Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 420 of 498 FirstFirst ... 320 370 410 418 419 420 421 422 430 470 ... LastLast
Results 8,381 to 8,400 of 9959

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #8381 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Am fost astazi in Carrefour Mega Mall si am trecut rapid si pe la raionul cu jocuri si am vazut pe lista - The Witcher 3 Wild Hunt GOTY: 49,90 lei. Nu am avut timp sa intreb daca mai exista pe stoc. Cine are drum sa arunce un ochi pe acolo.

  2. #8382 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Nu mai au pe stoc. Când am întrebat eu sâmbătă mai aveau pe stoc 1 buc. în Carrefour-urile din Băneasa și Collosseum. Mai găsiți și XCOM 2 de PS4 la același preț. 49,90 lei.

  3. #8383 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Mari nesimțiți ăștia de la Altex. Comanda plasată pe 11 Noiembrie, plătită cu cardul imediat și au stat 5 zile să ajungă la concluzia ca din 9 jocuri doar 4 mi le vor trimite. Nici o scuză, nici un telefon să dreagă busuiocul, nimic... M-au lăsat cu ochii în soare cu ce mă interesa mai mult: Dead Rising 2, Project Cars 2 CE, Pillars of Eternity Complete Ed, White Day si FF zodiac age...

    Sper să am timp să contactez OPCul. Știe cineva care e procedura?
    Nu e problema mea că au ei vreun sistem de stoc management prafff. În era digitală este de neacceptat. S-au înghesuit înaintea emagului cu ofertele dar ei nu pot onora comenzile.
    Mai bine, more money pt alții care pot.

    Cer scuze dc am postat unde nu trebuia, dar să-mi spuneți unde...
    Poate avem pe forum băieți/fete care lucrează la Altex și dau feed-back-ul ăsta mai departe. Poate se și iau niște măsuri.
    Fac pariu că trebuie să aștept și 30 de zile până îmi returnează ei banii în cont.

    Cheers,
    L.

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  4. #8384 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai primit mail de confirmare a comenzii si procesare a acesteia ? Daca da, intra pe site la ANPC si completeaza un formular.

  5. #8385 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Banii ii primesti înapoi in 2-5 zile lucrătoare. De obicei 2-3 zile.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #8386 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Salut. In acelasi gen de problema am fost si eu. Comandat, primit email de "COMANDA CONFIRMATA" , in contul de pe altex aparea comanda confirmata, dupa citeva zile -appx. 3 - a aparut comanda anulata, sunat la ei bla bla ca stocul fizic nu e ca cel digital alte incercari de inbiliglari. Nu am pus botul imediat reclamatie la opc online cu poze doveditoare. In 20 zile maxim altexul m-a sunat cu scuze, cu produsele trimise de mai aveau putin sa le si monteze.
    P.s. Produsele sosite erau la preturile comandate dar calitatea sau versiunea mult superioare - gen joc comandat standard venit de luxe, aparat electronic comandat seria 6 venit seria 9 - adica ultima - , aparat culoarea alba venit inox,.

    Scuze de raspuns unde nu era locul dar trebuie sa apelam la autoritati .

  7. #8387 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    parca in fiecare an au black friday si xbox si psn?

  8. #8388 SP
    Junior Member mazssj's Avatar
    Quote Originally Posted by frostyrca View Post
    parca in fiecare an au black friday si xbox si psn?
    Da au. La Xbox începe mâine pentru cine are Gold.

    Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

  9. #8389 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Reduceri mari pe store (de expl thief 27 lei)

  10. #8390 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    27 Ron pt Thief e mult. Mai mult de 3.99 nu as da pe el

  11. #8391 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, jocuri cu preturi bune aici. Nu ce preturi ati da voi pe ce jocuri!

    Daca gasiti vreo oferta, puneti link pentru ea si pret.

  12. #8392 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar

  13. #8393 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Cred ca va fi pretul cel mai mic pentru Mario Odyssey o perioada, pentru cei care nu au Carrefour sau nu l-au gasit la 200 acum ceva timp

    https://altex.ro/super-mario-odyssey-nintendo-switch/

  14. #8394 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cum sa fie cel mai mic o perioada ? De la lansare, in orice Carrefour este la 200 lei.

  15. #8395 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Am editat postarea inainte de reply ul tau, cand mi-am amintit Cel putin eu nu l-am gasit in Brasov in Carrefour. Parca nici altii.

  16. #8396 SP
    Junior Member raptorEdko's Avatar
    https://www.emag.ro/controller-sony-.../pd/DX1XF0BBM/ - 349 lei. (La altex nici nu e lansta si pretul va fi 449.)

  17. #8397 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    In Auchan Promenada Tg. Mures mai sunt 2 bucati Titanfall 2 Vanguard la 300Ron bucata(una e expusa)

  18. #8398 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu e joc, dar e pret bun: PlayStation Plus 12 luni 40$ pe amazon (redus de la 60). Valabil doar pt cei cu conturi PSN pe US, bineînțeles.
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B004R...k1L&ref=plSrch

  19. #8399 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Horizon zero 150 pe emag :

    https://tinyurl.com/yb62zqy7

    ( link profitshare )

  20. #8400 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Mda, am vrut sa il comand dar te mai costa si livrarea 18 lei, ajungi la 167 lei. Parca livrarea era gratuita de la 150 de lei in sus !?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 420 of 498 FirstFirst ... 320 370 410 418 419 420 421 422 430 470 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts