Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 499 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 9974

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1901 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nu cred ca e vorba despre o reducere - am vazut ca e pretul standard pentru Heavy Rain (aveau acolo ambele versiuni cea cu move si cea fara)

  2. #1902 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by BlkHrt View Post
    Pentru ca shopto au o mizerie groteasca de site disfunctional.
    Merge ca un rahat, e plin de erori, arata infect, am incercat o singura data sa comand ceva de la ei si dupa 15 minute de blestemat zilele am renuntat si am jurat ca nu mai accesez niciodata abominatia aia.
    La capitolul livrari, or fi f tari. Ca prezenta online, sunt o atrocitate.

    Da, foarte adevarat, arata execrabil site-ul lor. Pe zavvi cautarea este facila, au f multe promotii si discount code-uri pe care le poti folosi.
    Sa vedem in seara asta ce promotii or avea, as vrea sa cumpar de 100 de lire si sa beneficiez de discountul de 10 lire (asa imi fac transportul gratis). Poate un Mafia collectors edition la 20 de lire .

  3. #1903 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Nu cred ca e vorba despre o reducere - am vazut ca e pretul standard pentru Heavy Rain (aveau acolo ambele versiuni cea cu move si cea fara)
    pai stiu ca exista un patch care iti face Heavy Rain standard sa fie Move compatible..nu e asa ?

  4. #1904 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Ba da dar editia Move are niste bonus-uri in plus fara de editia normala.

  5. #1905 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Heavy Rain: Move Edition Bonus Features Include: The Taxidermist - extra playable scene
    Official soundtrack
    Dynamic XMB Menu themes
    Making of videos

    Courtesy to play.com

  6. #1906 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  7. #1907 SP
    Junior Member Luparu's Avatar

  8. #1908 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    FarCry 2 Collectors - 99 ron �n Media Galaxy Băneasa. Atenție �nsă, dacă-l căutați �n alt magazin MG, s-ar putea să fie mai scump cu 100 ron, �n MG Mall Vitan de exemplu �l au la 199 ron. Același joc, locație diferită, preț dublu!

  9. #1909 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Vad ca sunt mai multe reduceri pe Steam.
    Valabile 4 ore <

  10. #1910 SP
    Member muski's Avatar
    Cine le mai are cu Steam-ul sunt reduceri zi de zi , se schimba din 24 in 24 ore - oferte pt diferite jocuri... , urmariti zi de zi , unele chiar merita.

  11. #1911 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    NFS Hot Pursuit X360 e 169 lei la DOMO, MG si ALTEX ... suficient de bun pret ca sa il si cumpar.

  12. #1912 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    NFS Hot Pursuit X360 e 169 lei la DOMO, MG si ALTEX ... suficient de bun pret ca sa il si cumpar.
    Si versiunea de PS3 are acelasi pret si e disponibila si in magazinele Diverta! Am vazut ca vine si cu husa cu print de cauciuc ptr Iphone/Ipod Touch (cea care a fost si la Gameshop intr-o perioada).

  13. #1913 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    NFS Hot Pursuit X360 e 169 lei la DOMO, MG si ALTEX ... suficient de bun pret ca sa il si cumpar.
    Mie mi se pare enorm 169 de lei, nicidecum un pret bun. Mai bine cumperi de pe forum de la baietii de la EA, care au preturi m decente.

  14. #1914 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Front Mission Evolved - �9.95 - Front Mission Evolved PS3 | Zavvi.com

    Megamind: Ultimate Showdown - �9.95 - Megamind: Ultimate Showdown PS3 | Zavvi.com

    Aliens Vs Predator - �9.95 - Aliens Vs Predator PS3 | Zavvi.com

    Bayonetta - �9.95 - Bayonetta PS3 | Zavvi.com

    Kane and Lynch 2: Dog Days (Limited Edition) - �9.95 - Kane and Lynch 2: Dog Days (Limited Edition) PS3 | Zavvi.com

    Assassins Creed 2 (Game Of The Year Platinum) - �9.95 - Assassins Creed 2 (Game Of The Year Platinum) PS3 | Zavvi.com

    CSI: Fatal Conspiracy - �9.95 - CSI: Fatal Conspiracy PS3 | Zavvi.com

    Prince Of Persia: The Forgotten Sands - �9.95 - Prince Of Persia: The Forgotten Sands PS3 | Zavvi.com

    The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian - �6.95 - The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian PS3 | Zavvi.com

    James Cameron's Avatar: The Game (Platinum) - �9.95 - James Cameron's Avatar: The Game (Platinum) PS3 | Zavvi.com

    Legend of the Guardians - The Owls of Ga'Hoole: The Videogame - �8.95 - Legend of the Guardians - The Owls of Ga'Hoole: The Videogame PS3 | Zavvi.com

  15. #1915 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Batman Arkham Asylum Collector's Edition PS3 - 120ron ( AFI Palace Cotroceni, Flanco )

  16. #1916 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    GOD OF WAR III (PS3) - 149 RON la pcgarage ..cred ca e un pret decent.

    Sony God of War III pentru PlayStation 3 Joc - PC Garage

  17. #1917 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Nu chiar.In Flanco-Ploiesti Vest este 139 ron si banuiesc ca este generala treaba

  18. #1918 SP
    Junior Member CristianNr1's Avatar
    Nfs Hot Pursuit - echivalentul a 130 Ron pe zavvi
    Need For Speed: Hot Pursuit PS3 | Zavvi.com

  19. #1919 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Batman Arkham Asylum Collector's Edition PS3 - 120ron ( AFI Palace Cotroceni, Flanco )
    Deci, am plecat de acasa de la caldurica sa-l cumpar si cand ajung acolo aveau doar o amarata de bucata, desigilata, busita si care costa 199 de lei.
    Concluzia, nu o sa mai cred niciodata ce spune un XBOX fanboy despre oferte la jocurile de PS3....

  20. #1920 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Mie mi se pare enorm 169 de lei, nicidecum un pret bun. Mai bine cumperi de pe forum de la baietii de la EA, care au preturi m decente.
    Nu stiu daca se gaseste pe forum sub 160 de lei.. Cel putin variantele de PS3 sunt de la 170 in sus, pe X360 e cam la fel. Doar sa-l comanzi de pe Zavvi/ShopTo/etc., sa iesi la 140-150 lei. Pret bun pt magazin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 499 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 631 Last Post: Yesterday, 15:32
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts