Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 495 of 498 FirstFirst ... 395 445 485 493 494 495 496 497 ... LastLast
Results 9,881 to 9,900 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #9881 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Posibil sa se prescrie dupa o perioada, altfel si-ar face toti abonament de 0.80 lire in fiecare luna.

  2. #9882 SP
    Member flaviud's Avatar
    Asta este pret promotional valabil doar o data sau de doua ori pe an pentru prima luna in care te abonezi

  3. #9883 SP
    Junior Member OveMan's Avatar
    Salut. Nici la mine nu merge , contul este pe RO si nu am mai avut subscriptie separata inainte. Poate influenteaza ca a fost odata inclusa in abonamentul de PS Plus?

  4. #9884 SP
    Member tmihai20's Avatar
    La Carrefour există o promoție, reducere 20% la multe chestii, printre care și jocuri. Codul este ELECTRO20.


    https://carrefour.ro/campanii/extra-...ategory=jocuri

  5. #9885 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Spider-Man 2 CE la 1000 lei, atat la Altex cat si la eMag.

  6. #9886 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Găsit pe alt forum. Am folosit codul pe PSN UK, dar ar trebui să funcționeze pe oricare cont

    PlayStation+ Avatar 2023

    https://store.playstation.com/?trans...artAction=view

    Introduceti acest cod pentru 5 avatare complet gratuite:

    3GAA-D9L3-2G97

  7. #9887 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Ptr alte zone:
    Americas: DGNJ-4J45-6DQB
    Japan: RFAH-BHAR-9K8L

  8. #9888 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by iliedobre View Post
    Ptr alte zone:
    Americas: DGNJ-4J45-6DQB
    Japan: RFAH-BHAR-9K8L
    Pt US nu merge

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  9. #9889 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Immortals Fenyx Rising pentru Xbox 20 de lei emag https://www.emag.ro/joc-immortals-fe.../pd/DDKG72MBM/

    Immortals Fenyx Rising Gold Edition pentru Xbox 40 de lei emag https://www.emag.ro/joc-immortals-fe..._347738765_1_1

  10. #9890 SP
    Member flaviud's Avatar
    Daca mai vrea cineva Ps5, e 10% reducere la Altex la consolele Ps5, acesorii si cateva jocuri. Reducerea e valabila doar in aplicatie cu codul sony10app

  11. #9891 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Pre-order la The Last of Us Part II.
    https://www.ozone.ro/product/the-las...emastered-ps5/

  12. #9892 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    E bun pretul de lansare, la Altex nimic pe site pentru The Last of Us Part II Remastered.

  13. #9893 SP
    Junior Member mr_Wednesday's Avatar
    E bun pretul doar pentru cine pune mana prima data pe joc, pentru cine are deja versiunea disk ps4 sau digitala se poate face upgrade la versiuena Remastered pt 10 dolari/ euro, la fel cum se poate face si la Spiderman Remastered sau alte jocuri care au adaugat optiunea aceasta.

  14. #9894 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Spiderman 2 collectors edition 800 https://altex.ro/marvels-spider-man-...CPS5SPIDERM2C/

  15. #9895 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    ^ 800 de lei este pret bun? Chiar dati atatia bani pe editile astea de colectie? Probabil unii aveti bani incat sa nu va pese de pret dar sute de lei pentru o figurina din plastic si sa nu primiti nici macar jocul in format fizic? Mie mi se par bani aruncati dar pana la urma fiecare cu drogul lui.

  16. #9896 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Sunt de acord, calitatea editiilor de colectie a scazut mult. Nu am facut review la joc sau continut insa de la 1250 la 800 poate fi considerat pret bun. In rest isi face fiecare socotelile cum doreste.

  17. #9897 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    ^ 800 de lei este pret bun? Chiar dati atatia bani pe editile astea de colectie? Probabil unii aveti bani incat sa nu va pese de pret dar sute de lei pentru o figurina din plastic si sa nu primiti nici macar jocul in format fizic? Mie mi se par bani aruncati dar pana la urma fiecare cu drogul lui.
    Comparativ cu prețul inițial de 1200, la 800 acum e super ok. În general CEs își mențin bine din valoare peste timp. Alții le cumpără și vând pe bucăți elemente din CEs și își scot jocul (discul/voucherul de download) pe gratis după ce vând steelbook, artbooks, figurine pe ebay.

    În RO nu e o piață încă bună pt CEs sau elemente din CEs datorită puterii de cumpărare scăzute. Dar chiar și românașii dacă vând pe ebay ies în profit.

    Într-adevăr prețurile la CEs sunt nesimțite pt ce includ în ziua de azi. Mai prinzi câte un CE la preț corect cum a fost AC Mirage la jocurinoi la 650 și includea și discul, dar ăstea sunt vremurile în care trăim. Până la urmă prețurile ar scădea dacă lumea n-ar cumpără.

    Punctual la 800 de lei e cel mai bun preț care l-am văzut până acum comparând inclusiv cu amazon, game, bestbuy etc

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  18. #9898 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Da, stiu ca nu ar exista sau ca ar scadea preturile la CE daca nu ar cumpăra lumea si chiar asta mă miră, sunt scumpe si lumea le cumpără pana la urmă. Nu vreau sa ma c.. pe hobby-urile altora dar mie mi se par bani aruncați pe fereastră, chiar si cine le ia probabil se bucură de ele o zi apoi aduna praf pe rafturi, înghesui si casa si te trezești cu o groază de bani băgați in ceva ce nu folosești.

  19. #9899 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    “ Cod-voucher digital pentru jocul Marvel’s Spider-Man 2”
    Ce ediție de colecție mai e asta în care nu ai nici jocul pe disc? O porcărie nu aș da nici 100 de lei pe ea.

    Am dat 500 de lei pe ediția de colecție de la cyberpunk 2077, totul fizic, iar figurina e foarte tare. Așa arată un CE de calitate.

  20. #9900 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Ce ediție de colecție mai e asta în care nu ai nici jocul pe disc?
    Complet de acord, dar probabil exista |minți luminate| care ar avea o explicație la faptul ca ai un steelbook în respectiva ediție de colecție dar nu ai ce disc sa pui în steelbook, noaptea minții

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 495 of 498 FirstFirst ... 395 445 485 493 494 495 496 497 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts