Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 164 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #3001 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    eu tot nu inteleg ce cauta arbaleta ca arma intr-un joc ce se vrea un simulator militar..

    Tipul asta iti raspunde.

  2. #3002 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    sticks and stones much ?iar scavenger nu e si numele unui perk din COD ?

    si apropo de EA...tomahawk in MOH ?

  3. #3003 SP
    Member lucian43's Avatar
    tomahawk a fost dintotdeauna in Medal Of Honor, apare si in MOHW.

  4. #3004 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu stiu ca in MOH(2010) a existat tomahawk missile...nu tomahawk ad-literam..

    ---------- Post added 21-10-2012 at 02:56 AM ----------

    apropo de MOHW..cei care aveti BF3 Premium cumparat si vreti sa cumparati si MOHW puteti intra aici pentru a obtine o reducere de 50% ptr Limited Edition...

    din pacate cred ca este doar ptr PC..

  5. #3005 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    eu stiu ca in MOH(2010) a existat tomahawk missile...nu tomahawk ad-literam
    Era disponibil doar �n campania single player.

    http://medalofhonor.wikia.com/wiki/Tomahawk_(weapon)

  6. #3006 SP
    Member Harilip's Avatar
    nu se poate face ceva cu grafica de la Ps3? la distanta, in joc, nu vad absolut nimic, e neclar, parca ar avea blur

  7. #3007 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    nu se poate face ceva cu grafica de la Ps3? la distanta, in joc, nu vad absolut nimic, e neclar, parca ar avea blur
    Schimba-l pe un xbox

  8. #3008 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Cred că am mai �ntrebat aici, dar revin, de data asta poate cu succes: are cineva Premium pe PS3 (zona 2) și nu a făcut share pe un al doilea cont? Help a brotha, recunoștință eternă

  9. #3009 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    daca nu gasesti la nimeni poti cumpara BF3 Premium Edition din magazin..in interior gasesti 2 coduri..1 de Premium Membership si 1 ptr BF3 Limited Edition+toate unlockuriile...pastrezi codul de Premium si vinzi restul..eu asa am facut dar pe PC.

  10. #3010 SP
    Member Game101's Avatar
    Eu l-am activat doar la al meu. Te pot ajuta maine, adauga in lista de prieteni Redroom101

  11. #3011 SP
    Member geosnyper's Avatar
    aceeasi poveste si la mine,daca vrea cineva care nu a mai facut share la PREMIUM pe PS3 sa faca un act de caritate sa mi-l dea si mie va rog !
    Multumesc anticipat si ne vedem on the Battlefield!

  12. #3012 SP
    Member Game101's Avatar
    A fost ultimu am impresia pentru el, era ultimum sistem pe care puteam sa-l activez.

    Am o intrebare, cu SVD sniper cum tragi de la distanta mare, cum aliniezi tinta, ca nu inteleg graficul ala de la tinta cu diagrama aia. Stiu ca daca e cat mai departe trebuie pusa tinta cat mai sus, datorita gravitatiei care actioneaza asupra glontului.

  13. #3013 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Am o intrebare, cu SVD sniper cum tragi de la distanta mare, cum aliniezi tinta, ca nu inteleg graficul ala de la tinta cu diagrama aia. Stiu ca daca e cat mai departe trebuie pusa tinta cat mai sus, datorita gravitatiei care actioneaza asupra glontului.
    in principiu trebuie sa tragi cateva de corectie,daca ai noroc nimeresti daca nu urmaresti traiectoria glonntului si functie de ea ridici sau cobori tinta ! daca tin bine minte ultimul headshot dat a fost la 593 m si am pus la a 2-a gradatie!
    oricum dupa mai multe incercari si dupa ce joci o perioada recon se formeaza mana ! Succes

    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    A fost ultimu am impresia pentru el, era ultimum sistem pe care puteam sa-l activez.
    Stiu ca merge numai pe 2 sisteme,poate se gaseste alt binevoitor sa ma ajute si mine!

  14. #3014 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Am o intrebare, cu SVD sniper cum tragi de la distanta mare, cum aliniezi tinta, ca nu inteleg graficul ala de la tinta cu diagrama aia. Stiu ca daca e cat mai departe trebuie pusa tinta cat mai sus, datorita gravitatiei care actioneaza asupra glontului.

  15. #3015 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    @Game101
    adica vrei sa inveti sa campezi ?..daca jucai pe PC aveam grija sa te caut

  16. #3016 SP
    Member Game101's Avatar
    Nu sunt genu care campeaza, dar vroiam sa invat sa trag si cu arma aia, singura harta pe care o folosesc este Alborz Mountains. Mersi de sfaturi si video baieti.

  17. #3017 SP
    just me waches2's Avatar
    daca se gaseste vreun binevoitor si pt mine pt un premium pe uk , as da la share si eu cv....detalii pe pm

  18. #3018 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    de pe 31 incepe un weekend prelungit de Double XP ptr cei care au Premium

  19. #3019 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Jocul ăsta �mi scoate peri albi (pe l�ngă faptul că e plin de glitch-uri pe care developerul se pare că nu are nici o intenție să le repare), este printre singurele care reușește să-mi blocheze consola aproape de fiecare c�nd �l joc. �n seara asta am luat freeze de trei ori, al treilea (după care am �nchis definitiv consola) nu la foarte mult timp după ce am dat un rebuild la PS3 database.

    Bravo DICE, ai reușit să produci și să vinzi un joc extraordinar ... DE PROST!

  20. #3020 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Jocul ăsta �mi scoate peri albi (pe l�ngă faptul că e plin de glitch-uri pe care developerul se pare că nu are nici o intenție să le repare), este printre singurele care reușește să-mi blocheze consola aproape de fiecare c�nd �l joc. �n seara asta am luat freeze de trei ori, al treilea (după care am �nchis definitiv consola) nu la foarte mult timp după ce am dat un rebuild la PS3 database.

    Bravo DICE, ai reușit să produci și să vinzi un joc extraordinar ... DE PROST!
    Jocul este superb si se joaca pe pc cu 64 de jucatori...ce naiba vrei cu ps3 la bf3?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 164 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts