Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 50 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 992

Thread: The Elder Scrolls V: Skyrim / Anniversary Edition

  1. #241 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    @Razorel E păcat sa nu incerci oblivion,ia varianta goty si o sa te distrezi pe cinste cu shivering isles
    Stiu, dupa ce termin asta vreau sa il incep si ala
    In alta ordine de idei, cand trebuie sa se deblocheze achievementul de Complete Bleak Falls Barrows? Am iesit din pestera aia de 10 ori, si nimic

  2. #242 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Over 200,000 people playing Skyrim on Steam | VG247
    If you happen to glance at the Steam Game Stat tracker, you’ll notice that as of this post, 223,174 people are playing The Elder Scrolls V: Skyrim at the moment. From this, we can pretty much deduce that the game has at least sold close to 250,000 copies on PC already. In second is Modern Warfare 3′s multiplayer, with 68,397, down from 78,161 earlier today. Thanks, Kotaku.
    Daca ma intrebi pe mine asta e unul dintre putinele jocuri la care vad ca se joaca extrem de multa lume pe PC. Pe langa vanzari mari in format fizic sau digital in toata lumea, observ si pe micutul nostru forum ca mai multi useri joaca Skyrim pe PC decat pe console. Recunosc ca si eu am cumparat Skyrim pt PC pt ca era mai ieftin si ca nu am consola aici la facultate :"> (si faptul ca in viitor o sa apara destul de multe mod-uri). Sunt curios ce numere o sa ne ofere cei de la vgchartz in prima sapt la skyrim

  3. #243 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Scrie aici ca s-ar putea ca modurile sa nu fie exclusiv pentru PC.

  4. #244 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    Dar sunt gata sa pun pariu ca mod-urile nu vor fi gratuite pe console.
    Cred ca de abia au asteptat developerii momentul asta, in care sa c�știge bani după munca altcuiva

    In orice caz, sper sa nu fie exagerat de scumpe pt ca vor imbunatati jocul drastic


    Sent from my iPhone

  5. #245 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Ce clasa ati ales, ce stil de joc ati abordat?
    Personal, fiind noob, am ales Redguard si ma duc pe Heavy Armor cu One-Handed ca si fighter si imbunatatesc si Destruction pentru un warrior mage. Nu stiu ce va iesi, Oblivion am jucat prea putin ca sa am experienta. Sfaturile sunt bine venite ^^

  6. #246 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nici eu nu am experienta in Elder Scorlls, dar mi-am facut un Nord tot bazat pe Heavy si One-Handed (Mace+Shield), dar si Archery. Magie nu folosesc absolut deloc, decat Shouts. Imi merge foarte bine pana acum, am facut fata cu brio tuturor . Iar dragonii aia sunt chiar usor de omorat, nu sunt cines stie ce... sa incerc sa ridic dificultatea . In concluzie, jocul e arta pura, ador sa ma plimp de colo-colo, sa experimentez toate tipurile de vreme si ciclul noapte-zi.

  7. #247 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Attached Images Attached Images 379909_10150381791191633_59685491632_8555834_1524497266_n.jpg

  8. #248 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Dupa un weekend full de Skyrim tind sa cred ca asta merita GOTY. Fiecare aspect in joc e epic in adevaratul sens al cuvantului, nu "zomfg epic" cand te referi la un trailer din COD. Epic in sensul de grandios, de proportii vaste, demn de epopee. Epic.

    RPG la rang de arta. Skyrim (ca regiune) arata incredibil.

  9. #249 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    Dupa un weekend full de Skyrim tind sa cred ca asta merita GOTY. Fiecare aspect in joc e epic in adevaratul sens al cuvantului, nu "zomfg epic" cand te referi la un trailer din COD. Epic in sensul de grandios, de proportii vaste, demn de epopee. Epic.

    RPG la rang de arta. Skyrim (ca regiune) arata incredibil.
    fara indoiala ca o sa ia goty,desi ii voi supara pe cei cu alte opinii gen uncharted 3,batman ac sau dark souls,pur si simplu acest joc e ca barcelona in fotbal.
    LE pe ce consola il joci?

  10. #250 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Eeeh, Dark Souls merita si el, dar Skyrim e mai grandios. Dar sincer chiar nu imi pasa ce joc o sa ia GOTY-ul "oficial". Ma bucur ca sunt jocuri de genul asta, for me it's win win. So.. Games of the Year .

    Pe ps3 il joc.

  11. #251 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #252 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    L-ati gasit pe Krosis ? Holy **** ! Epic battle de 15 minute . Nu va spun unde e , decat ca e langa un dragon, beware ! (good loot)
    Hint: opp i fjellet ! (up in the mountains) That's where the good stuff is.

    Au inceput sa vina dragoni mai tari it's getting intense !

  13. #253 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Krosis - The Elder Scrolls Wiki - aici info. Nu este spoiler daca nu dati click

  14. #254 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    L-ati gasit pe Krosis ? Holy **** ! Epic battle de 15 minute . Nu va spun unde e , decat ca e langa un dragon, beware ! (good loot)
    Hint: opp i fjellet ! (up in the mountains) That's where the good stuff is.

    Au inceput sa vina dragoni mai tari it's getting intense !
    Eu l-am invins in 10 minute. I-am tras o bataie de a inceput sa fuga. . Super loot-ul care il lasa.


    Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

  15. #255 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    CG.ro

    Y NO ONE IN PSN LIST PLAY SKYRIM??

  16. #256 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    CG.ro

    Y NO ONE IN PSN LIST PLAY SKYRIM??
    Add toghy23

  17. #257 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Krosis a fost cel mai puternic personaj cu care m-am luat la palme. DAR l-am batut repede pitindu-ma dupa o piatra si tragandu-i cu sageti intre ochi... nu-mi explic cum dar cand tragea in mine, dadea undeva la baza pietrei si nu ma nimerea. In 5 min matura zapada pe jos.

  18. #258 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Aaaand I'm back.

    Jocu' e fenomenal. Am ce face pentru c�teva luni =).

    [spoiler=Possible Spoilers]Sunt level 11. Tocma ce-am terminat quest-ul �n care tre' să te infiltrezi �n petrecerea uneia și să �i furi planurile despre dragoni. Acu' tre să merg �n Riften. GALLOP, ME HORSIE. [/spoiler]

    PS: Știe cineva cum iau pack-uri pentru casă?! Că-i cam empty. Și �n catalog zicea să vorbesc cu negru' ăla din Dragonsreach, da' nu-mi zice nimic de ele.

  19. #259 SP
    Member angellicus's Avatar
    Nu cu tipul negru! Cu the adviser trebuie sa vb., cel de la care ai cumparat casa

  20. #260 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Un singur lucru nu-mi place la jocul asta si anume varietatea slaba de arme. Cred ca am dat peste 5-6 tipuri de sabii in zecile de ore de gameplay pe care le am la activ... ma asteptam la mult mai multe. Poate mai gasesc pe parcurs dar ma insel ca deja am fost mai peste tot.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 50 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 41 Last Post: 14-05-2021, 18:51
  2. Replies: 4 Last Post: 21-06-2017, 08:55
  3. Replies: 0 Last Post: 29-10-2011, 22:29
  4. Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 15:46
  5. Replies: 7 Last Post: 08-08-2011, 09:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts