Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 164 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast
Results 841 to 860 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #841 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Pot sa va spun ca se misca si arata pe PC cum nu am crezut ca e posibil asa ceva; colosal ce diferenta de la alpha. Am fost sigur ca nu va fi mare schimbare, am gresit.

    ---------- Post added 27-09-2011 at 08:26 PM ----------

    acum se conecteaza ok si la servere.

    ps: exista dolphin dive, din fuga in prone, asemanator cu Call of Duty. Nu am vazut din exterior cum arata doar din first person.

  2. #842 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Lasa-ma mai Dante si du-te inapoi in tufisul din care ai iesit.Acum ai si prone sa te faci una cu pamantul.Normal ca iti convine Hardcore, esti un wookie cu M95 si stai ore in sir in boscheti.
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Eu imi exprim parerea legata de prone iar tu respect-o.Am spus eu ca vreau simulator cat mai real?Vreau joc fun si intens iar in umila mea parere prone nu face decat sa incetineasca jocul si sa faciliteze camperii ca tine, dupa cum spunea Down mai sus.Si da, tolerez toate stilurile de joc, pana si atunci cand joc defense si amandoua M-com-urile sunt armate si nu pot da spawn decat pe 3 sniperi in colturile hartilor.Stil de joc....pff.Da un Google si vezi si tu cum arata o statie M-com, ca din coltul hartii din tufa nu o poti identifica.

    Beta o sa fie disponibil pt toti pe 29 nu?
    Se vede ca nu stii cu ce se mananca hardcore ul. Te rog fa mi un favor si nu mai abera in halul asta ca imi distrug neuronii citindu ti cretinismele.

  3. #843 SP
    Member Dante's Avatar
    se arunca pe undeva key-uri si pt ps3?

  4. #844 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Cand ajungeti in partea a 3-a a hartii la cladiri o sa ramaneti socati de ... de tot

    Si M16 si AK au ceva recoil nu gluma. Din video-uri nu parea ca au mare recoil, dar simt ca imi rup mana cand trag

  5. #845 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Cand ajungeti in partea a 3-a a hartii la cladiri o sa ramaneti socati de ... de tot

    Si M16 si AK au ceva recoil nu gluma. Din video-uri nu parea ca au mare recoil, dar simt ca imi rup mana cand trag
    Ai force feedback la mouse sau cum?

  6. #846 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Se vede ca nu stii cu ce se mananca hardcore ul. Te rog fa mi un favor si nu mai abera in halul asta ca imi distrug neuronii citindu ti cretinismele.
    Lol altul.Ce nu intelegi mai?Vrei sa spui ca hardcore cu lipsa lui de kill-cam si 1shot kill nu faciliteaza un wookie ca Dante?
    Se vede ca nu stii cu ce se mananca hardcore ul
    Asta vine de la cineva cu peste 1000 team-kill-uri.Iti faci K/D pe team-mates mai?

  7. #847 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Daca xcal a spus-o atunci asa e.
    Attached Images Attached Images 287dfd76fb0de5d41385f1b81884731c.png

  8. #848 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    Pe 29 descarcam jocu si jucam sau e nevoie de cd-key?

    Am aflat.. descarcam si pac pac http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta

  9. #849 SP
    Member anes's Avatar
    Battlefield 3 – Caspian Border might get opened for the Open Beta | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

    In case you’ve downloaded Battlefield 3′s beta, you’ll surely noticed that the Caspian Border is included in the map lists. According to EA, this map is currently password protected and is only available for internal testing but, there is a possibility that this awesome map might get opened for everyone during the open beta phase.
    Now this could be mere speculation but Daniel Matros, Global Battlefield Community Manager at DICE, posted something interesting at the official forums about the inclusion of this map.
    According to Daniel, there is a nice surprise for the PC forum family tomorrow. That is of course if things go the way they are intended today.
    Now this clearly hints that Caspian Border might get unlocked during the beta phase. Good news, right? Now let’s wait and see what happens!

  10. #850 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am jucat c�teva partide �n seara asta. Sistemul de squad momentan este f*ucked up, de c�te ori am �ncercat să intrăm 4 oameni ca squad �ntr-o partidă, ne-a �mprăștiat ba prin echipa adversă, ba prin echipa noastră. N-am idee de ce.

    �n al doilea r�nd se campează cu prone. La greu. O altă chestie deranjantă legată de prone e că �n momentul �n care stai culcat și trece cineva pe langă tine, te poate mișca, este destul de frustrant să te trezești că tragi �n copaci �n loc de inamici. La fel de frustrant e să �ncerci să ieși pe o ușă blocată de cretini care stau ba �n prone, ba �n genunchi.

    Sistemul de respawn este fix același, nu s-a adus nici o �mbunătățire, ai dat respawn pe un coleg care tocmai a fost luat �n colimator, pac, m�ncați �mpreună metal �ntr-o veselie. O altă bilă neagră pentru respawn: m-am tot trezit cu fața la pereți sau tot felul de unghiuri ciudate, evident de cele mai multe ori cu vreun detept care m-a ciuruit fără resentimente �nainte să apuc eu să-mi dau seama unde naiba mă aflu.
    �n schimb, sniperul are o chestie interesantă, cară după el un radio pe care-l poate amplasa cam oriunde pentru a fi folosit ca punct de respawn pentru coechipieri.

    Reviveul nu se mai poate face fără acordul tău �n cazul �n care ai căzut la datorie, se poate accepta sau refuza.

    Level up merge destul de rapid, cam �n trei ore am ajuns nu știu ce caporal (level 7).

    Battlelogul este up&running, dar momentan cam dă rateuri, eu n-am reușit să-mi văd statisticile, se blochează �n loading.

    Mai revin cu impresii.

  11. #851 SP
    Banned isis's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Pot sa va spun ca se misca si arata pe PC cum nu am crezut ca e posibil asa ceva; colosal ce diferenta de la alpha. Am fost sigur ca nu va fi mare schimbare, am gresit.

    ---------- Post added 27-09-2011 at 08:26 PM ----------

    acum se conecteaza ok si la servere.

    ps: exista dolphin dive, din fuga in prone, asemanator cu Call of Duty. Nu am vazut din exterior cum arata doar din first person.
    Pa ce anume PC arata asa grozav si se misca asa bine? Pe ce configuratii?

  12. #852 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar


    EA announces $1.6 million Battlefield

    In the midst of all the beta madness going on at the moment, EA has announced a major online Battlefield 3 tournament called Battlefield Worldwide Conquest Tournament. In partnership with Virgin Gaming, the tournament will be held next year and will offer prizes totaling $1.6 million.
    The tournament is for consoles only, where PlayStation 3 and Xbox 360 owners will be able to participate in the event, which kicks off in early 2012. If you�re interested, you can sign up here.
    Attached Images Attached Images battlefield-3-tournament.jpg

  13. #853 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    �n al doilea r�nd se campează cu prone. La greu. O altă chestie deranjantă legată de prone e că �n momentul �n care stai culcat și trece cineva pe langă tine, te poate mișca, este destul de frustrant să te trezești că tragi �n copaci �n loc de inamici. La fel de frustrant e să �ncerci să ieși pe o ușă blocată de cretini care stau ba �n prone, ba �n genunchi.
    Merci Graft.Iti simt durerea.

  14. #854 SP
    Member Dante's Avatar
    adica daca unu sta in prone in gura usii nu poti sari peste el?! wtf

  15. #855 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Parca nu ati mai jucat BC2 inainte e normal sa fie asemanari izbitoare. Doar nu s-a reinventat totul peste noapte. In plus, e o reteta deja de succes. Au preferat sa o imbunatateasca. Iar mersul culcat poate fi apanajul sniperilor, dar le limiteaza deplasarea si campul de vedere. se bucura si ei pana sunt vanati la randul lor.

    Nu am jucat inca BETA, mai am rabdare pana maine.

    Am vazut ca nu se avanseaza asa greu. In alea 2 ore jumate pe Xbox, in filmulet, am vazut jucatori si de level 24.

  16. #856 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Sniperii se pot localiza mult mai usor, se reflecta soarele in luneta (in spatii deschis, in interior nu am observat), e foarte puternic efectul, cel putin asa observ eu.

    Ati bagat de seama accesoriul lanterna de pe arma ce tare orbeste inamicii?

  17. #857 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    da. se vede ca un far de masina in clipuri.

  18. #858 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    exact.

    intrebare: unde sunt distrugerile? in afara de gresie si faianta nu pot sa sparg nimic ?

  19. #859 SP
    Member cipvas's Avatar
    Incearca cu un ciocan.Prin baie sau bucatarie sigur o sa ai succes... Glumesc.

  20. #860 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    La ce ora incepe open beta ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 164 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts