Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 139 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 2768

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #1821 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    E adevarat ca pozitia din care privesti e esentiala, ghidurile alea presupun ca stai sezut (in fotoliu, pe canapea etc). Daca stai in pat culcat pe spate, ideal ar fi sa pui televizorul pe tavan, nu?

  2. #1822 SP
    Member Mircea's Avatar
    Quote Originally Posted by grama.leonard View Post
    hey..e beta stage...
    masa trebuie schimbata ai dreptate
    atunci scuzele mele,asteptam cu nerabdare varianta finala

  3. #1823 SP
    Banned grama.leonard's Avatar
    o sa fiti primii care o sa vada

    toate ca toate...add me si ne vedem diseara la un unch2

    blkhrt gusturile nu se discuta...chiar daca este dus la extrem cum zici tu

  4. #1824 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post

    Pentru lenesi
    Are dreptate Darkie... doar ca am observat faptul ca sunt 2 "curente" folosite. Pe deoparte este stilul vechi, sovietic... cu TV-ul pe dulap/sifonier (cu cat mai sus, cu atat mai bine)... si pe de alta parte, este stilul american, cu TV-ul pe podea. Nu sunt fan al niciunuia din ele... si consider ca TV-ul ar trebui sa stea la nivelul ochilor, asa cum boxele de tip standfloor precum si centrul trebuie sa fie la nivelul urechilor (sau cel putin directionate inspre).

  5. #1825 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Si subwooferul conteaza unde e pozitionat. eu stau la bloc si la inceput, mi se parea lipsit de bas sub-ul de la Z5500. Era pus intre un dulap si un fotoliu de piele care amortiza orice unda joasa. L-am mutat intr-un colt si acum am in sfarsit un bas profund. Se poate si mai bine dar nu am suficient spatiu.

    Tv-ul cel mai confortabil asezat e pe o comoda TV, la nivelul ochilor, nu te doare nimic nici dupa 4 ore. La cinema e alta poveste, pt ca "ecranul" are 7-12 m, nu conteaza unde stai

  6. #1826 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Si subwooferul conteaza unde e pozitionat. eu stau la bloc si la inceput, mi se parea lipsit de bas sub-ul de la Z5500. Era pus intre un dulap si un fotoliu de piele care amortiza orice unda joasa. L-am mutat intr-un colt si acum am in sfarsit un bas profund. Se poate si mai bine dar nu am suficient spatiu.
    ar fi misto dc ai putea face o proba cu el pus intre spatele canapelei/fotoliului si perete. sa vezi cat de marfa e feeling-ul in filme si jocuri

  7. #1827 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Un sfat parintesc pot sa-i spun pentru cei care se joaca pe X360 si PS3 pe monitoare/televizoare mai mici de 25 - 30 inch : ca sa testati adevarata putere a jocurilor/consolelor dvs. va sfatuiesc sa va achizitionati un TV/monitor cu diagonala mai mare de 30 inch!
    Eu cel putin nu m-am jucat pe un monitor cu o consola , mai bine spus : nu am reusit!

    P.S - este o PARERE/SFAT personal! Sper ca nu am facut pe nimeni sa se simta ofensat!

  8. #1828 SP
    Member taz@'s Avatar
    Ieri mi-am luat tv-ul,astfel am terminat noul meu colt de rai + o parte din joace...un vis indeplinit de parinti,I THEM!
    Attached Images Attached Images dsc00003.jpg dsc00004.jpg dsc00008.jpg dsc00002.jpg dsc00009.jpg dsc00007.jpg dsc00010.jpg

  9. #1829 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    taz@ lol imi place foarte mult cum ai amenajata camera

  10. #1830 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Absolut superb! 10+

  11. #1831 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Probabil că.. mulţi dintre noi ne dorim părinţi ca ai tăi, taz@!
    Foarte frumos aranjată camera. GJ

  12. #1832 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    taz@ ( no comment ), foarte frumos aranjat coltisorul' tau de entertainment ( Heaven for me! )
    I would really like to meet you parents ... luck bastard!

  13. #1833 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Frumos "colt", elegant si cu gust.

  14. #1834 SP
    Member Bogdan's Avatar
    tazz@, trebuie să �ți fac o vizită, după sesiune !

  15. #1835 SP
    Member Mircea's Avatar
    taz@, ai zis ora si sunt la tine sa facem un joc .Where is the 360 ?

  16. #1836 SP
    Member taz@'s Avatar
    Multumesc mult pentru aprecieri

    @Bogdan: Ar fi super! m-am gandit sa facem o intalnire a consolistilor la mine acasa cu un gratar un tenis de masa un baschet un playstation...(cu conditia sa-mi iau restantele din primu an).

    @Mircea: Are RROD de vreo doi ani,l-am 'reparat' cu prosopu de vreo 12 ori dar acum e mort definitiv.

  17. #1837 SP
    Member Mircea's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Multumesc mult pentru aprecieri

    @Bogdan: Ar fi super! m-am gandit sa facem o intalnire a consolistilor la mine acasa cu un gratar un tenis de masa un baschet un playstation...(cu conditia sa-mi iau restantele din primu an).

    @Mircea: Are RROD de vreo doi ani,l-am 'reparat' cu prosopu de vreo 12 ori dar acum e mort definitiv.
    Ai zis gratar? Ok,o sa-mi fac timp sa vin, sa-mi verific agenda
    Succes la restante!!!

  18. #1838 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Ieri mi-am luat tv-ul,astfel am terminat noul meu colt de rai + o parte din joace...un vis indeplinit de parinti,I THEM!
    Felicitari taz@, superb.

  19. #1839 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Ieri mi-am luat tv-ul,astfel am terminat noul meu colt de rai + o parte din joace...un vis indeplinit de parinti,I THEM!
    awesome-1-775337.jpg

  20. #1840 SP
    Member Game101's Avatar
    Cel mai tare dupa parerea mea pana acum.Unde e sls-ul de la GT5 ca nu il vad in poze?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 139 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts