Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 239

Thread: Dead Island

  1. #81 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    e acelasi.....din pacate...


    @msk:....nu il iau....
    Nici nu l-ai incercat si deja nu-ti place. Nice, just nice...

  2. #82 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar



  3. #83 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pentru cei care il joaca deja: puteti sa imi spuneti cum sta la capitolul prezentare grafica? Sunt probleme cu texture pop-in, low framerate etc? Incerc sa ma hotarasc daca il cumpar sau nu si nu ajung la nici o concluzie inca... Controlul personajului e ok sau greoi?

  4. #84 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Controlul mi se pare destul de aiurea (facand referire la alte FPS-uri) in sensul ca dureaza ceva pana te obisnuiesti cu el, ca ba se misca prea repede cursorul, ba prea greu si pana il configurezi dupa plac sau il joci asa cum il iei, dureaza putin. Grafic, sta destul de prost, nu cu texture pop-un sau low framerate (nici nu ar avea cum) ci cu o grafica mult depasita. Daca ai jucat sau ai vazut Call of Huarez: The Cartel, aici este ceva asemanator, cu o diferenta de maxim 5% in bine.

  5. #85 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Controlul mi se pare destul de aiurea (facand referire la alte FPS-uri) in sensul ca dureaza ceva pana te obisnuiesti cu el, ca ba se misca prea repede cursorul, ba prea greu si pana il configurezi dupa plac sau il joci asa cum il iei, dureaza putin. Grafic, sta destul de prost, nu cu texture pop-un sau low framerate (nici nu ar avea cum) ci cu o grafica mult depasita. Daca ai jucat sau ai vazut Call of Huarez: The Cartel, aici este ceva asemanator, cu o diferenta de maxim 5% in bine.
    Call of Juarez
    Ma bate gandul sa il cumpar pe PC avand in vedere pretul de pe shopto

    LE:

  6. #86 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Call of Huarez: The Cartel
    OMG !! Se vede ca nu am dormit azi-noapte. Bine macar ca am luat si ultima restanta si am trecut anu iar acum dorm pe mine la birou

    On: sincer, nu vad o diferenta chiar atat de mare intre low si high la grafica...

  7. #87 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    OMG !! Se vede ca nu am dormit azi-noapte. Bine macar ca am luat si ultima restanta si am trecut anu iar acum dorm pe mine la birou

    On: sincer, nu vad o diferenta chiar atat de mare intre low si high la grafica...
    Tot proasta e Nu stiu ce sa zic, jocul putea fi mult mai mult... bine nu l-am jucat inca personal doar din citite, se pare ca nu e chiar ceea ce ne-am asteptat avand in vedere grafica si uneori controlul suparator, dar meh... de plictiseala merge.

  8. #88 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Tot proasta e Nu stiu ce sa zic, jocul putea fi mult mai mult... bine nu l-am jucat inca personal doar din citite, se pare ca nu e chiar ceea ce ne-am asteptat avand in vedere grafica si uneori controlul suparator, dar meh... de plictiseala merge.
    Graffic whore much ?

  9. #89 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    A primit cineva jocul? Sau mai bine zis...codul pentru DLC (via mail from stopto)?

    Cand vreau sa-l activez via xbl sau xbox.com (ce ma dispera via asta...) primesc mesajul:
    • There is a problem with the offer associated with this code
    ...de ce oare?

    Sa fie activ doar dupa data de 9 septembrie?

    ...bag picioru.

  10. #90 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    A primit cineva jocul? Sau mai bine zis...codul pentru DLC (via mail from stopto)?

    Cand vreau sa-l activez via xbl (ce ma dispera via asta...) primesc mesajul:
    • There is a problem with the offer associated with this code
    ...de ce oare?

    Sa fie activ doar dupa data de 9 septembrie?

    ...bag picioru.
    Ei bine, DLC-ul e deja valabil ? ma cam indoiesc.

  11. #91 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da, cică mai multe persoane au problema asta. Păi ce să zic...mai aștept/așteptăm

    Ei bine, DLC-ul e deja valabil ? ma cam indoiesc.
    ...el se �ndoiește.

  12. #92 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Daca l-a jucat cineva deja , imi poate spune si mie va rog frumos ce impresii are despre joc ? Cat de lung este ? Te tine in priza ? Storyline ? Va multumesc anticipat .

  13. #93 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu inteleg cum puteti sa ziceti ca grafica e proasta. Arata fenomenal.

  14. #94 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pass for me,nu mi se pare urat jocul la aspect, dar nu ma prea incanta FP melee combat, ma ia cu ameteli numai cand ma uit la videouri. O sa-l cumpar mai tarziu cand ajunge la 15lire pt co-op daca o sa am cu cine sa-l joc.

  15. #95 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    La ce sunt de folos diamantele cu exceptia vandutului?

    Am gasit un video pe youtube care zice ca e FOARTE important sa pastrezi diamntele deoarece sunt folosite mai tarziu in story insa nu zicea la ce.

  16. #96 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    A primit cineva jocul? Sau mai bine zis...codul pentru DLC (via mail from stopto)?

    Cand vreau sa-l activez via xbl sau xbox.com (ce ma dispera via asta...) primesc mesajul:

    • There is a problem with the offer associated with this code

    ...de ce oare?

    Sa fie activ doar dupa data de 9 septembrie?

    ...bag picioru.
    Am primit asta pe mail de la Shopto
    Received: 5 hours ago

    Dear customer,

    Thank you for purchasing Dead Island from us and we really hope you enjoy the game!

    But your fight for survival won't end with the game, by unlocking your Dead Island DLC you'll be able to enjoy even more zombie slaying action-packed content.

    Please note that Bloodbath DLC won’t be available until late September 2011, but please still activate your code and this will remain in your ShopTo.net account until it is time to use it. Details of how to redeem this in game content have been provided below.

  17. #97 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Parerea mea ca merita jucat, misiunile secundare sunt foarte faine si primesti arme tari. Sam B canta Voodoo Bitch de la inceput care este awesome. Nu va luati dupa altii jucatil e foarte fain celor care le plac jocurile cu zombie.

  18. #98 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Am primit asta pe mail de la Shopto
    Ti-am zis ca nu e valabil.

  19. #99 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Valerio View Post
    Parerea mea ca merita jucat, misiunile secundare sunt foarte faine si primesti arme tari. Sam B canta Voodoo Bitch de la inceput care este awesome. Nu va luati dupa altii jucatil e foarte fain celor care le plac jocurile cu zombie.

  20. #100 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    PSA – Dead Island PC patch wipes save files | VG247
    A patch released earlier today for the Steam version of Dead Island will wipe out any progress made so far.
    TechLand has added a chapter select function to try and compensate for the loss of your data, and DailyDead has word Deep Silver intends some kind of compensation package for those affected.
    The patch’s purpose was to correct the accidental release of an elderly development build instead of the finished game.

    Sper ca cei cu versiunea de PC nu au progresat prea departe si nu au facut update-ul asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dead Island 2 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 38 Last Post: 14-06-2023, 01:42
  2. Dead Island Epidemic By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 0 Last Post: 28-06-2014, 12:50
  3. Dead Island: Riptide By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 31 Last Post: 25-08-2013, 18:55
  4. Dead Island Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 9 Last Post: 09-08-2011, 23:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts