi devorat acum

  2. #382 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by urioc View Post
    am fost azi in carrefour baneasa si am vazut niste preturi foarte ok. inFamous 180 RON, varianta speciala. call of duty : wow 150 RON. doar astea 2 le tin minte, dar erau si alte jocuri cu niste preturi... gen far cry 2, 300 RON... Armored Core 270 RON si tot asa. dar acel inFamous mi-a luat ochii. Si acum regret ca nu am avut banii sa il iau. ce l-as fi devorat acum
    editia asta?
    Attached Images Attached Images infamous-special.jpg

  3. #383 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    da, asa era coperta jocului. carcasa era normala, nimic mare ca un colector's edition. dar uitandu-ma atent nici nu are de ce sa fie mare. foarte sigur asta era

  4. #384 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by urioc View Post
    da, asa era coperta jocului. carcasa era normala, nimic mare ca un colector's edition. dar uitandu-ma atent nici nu are de ce sa fie mare. foarte sigur asta era
    foarte tare pacat ca nu sunt in bucuresti sa pot cumpara jocul vreau tare mult sa joc inFamous.

  5. #385 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Dar stiu ca au niste oferte ...

    Playstation 3

    UFC 2009 23Lire
    Fuel 12.79Lire
    Damnation 13Lire

    Xbox360


    UFC 2009 23Lire
    FNR4 23Lire
    Fuel 12.79Lire

  6. #386 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Fuel, Valkyria Chronicles si Pure de PS3 49.99 in Diverta (inca caut fuel)

  7. #387 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Trebuie sa ma duc sa vad de Pure, neaparat. Mi-a placut la nebunie demo-ul

  8. #388 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    ..::GameShop.ro::.. iarasi un pret bun. cu codul de pe site iese si mai bine

    Wolfenstein 1 buc. X 169.91 RON = 169.91 RON

    RON(TVA inclus): 169.91 RON
    Transport: 0.0 RON
    (oriunde in tara)
    Transport gratuit pentru ca sunteti membru Club GameShop.ro.
    TOTAL: 169.91 RON

  9. #389 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...�ncă e pre-order (mai sunt c�teva zile p�nă ce apare). Can't wait!

  10. #390 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    care e faza cu acest joc wolfenstein?...are vreo legatura cu acel joc return to the castle wolfenstein?

  11. #391 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    care e faza cu acest joc wolfenstein?...are vreo legatura cu acel joc return to the castle wolfenstein?
    Are !

  12. #392 SP
    Member Bugghy's Avatar

  13. #393 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Bugghy View Post
    Pre-ordered! Mersi mult pentru pont Bugghy. Daca faceti precomanda azi utilizati si codul HUT10 la checkout pentru a beneficia de un discount de 10%. Jocul ajunge la incredibilul pret de 23,43� cu tot cu transport.

  14. #394 SP
    Banned Mario's Avatar
    am gasit la MG burnout paradise vers cu toate dlc(am lapsus)1 mil

    ---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

    bodo unde e pure 50 de ron era in diverta vreo 3 mil...

    ---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

    in legatura cu urioc cu infamous am fost la mg si era 2 mil si ceva editia normala....n-are cum sa fie collectors 180 ,asea era la web...

  15. #395 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    diverta de la fost eva in romana. vazut sambata. intrebat de fuel dar nu mai aveau cum era de asteptat. la fel si valkyria. sambata erau vreo 5 pure ascunse in spatele altor jocuri aleator. se vedea pretul initial taiat si pus deasupra cel redus: 49.90

  16. #396 SP
    Banned Mario's Avatar
    bodo daca mai gasesti fuel sa rezervi unu ptr mine si il iau iei si tu un comision ca si pe ebay mersi aniticipat

  17. #397 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    lol nu mai gasesti dar vezi la web daca au mai ramas same price

  18. #398 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Maine ma duc in Diverta Deva sa vad ce au, Valkyria deja il am, vreau PURE, desi nu cred ca il au. Azi am ajuns prea tarziu si inchisesera deja.

  19. #399 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Ahhhh.Tocmai acum cand sa fac si eu preorder la Batman pe thehut au schimbat pretul la 34,73
    Deci atentie ca nu mai e valabil

  20. #400 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Daca vreti sa luati Batman din Romania, pe GS va scadea pretul la 199,9 lei varianta normala si 249,9 lei varianta de colectie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 498 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts