Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 164 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #3081 SP
    Member Game101's Avatar
    Te obisnuiesti in timp, plus ca tinta o urmaresti cu stick-ul din dreapta.

  2. #3082 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Am si eu o intrebare, stiu ca a mai fost pusa, dar vreau sa fiu sigur ca merge.
    Eu si cu un amic avem bf3 limited edition pe ps3, adica doar cu dlc-ul back to kankard. Intrebarea mea este: Putem sa luam bf3 premium, punem bani amandoi, apoi unu dintre noi sa dea share la cont, ca sa aiaba si celalalt premium ?

  3. #3083 SP
    Junior Member Mihai228's Avatar
    Da se poate, eu am facut asa cu un prieten. Unu din voi isi baga codul si downloadeaza dlc-urile, dupa vine la tine, faci un cont nou(la user pe consola) si te loghezi cu contul lui de psn. Intri in joc si downloadezi dlc-urile la fel ca si la el.

  4. #3084 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    si nu e riscant, adica nu poate sa iti blockeze contul de psn sau ceva ??

  5. #3085 SP
    Junior Member Mihai228's Avatar
    E legal. Chiar ei te lasa. E o politica de 1 an si ceva. Poti juca linistit fara sa iti faci probleme.

  6. #3086 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    ms mult

  7. #3087 SP
    Member Harilip's Avatar
    daca vrea sa faca cineva trofeele de la Coop cat si misiunile pe Hard, sa ma adauge : Harilip

  8. #3088 SP
    Member lucian43's Avatar

  9. #3089 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Battlefield 3

    am luat si eu dupa ebay cu 10£jocu full , se merita sau nu? cat mai ma costa pt multyplayer?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  10. #3090 SP
    Member Dante's Avatar
    La ce te referi? Daca jocul e nou ai acces la jocul pe multiplayer cu toate hartile de baza (plus cele din B2K daca jocul este versiunea ce contine dlc) Pentru restul de dlc-uri fie le cumperi separat fie iti iei Premium.

    Daca e cineva interesat sa cumpere un Premium si sa-l sheruim eu sunt disponibil

  11. #3091 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Battlefield 3

    jocu e sh, din cate am inteles iti trebuie online pass, se merita multyplayer la el sau nu?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  12. #3092 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Multiplayer ul e baza la jocul asta . So go for it !

  13. #3093 SP
    Member lucian43's Avatar
    Multiplayer e cel mai tare !!! must have & highly recommended
    ☻/
    /▌
    / \

  14. #3094 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Joaca cineva pe PC online ?

  15. #3095 SP
    Member Game101's Avatar
    Intreaba asta la sectiune de PC, aici nu cred ca o sa ai noroc sa iti raspunda cineva.

  16. #3096 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Joc eu , dar mai rar

  17. #3097 SP
    Member lucian43's Avatar
    Am avut un cosmar !
    Se facea ca eram pe o movila, camarazii mei flancau, o parte ii vedeam pe flancul din stanga si altii dreapta. In timpul asta erau 5 inamici care se indreptau spre movila pe middle, ma aveau in vizor, chiar mi-au dat suppression, se intamplase ca arma mea sa ramana fara munitie (mi se intampla des, dat fiind faptul ca mor destul de rar, sunt nevoit sa caut munitie pe campul de lupta, de obicei omor un support inamic, schimb kit-ul, arunc munitie intr-un colt sigur si schimb iar kit-ul meu de assault).
    Am incercat sa raportez pozitia inamicilor (sa dau spott), squad-ul meu mi-ar fi sarit in ajutor dar nu mi-a mers butonul de spott (se intampla uneori, bug, DICE go kill yourself) , mi-am luat panica ...am decis sa fug catre echipaj pe partea dreapta, (era o mapa gen caspian) doar ca m-am incalcit in crengile unui copac rupt din apropiere !!!a venit inamicul si mi-a dat lama !!!

    that was crap ! imi luase dogtagul meu frumos care abia il obtinusem

    m-am trezit din somn imediat ! am baut putina apa si mi-am zis "this is not happening" , e 4:30 dimineata la mine, am incercat sa adorm la loc dar nu am reusit !
    trebuie sa intru on si sa rup cateva capete lol !

    xp2_medal_tdmcq.png

    i want to take it back "mission"
    - Do you copy private?
    - Copy that Sir !

  18. #3098 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Incearca sa citesti despre Lucid Dreaming .
    Interesant

  19. #3099 SP
    Member lucian43's Avatar
    asa ceva?


  20. #3100 SP
    Junior Member Razac's Avatar
    Cei care joaca online Battlefield 3 sa ma adauge la prieteni ID Razac25

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 164 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts