Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 164 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 ... LastLast
Results 2,941 to 2,960 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2941 SP
    Member cipvas's Avatar
    Astia de la Iluzii Digitale Divertisment Creativ sunt cu adevarat niste artisti. Dar piticul de la 1.36 ce cauta acolo?

  2. #2942 SP
    Junior Member Doctor_P's Avatar
    Ok,sa incerc ceva in-thread.A sesizat careva dintre playerii de bf3 pe ps3 renumitul "input lag" ? cica e unplayable cu sniperu' si tralala...

  3. #2943 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Doctor_P View Post
    Ok,sa incerc ceva in-thread.A sesizat careva dintre playerii de bf3 pe ps3 renumitul "input lag" ? cica e unplayable cu sniperu' si tralala...
    Pentru mine cu toate e unplayable....dar daca scad la 540P e in regula, oricum mare mare pacat de el. In locul lor pur si simplu as baga functia vertical syncronization ON/OFF si as scapa de tot input lagul si gata cu "Stresul".

  4. #2944 SP
    Junior Member Doctor_P's Avatar
    Deci sa inteleg ca frostbite 2 cam impinge hardware-ul consolei,cei de la DICE incriminau televizoarele playerilor.Oare daca adaug un cablu HDMI mai rapid e vreo sansa sa mai atenueze input lagul ? o sa joc pe un samsung Hd ready.

  5. #2945 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Doctor_P View Post
    Deci sa inteleg ca frostbite 2 cam impinge hardware-ul consolei,cei de la DICE incriminau televizoarele playerilor.Oare daca adaug un cablu HDMI mai rapid e vreo sansa sa mai atenueze input lagul ? o sa joc pe un samsung Hd ready.
    neah, sunt ei slabi si nepasatori...

    si nu iti da banii pe hdmi ca nu are nici o legatura + toate sunt la fel ca performanta...

  6. #2946 SP
    Junior Member Doctor_P's Avatar
    Eu stiam ca sunt 2 feluri de HDMI : ala default,pentru video playere si altele si unul mai rapid pentru blu-ray.As da sursa celor spuse mai sus dar sunt pe telefon.
    In concluzie daca scazi rezolutia nu mai apare input lag-ul ? si AA on ?

  7. #2947 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Doctor_P View Post
    Eu stiam ca sunt 2 feluri de HDMI : ala default,pentru video playere si altele si unul mai rapid pentru blu-ray.As da sursa celor spuse mai sus dar sunt pe telefon.
    In concluzie daca scazi rezolutia nu mai apare input lag-ul ? si AA on ?
    da....dispare in proportie de 80%

  8. #2948 SP
    Member lucian43's Avatar
    what about that?


  9. #2949 SP
    Member cipvas's Avatar


    Mergeti in varful muntelui, cautati piticul de la min. 1,36 si impuscati-l in cap... funny
    Dar vedeti ca e un singur pitic pe sesiune. Eu am cautat un server gol si acolo mi-am facut de cap. Ar fi trebuit sa bage trophy la chestia asta.

  10. #2950 SP
    Member lucian43's Avatar
    l-a urcat anes cu o pagina in urma

  11. #2951 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  12. #2952 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    l-a urcat anes cu o pagina in urma
    Stiu ca l-a urcat, dar eu ziceam de mers si impuscat piticul in cap.

  13. #2953 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    Daca am cont pe UK (zona 2) si cumpar un card valoric de 50 Euro din Franta pentru a-mi achizitiona Battlefield 3 Premium, sunt nevoit sa fac un cont pentru FR (pe aceeasi consola) deoarece pentru UK cere card in Lire Sterline. Alimentez contul facut pe Franta cu cei 50 euro si cumpar Premium din PS Store.
    INTREBARE: Pot sa folosesc Premium pe contul de UK dupa ce l-am descarcat pe contul de FR? (tin neaparat sa pastrez contul de UK deoarace am rank bunicel si am deblocat cam tot ce se poate)
    Sau daca ma poate ajuta cineva prin serviciul Sharing, pot plati prin banca.
    Up! imi raspunde si mie cineva?
    Se poate sau nu? A mai incercat cineva metoda asta, vreau sa stiu sa nu arunc banii aiurea...

  14. #2954 SP
    Member Harilip's Avatar
    daca ies in timpul unui joc, inainte sa se termine, pierd xp, ribbons, medals?

  15. #2955 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    daca ies in timpul unui joc, inainte sa se termine, pierd xp, ribbons, medals?
    Nu.

  16. #2956 SP
    Junior Member Doctor_P's Avatar
    Happy 10 years of battlefield !!!

  17. #2957 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Battlefield 3

    Quote Originally Posted by Doctor_P View Post
    Happy 10 years of battlefield !!!
    Weepeeee

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  18. #2958 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  19. #2959 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Battlefield 3

    Voi ce arme folositi? Inainte de ultimele updateuri jucam cu FAMAS dar revenind in joc am observat calitatea acestei arme, care a fost redusa. Asadar m-am trezit cu o gama variata de arme dar fara o favorita.

  20. #2960 SP
    Member lucian43's Avatar
    O arma favorita nu prea mai ai de unde sa alegi deoarece le-au cam echilibrat in ultimul patch 1.06.
    Dar as putea sa iti spun ce arme folosesc eu in diferite situatii.

    Assault Loadout:
    Primary Weapon > M16A3 + KOBRA (RDS) + Underslug Rail + Flash Suppresor
    Side Arm > M1911 TACT.
    Gadget 1 > Medic Kit
    Gadget 2 > Defibrillator
    Specialization > SQD AMMO

    Folosesc M16A3 in Midle to Long Range - pentru ca are un Recoil decent, timpul de reload este mic, are rata de foc 800 RPM si Muzzle Velocity 650.
    Folosesc AEK-971 in Close to Middle Range - pentru ca are rata de foc mare.
    Folosesc L85A2 in Long to Very Long Range - pentru ca are rata de foc mica si precizie foarte mare.


    Engineer Loadout:
    Primary Weapon > M4A1 + KOBRA (RDS) + Flash Suppresor
    Side Arm > M9 TACT.
    Gadget 1 > RPG-7V2
    Gadget 2 > Repair Tool
    Specialization > SQD EXPL

    Folosesc M4A1 in orice situatie - pentru ca are un Recoil decent, timpul de reload este mic, are rata de foc 800 RPM si Muzzle Velocity 580.


    Support Loadout:
    Primary Weapon > PKP PECHENEG + KOBRA (RDS) + Foregrip + Flash Suppresor
    Side Arm > MP412 REX
    Gadget 1 > AMMO BOX
    Gadget 2 > M18 CLAYMORE sau C4 EXPLOSIVES depinde de situatie
    Specialization > SQD SUPR

    Folosesc PKP PECHENEG in orice situatia - pentru ca are High Damage, are raza/intensitate de Suppression 10.0, rata de foc 600, Muzzle Velocity 560.
    Folosesc AS VAL in Close to Middle Range - pentru ca are rata de foc mare.


    Recon Loadout:
    Primary Weapon > M98B + Ballistic (12x) + Straight Pull Bolt
    Side Arm > 93R
    Gadget 1 > MAV
    Gadget 2 > RADIO BEACON
    Specialization > SQD AMMO

    Folosesc M98B in Long to Very Long Range - pentru ca are High Damage (95.0) to Long Range, are raza/intensitate de Suppression 35.0, Muzzle Velocity 650.
    Folosesc AS VAL in Close to Middle Range - pentru ca are rata de foc mare.


    Cel mai important la fiecare arma in parte e' sa inveti sa ii controlezi recul-ul. Mult noroc in campul de lupta !


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 164 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts