Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 211 of 498 FirstFirst ... 111 161 201 209 210 211 212 213 221 261 311 ... LastLast
Results 4,201 to 4,220 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4201 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ai dreptate, orientarile sunt diferite!

    tks Derekgl super pret pt Hitman, era pe lista mea de asteptare la Price Drop, am si un cod de 5 lire discount asa ca ajung cu el la 15

  2. #4202 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Eu inca astept confirmare la comanda de la Flanco, de 2 zile .

  3. #4203 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Mie trebuie sa imi soseasca azi-maine R3-ul. Sper sa vina azi ca din cate am vazut, niste useri de aici au postat ca le-a ajuns jocul deja

  4. #4204 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by mafiozzoxp View Post
    Eu inca astept confirmare la comanda de la Flanco, de 2 zile .
    suna la ei. E am sunat si mi.au confirmat comanda. Ar fi fain sa ajunga azi, dar cu zapezile astea mai greu.

  5. #4205 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Quote Originally Posted by felixanu View Post
    suna la ei. E am sunat si mi.au confirmat comanda. Ar fi fain sa ajunga azi, dar cu zapezile astea mai greu.
    Am sunat. Eu sper macar sa ajunga , adica sa nu imi anuleze comanda sau ceva de genu.

  6. #4206 SP
    Member Hitman's Avatar
    Si la mine s-a confirmat comanda. O sa sun totusi sa ii intreb daca la SOCOM vine si cu casca. La cum pun ei reducerea (-200 si ceva ron) cred ca ar trebui sa fie cu casca.

  7. #4207 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Nu vine cu casca

  8. #4208 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    La mine nu a ajuns azi Resistance 3-ul, sper ca poate maine (cand s-ar implini si alea 48 de ore date de ei ca maximum timp de livrare).

  9. #4209 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Quote Originally Posted by TheArsonist View Post
    La mine nu a ajuns azi Resistance 3-ul, sper ca poate maine (cand s-ar implini si alea 48 de ore date de ei ca maximum timp de livrare).
    Maine iti ajunge, dupa 48h, la mine asa a ajuns, curier tnt, dar mai bine mutăm discuţia pe ghidul cumpărătorului consolist, pt ca ne trage lumea de urechi

  10. #4210 SP
    Member paulone's Avatar
    eu in ziua comenzii la Res 3 si SOCOM am rezolvat..cum? foarte simplu!
    am sunat, am vb.frumos.(dupa voce parea o pasarica tanara) si in ziua aia am ridicat de la Unirea(stau aproape) Res3 iar SOCOM imi vine azi(ca e trecut de 12 noaptea)

  11. #4211 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    eu in ziua comenzii la Res 3 si SOCOM am rezolvat..cum? foarte simplu!
    am sunat, am vb.frumos.(dupa voce parea o pasarica tanara) si in ziua aia am ridicat de la Unirea(stau aproape) Res3 iar SOCOM imi vine azi(ca e trecut de 12 noaptea)
    Pai si eu, pana n-am vorbit cu domnisoara n-am rezolvat nimic . S-a ocupat ea personal de comanda mea . Astept maine Res3 si R&C:All 4 one.

  12. #4212 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Batman: Arkham City: Game of the Year Edition PS3 | Zavvi.com

    Doar 15 lire Batman Arkham City GOTY, l-am jucat pe ps plus jocul si mi-a placut mult, merita fiecare banut.

  13. #4213 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Tocmai ce a venit acum curierul. Din doua jocuri a venit doar unul, ceva ce nu am comandat. Acum stau dupa aia de la departamentul vanzari

  14. #4214 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ti-a venit alt joc decat cele 2 comandate? ce ti-au trimis?

  15. #4215 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Mi-a venit doar Ratchet and Clank: A crack in time(diferenta de pret de 10 lei). Trebuia sa primesc Resitance 3 si Ratchet and Clank: All 4 one.

  16. #4216 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  17. #4217 SP
    Member Hitman's Avatar
    Quote Originally Posted by s0whaT View Post
    Nu vine cu casca
    Multumesc pentru info, ca cei de la Flanco nu au stiut sa imi raspunda (tel si mail). Am pus comanda pe 10 dec, a fost preluata pe 11 de un operator, confirmata pe 12 si venita pe 13. Astora le ia cate o zi pentru fiecare operatiune.

  18. #4218 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  19. #4219 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Ma mir ca U3 este mai ieftin decat pe zavvi.

  20. #4220 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Din motivul asta l-am bagat, insa pe zavii e GOTY edition pe la 120 ron

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts