Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 18 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 350

Thread: Borderlands 2

  1. #101 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Tocmai l-am achizitionat si eu, vreau sa-l incep in seara asta pe la 6-7.Daca e cineva pe la inceput de joc si in cautare de coop,da-ti un add.

  2. #102 SP
    Member LeGenD's Avatar
    a luat cineva varianta digitala?

  3. #103 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Chiar vroiam sa va intreb... eu pe Xbox Live nu vad decat Borderlands 2 Season Pass. E acelasi lucru cu jocul full? Nu de alta, dar acolo spune ceva bizar, de noi campanii, locatii, etc... mai exact 4 addons la pretul de 3 (la 2400 puncte). Sau fac eu ceva aiurea?

  4. #104 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Chiar vroiam sa va intreb... eu pe Xbox Live nu vad decat Borderlands 2 Season Pass. E acelasi lucru cu jocul full? Nu de alta, dar acolo spune ceva bizar, de noi campanii, locatii, etc... mai exact 4 addons la pretul de 3 (la 2400 puncte). Sau fac eu ceva aiurea?
    Sunt addons alea, pre-order la ele mai exact.

    Eu am luat varianta digitala, dar de pe PSN UK.

  5. #105 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, si cum Dzeu fac si eu sa-l downloadez pe Xbox?

  6. #106 SP
    Junior Member alecutheman's Avatar
    Nu este Borderlands 2 GOD (games on demand, aka varianta digitala de pe marketplace) si nici n-o sa fie timp de cateva luni daca te iei dupa cum au procedat cu toate jocurile AAA de pana acum

  7. #107 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Borderlands 2

    Easter egg at its best
    http://bit.ly/OPy9dC

  8. #108 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    More to come!




  9. #109 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    A mai facut cineva side-quest-ul Symbiosis? Cel de la inceput dat de Sir Hammerlock.
    Deci o misiune mai proasta ca aia eu n-am vazut in viata mea in niciun joc. Sper sa nu fie toate quest-urile ca ala ca eu le duc jocu' inapoi si sa si-l infiga unde nu ajunge lumina.

  10. #110 SP
    Junior Member alecutheman's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    A mai facut cineva side-quest-ul Symbiosis? Cel de la inceput dat de Sir Hammerlock.
    Deci o misiune mai proasta ca aia eu n-am vazut in viata mea in niciun joc. Sper sa nu fie toate quest-urile ca ala ca eu le duc jocu' inapoi si sa si-l infiga unde nu ajunge lumina.
    Fa si tu alte questuri pana iti mai creste levelul
    Stiu cum e, si eu acum 20 de minute am murit de vro 5x si am ragequit-uit

  11. #111 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    E aia cu un midget riding a bullymong? Daca da, nu stiu ce nu va convine, e super funny si foarte usoara. Am facut-o la level 3 sau 4 nu mai tin minte.

  12. #112 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    E aia cu un midget riding a bullymong? Daca da, nu stiu ce nu va convine, e super funny si foarte usoara. Am facut-o la level 3 sau 4 nu mai tin minte.
    E foarte funny cand dupa ce omori 84732947329 de inamici te duci 10 metrii in spate si se respawneaza toti, sau il omor pe calaret si ramane animalu, fuge, trebuie sa il gasesc iara si cand il gasesc e viu si il calareste din nou.

    BORDERLANDS LOGIC

  13. #113 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    N-am patit asa ceva.

  14. #114 SP
    Member maweryck's Avatar
    l-am luat si eu de vreo 2-3 zile de pe psn uk . Am jucat co-op cu tot felul de straini ......dar tot cu baietii de pe forum cred ca e cel mai fun . La mine in lista toata lumea joaca BF 3.....deci, care vreti sa facem un " squad " de romani in borderlands ?

  15. #115 SP
    Member SepticEye's Avatar
    In primul joc, din cate tin eu minte, loot-ul era cat de cat generat in functie de clasa aleasa.Adica, Smg-uri de calitate daca jucai cu Siren, snipere cu Mord, rifle cu dudu ala commando etc.E acelasi caz si in jocul asta sau e tot random?Stiu cu ce arme as vrea sa joc, dar nu stiu cu ce clasa sa incep jocul odata.

  16. #116 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Borderlands 2

    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    In primul joc, din cate tin eu minte, loot-ul era cat de cat generat in functie de clasa aleasa.Adica, Smg-uri de calitate daca jucai cu Siren, snipere cu Mord, rifle cu dudu ala commando etc.E acelasi caz si in jocul asta sau e tot random?Stiu cu ce arme as vrea sa joc, dar nu stiu cu ce clasa sa incep jocul odata.
    Nu e chiar asa in Borderlands 1.Eu chiar ieri am reluat jocul si la o misiune in The Lost Cave am gasit vreo 3 snipere si un SMG.Eu joc cu assault

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  17. #117 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    In primul joc, din cate tin eu minte, loot-ul era cat de cat generat in functie de clasa aleasa.Adica, Smg-uri de calitate daca jucai cu Siren, snipere cu Mord, rifle cu dudu ala commando etc.E acelasi caz si in jocul asta sau e tot random?Stiu cu ce arme as vrea sa joc, dar nu stiu cu ce clasa sa incep jocul odata.
    Sunt random drops la fel ca si in borderlands 2, depinde cum ai norocul. Oricum, pe la 2-3 levels iti schimbi cam toate 4 armele, gasesti destul de des ceva mai bun decat ce ai in momentul de fata.

    Daca vrei un parcurs mai usor, poti sa incepi cu Comando, din ce am jcuat pana acum este cam cea mai avantajata clasa. That turret beats the **** out of everything.....

    ---------- Post added 24-09-2012 at 01:27 PM ----------

    Borderlands 2 will get additional 'non-season pass' DLC

    Gearbox boss Randy Pitchford has said that the company is planning additional DLC for Borderlands 2, although it won't be covered by the season pass.

    New DLC will include additional characters and other DLC, although he didn't get too specific about what it'll consist of.

    "We will have other, non-season pass related DLC. The additional character (Mechromancer) is one kind of example," Pitchford said in a reader Q&A on Kotaku, although he did add that more characters were "likely".

    "Since we finished the game, we've started with some new ideas that we expect will show up in DLC. Some new vehicle types are on-deck - [it's] awesome stuff."

    Borderlands 2's Season Pass costs �20 for all four major expansions, all of which Pitchford seems rather excited about.

    "The stuff we're planning and working on for the Campaign DLC Season Pass is big DLC stuff - more like [Borderlands 1 expansion] Knoxx," said Pitchford.

    "We're extremely far along with the first campaign DLC," Pitchford added. "The second DLC is also in amazing shape. The third DLC is a little farther out and the fourth DLC is just in the pre-concept stages."

  18. #118 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #119 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Coduri pentru Golden Key:

    Win PC: C3WBT-6BZF9-FBJBJ-B3JJJ-BB53S
    X360: K3K3T-H6B5F-J6FBX-563J3-BSHZX
    PS3: K3K3T-H6B9B-R9BCT-935J3-BSHS6

    Valabile 2 ore din acest moment.

  20. #120 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Borderlands 2 - Talking Guns




    Si inca cateva coduri:
    • X360: WB5T3-JS3W6-JRXTX-KR333-FTXBZ
    • PC: CT5TB-H3ZX9-6TTBJ-JT33J-TFJRK
    • PS3: WB5T3-JS3Z3-RSTWT-SJ533-FTXBT
    Valabile pana la "noon CDT"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 18 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Borderlands By erik95 in forum Console Club
    Replies: 148 Last Post: 20-12-2012, 17:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts