Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 452 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #101 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mircea Badea - te rog sa specifici acest lucru la telefon cand vei fi contactat si se va aplica reducerea.

  2. #102 SP
    Junior Member Sandman's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Sandman - daca ai facut comanda telefonic e mai greu de gasit. Daca ai facut prin intermediul site-ului, da-mi PM cu adresa de email si iti trimit mail cu comanda ca sa o ai si tu. Toate comenzile sunt in baza, daca ai emailul nu se pierd.

    In alta ordine de idei: Avem la precomanda Farcry 2, toate platformele, chiar si editiile de colectie pe mai multe platforme - cutia aia de lemn
    Nu mai conteaza, dupa ce-am inchis telefonul mi-am facut comanda pe alte site-uri.

  3. #103 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sandman - ok man. A gresit fata, am certat-o, a inteles. Daca te razgandesti, PM-ul meu este deschis pentru detalii.

  4. #104 SP
    Manager paul's Avatar
    RvsS sa ne asteptam la reducerea la X360 si la noi ?
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...ate-si-europa/

  5. #105 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    paul - la Pro nu in viitorul apropiat. La Arcade voi afla in 2-3 zile pretul.

  6. #106 SP
    Manager paul's Avatar
    Ok. E bine ca e la Arcade, ca doar e cel mai ieftin dintre pachete.
    PS: Updateul siteului unde e ?

  7. #107 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    paul - o parte din update consta in introducerea multor produse de la Ubisoft, care s-a facut deja. Partea a doua consta in rafinarea ofertelor speciale - sa fie chiar speciale, mai ales pentru membri, din pacate trebuie sa mai astepte putin pentru ca e o invazie de jocuri PC acum - Spore, Warhammer, etc. care trebuie tratate cu atentie. A treia parte - update grafic si functional inca e in lucru si nu ma hazardez sa dau un termen, dar are potential.

  8. #108 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    paul - la Pro nu in viitorul apropiat. La Arcade voi afla in 2-3 zile pretul.
    deci o consola care vine acum cu stocul nou va fi mai putin de 849 ?

  9. #109 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    RvsS , de Left 4 Dead pentru PC se aude ceva ?

    Edit : astept un mesaj pe privat cand ai mai multe informatii, Thanks!

  10. #110 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    kane86 - din ce vad eu pe aici pretul nu va fi schimbat, va fi tot de 849,9 lei pentru ca se pare ca distribuitorii nostri nu au modificat pretul, dar voi putea confirma in 2-3 zile.

    Max - va veni acest joc, inca nu am pret si data, voi cerceta problema.

  11. #111 SP
    Member St Mael's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    paul - o parte din update consta in introducerea multor produse de la Ubisoft, care s-a facut deja. Partea a doua consta in rafinarea ofertelor speciale - sa fie chiar speciale, mai ales pentru membri, din pacate trebuie sa mai astepte putin pentru ca e o invazie de jocuri PC acum - Spore, Warhammer, etc. care trebuie tratate cu atentie. A treia parte - update grafic si functional inca e in lucru si nu ma hazardez sa dau un termen, dar are potential.
    Foarte frumos, prefer sa va folositi de tot timpul de care aveti nevoie ca lucrurile sa iasa cum trebuie pana la urma. Mult noroc in proiectele din viitor.

    Apropo, astazi am fost sunat de un coleg de al vostru pentru a confirma o precomanda. Sa inteleg ca voi fi contactat din nou pentru a-l livra in momentul in care jocul va intra in stoc, nu? Intreb pentru ca in momentul cand m-a sunat eram intr-o galagie infernala si nu am putut culege foarte mult din ce a spus.

  12. #112 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    St Mael - mersi. Da, cand apare vei primi un nou telefon cu info despre livrare, etc.

  13. #113 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Sandman - ok man. A gresit fata, am certat-o, a inteles. Daca te razgandesti, PM-ul meu este deschis pentru detalii.
    De ce comenzile telefonice nu se adauga in aceeasi baza de date ca si cele facute pe mail?

  14. #114 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sistemul accepta doar comenzi in momentul in care vine produsul. Pentru precomenzi, baza de date se bazeaza pe emailurile de comanda. Daca se face comanda telefonica, acest email nu exista si se procedeaza altfel. De aceea recomand sa faceti comanda online si de aceea daca aveti email de precomanda puteti sta linistit in legatura cu inregistrarea acestei precomenzi.

    Sistemul se va schimba in bine in curand.

  15. #115 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Sper ca firma de curierat e deja schimbata, ca promisiunea e din decembrie 08, cand am luat eu consola.

  16. #116 SP
    Member obidan's Avatar
    Tocmai am fost sunat in legatura cu Warhammer SE...am zis ok...bla bla..
    Dupa 10 minute iar m-ati sunat , sa nu cumva sa credeti ca am facut 2 comenzi...i-am spus doamnei ca m-a sunat acum 10 minute si a spus OK...

  17. #117 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    E ok, probabil s-a dublat comanda, dar nu conteaza asta, telefonul e important.

    Cu regret - Crysis Warhead vine pe 26 in loc de 22. Imi pare rau, probleme de la ei.

  18. #118 SP
    Manager paul's Avatar
    RvsS aduceti PSP-3000 ? Daca da cand ?

  19. #119 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    paul - cred ca da, dar nu stiu cand.

  20. #120 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    RvsS-ai idee ce va contine pachetul Call of Duty 5:Collector's Edition?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 452 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts