Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 12 FirstFirst ... 9 10 11 12 LastLast
Results 201 to 220 of 228

Thread: Tomb Raider

  1. #201 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    @Monky in varianta digitala nu am vazut nici un pic de FPS drop

  2. #202 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Dupa cum ti-am zis si pe PSN, nu inteleg de ce ai comandat de la Altex si nu de la Gameshop... si la pret mai mare? Eu l-am primit vineri de la Gameshop.ro si la un pret bun (pentru membri a iesit 213 RON or so).
    Am băgat bulk la pre-comenzi Altex pentru titlurile care urmează să apară în perioada următoare, le-am făcut în grabă, nu m-am gândit să arunc un ochi și pe GameShop

  3. #203 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Tocmai ce am jucat vreo 2 ore, desi jocul il am prin casa de vreo 3 luni. Ce pot sa spun, ce-o iubeam eu pe Lara, dar ce-o iubesc acum .. Jocul e foarte bun.

  4. #204 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Lara has never been sexier!

  5. #205 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Sexier and buggier!
    Pentru cine il joaca pe PS4 (Definitive Edition): TOMB RAIDER PS4 - Error CE-34878-0 - Fix / Prevention - Tomb Raider: Definitive Edition - PSNProfiles Forums
    Mi s-a intamplat sambata sa-mi pierd salvarea. A facut un crash (died, reload last checkpoint) si de fiecare data cand incerc sa incarc imi iese si da eroarea de mai sus, exact in zona aia.
    Deci va sfatuiesc sa aveti cel putin 2 save slots. O sa incerc sa-mi iau salvarea din cloud, dar am pierdut oricum vreo 7 ore de gameplay.
    Bad stuff.

  6. #206 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Urat, eu il joc pe ps3 si nu am avut nicio problema, cred insa ca o sa-mi mai fac un save slot, preventiv.

  7. #207 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Mi-a împrumutat cineva jocul aseară varianta ps4 si vreau sa știu dacă jocul vine cu un cod pentru extra content sau e deja pe disc .

  8. #208 SP
    Banned asperas's Avatar
    Ai totul inclus pe disc in Def Ed !

  9. #209 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Cine are Definitive Edition pe PS4 si vrea sa faca boosting pentru multiplayer pls PM me, multumesc.

  10. #210 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Cei care ați jucat varianta ps4 se bloca jocul in texturi ? La mine se întâmpla des si e destul de frustrant .

  11. #211 SP
    Member snpz's Avatar
    Eu l-am jucat pe ps4 si nu am avut astfel de probleme/buguri.

  12. #212 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Incredibil jocul asta , n-am sa mai cumpar nimic de la dobitocii astia de square enix . Incep jocul pentru a 3-a oara sa fac un trofeu care-mi lipsea si inainte sa-l termin imi da crash si se beleste salvarea , sa-i bag in aia mami lor ca nu sunt in stare sa scoata pe piata un joc bine pus la punct si fac un trofeu de ***** cum e Chatterbox si te pune sa rejoci jocul pentru un trofeu de bronz . Plus alte buguri cum am intalnit ca mi se blocheaza caracterul in texturi si nu se mai misca .

  13. #213 SP
    Junior Member bogdanopolis's Avatar
    Si eu am primit cam de vre-o 3-4 ori eroare sa ma scoata din joc pe parcursul cat l-am jucat pana sa il termin si daca nu ma insel e primul joc care mi-a dat atatea erori din generatia PS4.

  14. #214 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...dupa dezamagirea cu The Last of Us Remastered (in sensu ca e la fel ca versiunea PS3, nu ca jocul nu ar fi bun) si jocu asta este absolut identic, mai putin Lara, care este putin refacuta si are paru ala de pe Nvidia (desi n-are nicio treaba cu fizica, e doar animat) si in mod clar nu-si merita banii, daca ati jucat versiunea de PS3/X360.

    Bine ca nu m-am aruncat sa iau Sleeping Dogs cand a fost la oferta, ca acum sunt 100% sigur ca este identic si ca nu merita banii.

  15. #215 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    adica SD nu merita 50 de ron ca atat e pe psn? mai ales ca il iau cu un prieten ?

  16. #216 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu de el, stiu de The Last of Us Remastered si Tomb Raider Definitive Edition, care sunt efectiv acelasi joc. NIMIC in plus la efecte, texturi, iluminare.

    Da, poate au 1080p si 60fps, dar pentru mine asta chiar nu conteaza, efectiv nu dau 2 bani daca e 720 sau 1080, eu asteptam o grafica imbunatatita, inclusiv la mediul inconjurator, asteptam iluminare mai buna, reflexii si alte nebunii.

    De repararea bug-urilor nu mai zic, ca ar fi trebuit sa se subanteleaga. Dar se pare ca nici macar asta nu au fost in stare sa faca la niciunu din ele 2.

  17. #217 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Yeah but...that hair and that A**
    L-am inceput si eu aseara sa-l rejoc pe PS4, stiti careva daca mai are acele buguri cu coruperea save-urilor, sa-mi fac un backup ceva?

  18. #218 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu, nicio problema de genul. Joaca linistit.

  19. #219 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dintre cei care-l jucati pe PS4 (si se poate sa fie doar de la mine, din cauza ca inca nu m-am acomodat cu consola), aveti ceva probleme cu controlul ? Mai specific, mi se pare ca trebuie sa dau suuuuper incet de maneta din stanga, inainte, ca sa merg, in rest doar alearga si daca alearga mereu, se nasc niste probleme grave de control a Larei, care intra in toate obiectele, cade de pe stanci sau se invarte aiurea in aer, in timpul animatiei (exagerez si eu putin).

    Ideea e ca cel original (jucat pe X360) parca se controla putin mai ok. Am decis sa nu-l mai iau pe Xbox One (chiar daca e la oferta), dar sunt curios daca e la fel si pe aceasta consola.

  20. #220 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh acum... obisnuieste-te cu DS4... n-ai ce-i face! Eu nu mai zic de rau de DS ca iar imi sar babele in cap... dar da, e diferenta intre gamepad-uri, mai ales daca ti-a placut cel de la X360.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 12 FirstFirst ... 9 10 11 12 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-04-2013, 07:42
  2. Seria Tomb Raider By daviddd in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 22-01-2012, 23:09
  3. Tomb Raider Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 16-07-2011, 22:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts