Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 298 of 499 FirstFirst ... 198 248 288 296 297 298 299 300 308 348 398 ... LastLast
Results 5,941 to 5,960 of 9962

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #5941 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Nu primiti absolut nimic, poate daca faceti reclamatie. In Iulie a fost Kingdom Hearts-ul la 1.5 lei si au anulat si mi-au zis ca nu onoreaza comanda. Nici macar un scuze nu am primit (dar nici ca nu aveam nevoie).

  2. #5942 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Nu stiu ce sa zic , GODZILLA a efectuat deja plata.

  3. #5943 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doar cei care au plătit produsul se pot adresa OPC-ului, se rezolva sigur. In trecut si cei de la Altex au avut probleme cu niște televizoare la vreo 100 de lei parca

  4. #5944 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Doar cei care au plătit produsul se pot adresa OPC-ului, se rezolva sigur. In trecut si cei de la Altex au avut probleme cu niște televizoare la vreo 100 de lei parca
    Da, doar daca se plateste in avans cu cardul atunci sunt obligati sa onoreze comanda, altfel OPC there a$$

  5. #5945 SP
    Member Ramon's Avatar
    Si eu am platit cu cardul la pcgarage acum.

  6. #5946 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Hmmm, sa inteleg ca am sanse? Deci cine imi spune ce si cum?

  7. #5947 SP
    Member Ramon's Avatar
    Acum adica la comanda de azi. Nu acum acum.

  8. #5948 SP
    Member eastbason's Avatar
    Adica...e foarte posibil sa nu primim nimic? Mama ei de treaba....am comandat un cd amarat si nici atat nu vor sa trimita?

  9. #5949 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  10. #5950 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Raspuns de la pcgarage:

    "Buna ziua,

    Ieri, timp de câteva minute, pretul produsului din comanda a fost afisat la un preț derizoriu. Mentionam ca produsul respectiv a avut pretul gresit de la furnizor, fiind actualizat automat, ceea ce ne-a impiedicat sa remediem problema in cel mai scurt timp.
    Am onora cu placere comanda daca si furnizorul ar putea sa livreze produsul la acest pret, dar din pacate este imposibil acest lucru, produsul nu este in stocul nostru si pretul este derizoriu.
    Va multumim pentru intelegere si ne cerem scuze pentru eventuala neplacere creata, comanda dumneavoastra va fi anulata.

    O zi buna."

  11. #5951 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Reclamatie?
    in primul rand cum au tratat problema este urat. "pretul este derizoriu." pentru cine? poate este un pret corect pentru mine. nu ar trebui lasati sa scape asa usor

  12. #5952 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    Reclamatie?
    in primul rand cum au tratat problema este urat. "pretul este derizoriu." pentru cine? poate este un pret corect pentru mine. nu ar trebui lasati sa scape asa usor
    http://legi-internet.ro/blogs/index....tronic_magazin

  13. #5953 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    asta nu inseamna ca nu nu le poti face reclamatie, sau ca nu puteau sa ofere un voucher ceva
    si poti reclama ca reclama falsa

  14. #5954 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Nu ar fi etic sa fac o plangere ca nu am obtinu un joc la 1,5 RON cand el costa 150 in mod normal. Nu mi se pare normal si nu o voi face. Dar o sa incerc sa obtin un cod de discount.
    Multumesc!

  15. #5955 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Parerea mea este ca va tiganiti. S-a mai intamplat si la alte magazine, acum nu inteleg pana unde veti merge pentru un amarat de -5% discount? In urma cu cateva luni s-a intamplat exact acest lucru la Altex, sunt curios AndreiChirita, atunci daca voua va "OPC their a$$" ti-ar fi placut? Cateodata ma uit si ma minunez cu ce fel de oameni (?) impartim Terra...
    Era o greseala de sistem, poate nu este prima data si cu siguranta nu va fi ultima dar nu va mai injositi pentru 5-10 lei discount pentru ca va pierdeti ceva care ar trebui sa merite mai mult... Demnitatea sau cum s-or chema.

  16. #5956 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, daca am facut comanda acum la altex (pentru Shadow of Mordor), sunt sanse sa nu vina maine coletu ?

  17. #5957 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Du-te in magazin, il gasesti

  18. #5958 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De azi in magazin ? Sau maine ?

  19. #5959 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Dap! Mai bine alegi sa-l ridici din magazin sau ii suni si faci un pic de presiune sa ti-l trimita maine (cum ar fi normal).

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, daca am facut comanda acum la altex (pentru Shadow of Mordor), sunt sanse sa nu vina maine coletu ?

  20. #5960 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, daca am facut comanda acum la altex (pentru Shadow of Mordor), sunt sanse sa nu vina maine coletu ?

    Comenzile care se fac dupa ora 2-3 au sanse mici sa ajungă a doua zi.

    ---------- Post added 02-10-2014 at 18:32 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Du-te in magazin, il gasesti

    Lansarea oficiala este pe 3, deci nu avem voie sa le vindem astăzi...chiar daca ele se afla in magazin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts