Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 139 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 2768

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #1121 SP
    Member kaoru's Avatar
    Da.... Sony....cu TVul am ratat-o , insa chestia cu LCD-ul a fost o chestie din aia de moment cand iti tuna brusc ca nu ai LCD si ai PS3 si BlueRay cu Advent Children Complete, si Assasins Creed 2 > Si nu am stat pe ganduri. M-am dus in magazin si m-am uitat care e full HD - diagonala acceptabila pentru o distanta de vizionare de 1,5-2m - si sub 20mil - si l-am luat. Binenteles ca voi upgrada la un Sony pe viitor
    Bugghy is right - se vede mai bine aici >> http://www.consolegames.ro/forum/322359-post5467.html

  2. #1122 SP
    Member kaoru's Avatar
    un update la coltul meu...am mascat parte din fire. si am facut cateva poze mai de ansamblu
    Attached Images Attached Images 1_resize.jpg 2_resize.jpg 4_resize.jpg 6_resize.jpg

  3. #1123 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kaoru View Post
    un update la coltul meu...am mascat parte din fire. si am facut cateva poze mai de ansamblu
    Asa parca mai merge. Inca un pic, si atingi perfectiunea.

    P.S. La bicicleta cine lucreaza ? Femeia, nu ?

  4. #1124 SP
    Member kaoru's Avatar
    tx tx MonkY! I'm trying my best
    La bicicleta se lucreaza in ture inca nu a ajuns cuier ca in majoritatea cazurilor pe care le-am vazut - si sunt mandru de asta Ce-i drept o prefer pe cea 'reala' cu care fac 'sporturi extreme' in Bucuresti cat de des pot imi 'place' cum in fiecare an devine din ce in ce mai periculos slalomul printre masini...deci iarna o folosesc si eu pe cea din imagini - isi face treaba chiar bine.

    blabla, yat yata...deci da - a mea jumatate da mai mult recunosc

  5. #1125 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by kaoru View Post
    un update la coltul meu...am mascat parte din fire. si am facut cateva poze mai de ansamblu
    Uite domne,vezi ca se poate.Arata altfel acuma .

  6. #1126 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by kaoru View Post
    un update la coltul meu...am mascat parte din fire. si am facut cateva poze mai de ansamblu
    really nice !!
    sugestie: poti muta TV-ul in centru unde e ps3-ul acum, si pune boxa stanga sus orizontal unde e Tv-ul acum.. just saying

  7. #1127 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by kaoru View Post
    un update la coltul meu...am mascat parte din fire. si am facut cateva poze mai de ansamblu
    Imi place colectia de figurine, mai ales Kratos .

  8. #1128 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Vreau sa ii vad colectia lui Renegade , a postat cumva pe aici ?!

    PS-> Imi este lene sa stau sa caut, sper sa ma ajute cineva care frecventeaza acest thread destul de des ?!

  9. #1129 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Vreau sa ii vad colectia lui Renegade , a postat cumva pe aici ?!

    PS-> Imi este lene sa stau sa caut, sper sa ma ajute cineva care frecventeaza acest thread destul de des ?!
    Nu cred ca a postat dar poti folosii funcitia advanced search si scrii username-ul lui,apoi automat iti da toate posturile lui

  10. #1130 SP
    Member Razielim's Avatar
    Quote Originally Posted by kaoru View Post
    un update la coltul meu...am mascat parte din fire. si am facut cateva poze mai de ansamblu
    Foarte misto "coltisoru" tau................

    Vad ca action figure-ul cu Raziel din Soul Reaver sta la loc de cinste langa fratela Kratos........Banui ca esti fan Legacy of Kain din moment ce la-ai asezat acolo...........ar fi misto sa faci un closeup cu toate figurinele, unele nu se disting.



    Vad ca si avatarul tau are blue skin ca si Raziel sau e doar o coincidenta .........sau poate Avatar The Movie?...........lol

    Apropo de asta, am facut si io o chestie pentru un contest Kotaku legat de Soul Reaver........adica Tomb Reaver .
    Attached Images Attached Images tomb_reaver_by_razielimx.jpg

  11. #1131 SP
    Member kaoru's Avatar
    Quote Originally Posted by Razielim View Post
    Foarte misto "coltisoru" tau................

    Vad ca action figure-ul cu Raziel din Soul Reaver sta la loc de cinste langa fratela Kratos........Banui ca esti fan Legacy of Kain din moment ce la-ai asezat acolo...........ar fi misto sa faci un closeup cu toate figurinele, unele nu se disting.



    Vad ca si avatarul tau are blue skin ca si Raziel sau e doar o coincidenta .........sau poate Avatar The Movie?...........lol

    Apropo de asta, am facut si io o chestie pentru un contest Kotaku legat de Soul Reaver........adica Tomb Reaver .
    Big fan!
    Inca visez sa preia cineva proiectul bine inceput de Crystal Dynamics...dar nah, speranta moare ultima Deci da...merita loc de cinste langa Kratos - they both rock!

    Toate figurinele au close-ups >> vezi aici >> ImageShack Album - 272 images << e galeria cu colectia mea de figurine (apare si in signature).

    Avatarul e Vincent din Final fantasy VII (which I alot also - unul dintre cele mai bune jocuri ever) - e doar ceva mai palid...la aia cu Avatar dau pass

    Foarte nice mockup-ul cu Tomb Reaver

  12. #1132 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Rei

  13. #1133 SP
    Member andreips3's Avatar
    It's not much, but it's mine.
    Attached Images Attached Images 3.jpg 4.jpg 2.jpg 1.jpg

  14. #1134 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Blame Canada
    Nice one Andrei

  15. #1135 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Attached Images Attached Images hpim2299.jpg hpim2300.jpg hpim2301.jpg hpim2302.jpg hpim2303.jpg hpim2304.jpg

  16. #1136 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Totul arata bine (mai ales acel skin MGS ).

  17. #1137 SP
    Member kane86's Avatar
    Bibelouri & Superbingo Metropolis Rulez!

  18. #1138 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Cel mai frumos colt de rai
    Attached Images Attached Images 2006133764412147200_rs.jpg

  19. #1139 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by oBL1O View Post
    Bine ca ai pus DS3-ul pe capul lui Snake...

  20. #1140 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by oBL1O View Post
    Ai fost la pizza ?

    Frumos, imi place skin-ul PS3-ului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 139 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts