Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 452 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 316 356 406 ... LastLast
Results 6,101 to 6,120 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6101 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Momentan exista o tombola - daca vei profita de oferta de reducere 50% pentru achizitii de peste 360 lei poti participa si poti castiga un Kinect.

  2. #6102 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Cand se va anunta castigatorul tombolei ?

  3. #6103 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Saptamana viitoare.

  4. #6104 SP
    Member Wagram's Avatar
    Pe cand urmatoarea promotie ? Nu ma asteptam la o a doua atat de repede, asa ca am ratat stocul, mama lui.

  5. #6105 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Fac bine la sanatate promotiile astea .
    Daca nu mai puteti face promotii gen , Puteti incepe cu concursuri prin tragere la sorti cu premii in jocuri , hardware si chiar bani . ( Depinde de gameshop )

    Faceti un bine si tineti ne Sanatosi

  6. #6106 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Pe cand urmatoarea promotie ? Nu ma asteptam la o a doua atat de repede, asa ca am ratat stocul, mama lui.
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Fac bine la sanatate promotiile astea .
    Daca nu mai puteti face promotii gen , Puteti incepe cu concursuri prin tragere la sorti cu premii in jocuri , hardware si chiar bani . ( Depinde de gameshop )

    Faceti un bine si tineti ne Sanatosi
    Asta e romanul...daca ar putea sa fie promotii 24/7 ar fi excelent..

  7. #6107 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am facut o comanda la DJ Hero 2 Bundle, dar probabil voi fi sunat luni sau duminica asta inseamna ca nu va mai fi valabila oferta?

  8. #6108 SP
    Member s0whaT's Avatar
    In Week end nu se lucreaza la gameshop , o sa fii sunat sigur luni.
    In legatura cu oferta , am patit la prima promotie 50 % , am dat comanda joi si nu am mai fost sunat DELOC . Asteapta un raspuns de la RvsS

  9. #6109 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Asta e romanul...daca ar putea sa fie promotii 24/7 ar fi excelent..
    Usurel cu aforismele, voinicule. Tonul asta pastreaza-l pentru cunoscutii tai. Am intrebat din pura curiozitate, asa cum probabil se intreaba multi, vazand doua promotii una dupa alta de la GS.


    Cel putin in ce priveste jocurile care ma intereseaza pe mine, singurul avantaj al promotiilor de 50% de la GS este ca imi ajung a doua zi, in loc sa astept doua saptamani sa-mi vina de la Zavvi. (In paranteza fie spus, de la GS mi s-a onorat doar o comanda, un joc. Pe restul care m-au interesat le-am comandat de pe Amazon/Zavvi.)


    Si, sincer, nu vad cui nu i-ar conveni promotii mai dese sau preturi mai mici la jocuri. Poate doar unui snob care-si afiseaza colectia si nu omite sa spuna cati bani a dat el (din buzunarul parintilor) pe jocurile lui.

  10. #6110 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Usurel cu aforismele, voinicule. Tonul asta pastreaza-l pentru cunoscutii tai. Am intrebat din pura curiozitate, asa cum probabil se intreaba multi, vazand doua promotii una dupa alta de la GS.


    Cel putin in ce priveste jocurile care ma intereseaza pe mine, singurul avantaj al promotiilor de 50% de la GS este ca imi ajung a doua zi, in loc sa astept doua saptamani sa-mi vina de la Zavvi. (In paranteza fie spus, de la GS mi s-a onorat doar o comanda, un joc. Pe restul care m-au interesat le-am comandat de pe Amazon/Zavvi.)


    Si, sincer, nu vad cui nu i-ar conveni promotii mai dese sau preturi mai mici la jocuri. Poate doar unui snob care-si afiseaza colectia si nu omite sa spuna cati bani a dat el (din buzunarul parintilor) pe jocurile lui.
    "Voinicule" nu e problema ca se asteapta preturi mici si promotii dese...problema e ca majoritatea romanului asteapta sa-i cada din cer..nu e obisnuit sa munceasca ptr bunuri...nu esti singurul care gandeste ca "ar fi bine promotii si preturi mici"(cu atat mai mult cu cat avem o situatie foarte proasta in tara) doar ca spre deosebire de altii, unii romani se comporta exact ca acei cersetori carora le dai ceva o data si apoi nu mai scapi de ei(nu ca ar fi cazul tau -nu am fost ironic)

    P.S. Postul de mai sus era in proportie de 90% ptr celalalt user care le face chiar "un plan de marketing" celor de la Gameshop

    P.S.S. Si pe langa Gameshop ,mai gasesti aici pe forum,la sectiunea Bazar jocuri noi si sigilate (exact ca in magazin) la preturi foarte bune..

  11. #6111 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Am facut o comanda la DJ Hero 2 Bundle, dar probabil voi fi sunat luni sau duminica asta inseamna ca nu va mai fi valabila oferta?

    Nu conteaza cand vei fi sunat, conteaza ca ai facut comanda in timpul promotiei.

  12. #6112 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    Salut daca fac precomanda la battlefield 3 versiunea de xbox la lansarea jocului voi plati 199 ron sau se va modifica?
    La Battlefield bad company 2 versiunea pe pc keyul se activeaza pe steam sau pe ea download?


  13. #6113 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Vei plăti prețul care era afișat �n momentul �n care ai făcut precomadă.

  14. #6114 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by SiLl3nTKiLl View Post
    Salut daca fac precomanda la battlefield 3 versiunea de xbox la lansarea jocului voi plati 199 ron sau se va modifica?
    La Battlefield bad company 2 versiunea pe pc keyul se activeaza pe steam sau pe ea download?
    Nu poti activa acel joc pe steam, iar din cate stiu eu nici in EADM. Sunt key-uri diferite pe EADM din cate stiu (cel putin asa mi-a fost mie comunicat de catre cei de la EA). Ca sa ai jocul pe steam, trebuie sa-l cumperi direct pe steam.

  15. #6115 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Uncharted 2 pe cand va fi disponibil ?

  16. #6116 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Quote Originally Posted by SiLl3nTKiLl View Post
    Salut daca fac precomanda la battlefield 3 versiunea de xbox la lansarea jocului voi plati 199 ron sau se va modifica?
    La Battlefield bad company 2 versiunea pe pc keyul se activeaza pe steam sau pe ea download?
    Key-ul ce-l primesti odata cu jocul il activezi in momentul in care instalezi folosind dvd-ul. Imediat ce e validat, vei putea beneficia de partea de multiplayer (s-ar putea sa ti-l ceara si in-game, dar tot ce trebuie sa faci este sa-l mai introduci inca o data).

  17. #6117 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Fac bine la sanatate promotiile astea .
    Daca nu mai puteti face promotii gen , Puteti incepe cu concursuri prin tragere la sorti cu premii in jocuri , hardware si chiar bani . ( Depinde de gameshop )

    Faceti un bine si tineti ne Sanatosi
    Mai bine. Sa-si scrie fiecare contul bancar aici si Gameshop sa vireze cate 100-200 de lei in fiecare cont. Asta ca sa ne faca un bine si mai bun

  18. #6118 SP
    Member pijama35's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Nu poti activa acel joc pe steam, iar din cate stiu eu nici in EADM. Sunt key-uri diferite pe EADM din cate stiu (cel putin asa mi-a fost mie comunicat de catre cei de la EA). Ca sa ai jocul pe steam, trebuie sa-l cumperi direct pe steam.
    Am incercat eu pe EADM,merge.Si da, am luat Bf:BC2 pe PC de la gameshop.

  19. #6119 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Mai bine. Sa-si scrie fiecare contul bancar aici si Gameshop sa vireze cate 100-200 de lei in fiecare cont. Asta ca sa ne faca un bine si mai bun
    Hai sa nu fim chiar milogi .
    Promotiile sunt bine venite . Sper sa nu fie probleme la gameshop cu reducerile astea continu , gen faliment .

  20. #6120 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Era sarcastic măi Sheldon Cooper!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts