Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 64 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #1201 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutsb85 View Post
    Doresc sa impart cupa si cu comunitatea de pe accest super site,poate unii nu stiu cum arata,fara suparare...
    chiar si marilor campioni nu le-ar strica putina modestie, fara suparare..

    PS: nu e singurul post la care fac referire, bafta

  2. #1202 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Daca vroiam sa ma dau mare, o faceam demult, nu am castigat campionatele si cupele de ieri, se pare ca nu ai inteles de ce am postat...

  3. #1203 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Tomcraft View Post
    Daca vroiam sa ma dau mare, o faceam demult, nu am castigat campionatele si cupele de ieri, se pare ca nu ai inteles de ce am postat...
    vezi cui i-am dat quote in postul meu, nu cred ca am facut vreo referire la tine, eu te stiu pe tine baiat serios de cand ai participat la campionatele de fifa

  4. #1204 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Se pare ca am inteles gresit eu PS-ul tau

  5. #1205 SP
    Junior Member bogdanvbm's Avatar
    Salut. Stiti cumva daca se pot cumpara si alte echipe la Fifa 12 pe PS3?? Ma refer la echipe din campionatul nostru de exemplu, sau cel al Ukrainei, etc.

  6. #1206 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Se pot descarca de pe Creation Center
    EA Sports Soccer | FIFA Creation Centre | EA SPORTS Soccer

  7. #1207 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdanvbm View Post
    Salut. Stiti cumva daca se pot cumpara si alte echipe la Fifa 12 pe PS3?? Ma refer la echipe din campionatul nostru de exemplu, sau cel al Ukrainei, etc.
    Exista patch-uri cu LIGA 1 doar pentru FIFA 12 PC. Gasesti aici: .:: CRLP 12 V.2.0 ::. |.

  8. #1208 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    vinde cineva fifa 12 ?

  9. #1209 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    vinde cineva fifa 12 ?
    Cauta la aria de publicitate sau de vanzari jocuri.

  10. #1210 SP
    Member Clau23's Avatar
    Am inceput si eu acum 2 zile sa joc modul UT din Fifa 12...si de aici urmatoare intrebare: Se poate edita formatia? sau sunt obligat sa aleg din 4-4-2 4-3-3 . Deci se pot aseza jucatori dupa bunul plac? Daca da. atunci cum?!

  11. #1211 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Poti edita formatian numai in timpul meciului.

  12. #1212 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Clau23 View Post
    Am inceput si eu acum 2 zile sa joc modul UT din Fifa 12...si de aici urmatoare intrebare: Se poate edita formatia? sau sunt obligat sa aleg din 4-4-2 4-3-3 . Deci se pot aseza jucatori dupa bunul plac? Daca da. atunci cum?!
    Poti edita formatia in 2 moduri in Ultimate Team:

    1. Joci un joc single player, pui pauza si iti editezi o formatie si o salvezi. Avantaj: timp gramada sa iti faci linistit formatia.

    2. Joci un joc online, pui pauza si iti editezi formatia si o salvezi. Dezavantaj: timp limitat la 3 pauze de 40 secunde.

    Formatia editata se mentine cat timp esti in ULTIMATE TEAM, o editezi in primul meci si poti juca mai multe meciuri dupa aceea fara sa editezi formatia la fiecare meci. Daca iesi din ULTIMATE TEAM, cand revii trebuie iar sa editezi formatia si sa o salvezi.

  13. #1213 SP
    Member Clau23's Avatar
    Multumesc foarte mult pentru lamurire !

  14. #1214 SP
    Member angloma's Avatar
    singura chestie care imi displace la fifa 2012 sunt gradele de dificultate , de la semi pro la profesionisti e diferenta prea mare, la semi pro treci in viteza de ei si la pro e invers, te fac ei doar din sprint

  15. #1215 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    gradele de dificultate sunt identice..scriptarea creste...daca jocul nu vrea sa atingi mingea sau sa o pierzi repede apăi asa se intampla..

  16. #1216 SP
    Member BatsBike's Avatar
    posesia este cel mai important lucru in fifa 12 .. sa pasezi mult(sa incerci stilul 'barcelona',atat cat permite jocul) .. apoi,sa profiti de bresa care apare in jocul AI'ului,sa marchezi .. evident ca,urcand nivelul de dificultate,CPU AI devine mai rapid,mai agresiv(pana la 'sufocare' pe legendary!) .. in fifa 13,posesia va deveni mai dificila dar la fel de importanta ..

  17. #1217 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Vand 1 milion de coins cu 200 de Ron daca este cineva interesat sa imi lase un PM, pentru xbox 360.

  18. #1218 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Vand 1 milion de coins cu 200 de Ron daca este cineva interesat sa imi lase un PM, pentru xbox 360.
    O shaorma cu de toate

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  19. #1219 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    O shaorma cu de toate

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    La ce caldura e afara, prefer o bere rece.

  20. #1220 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pe ps3 ca sa joci online iti trebuie ceva cod pt online?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 64 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts