Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: Ne-omul din spatele controllerului

  1. #1 SP
    Senior Member ffocus's Avatar

    Thumbs down Ne-omul din spatele controllerului

    sunt total dezamagit ca printre noi pot fi asemenea caractere. pe scurt, am dat cuiva contul de psn fara a cere nimic in schimb si am aflat la a 2a persoana ca toate jocurile fusesera downloadate de 4 ori. abia astept sa plec din tara asta...

  2. #2 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Nu cred ca e prea placut sa ai parte de asemenea evenimente... dar se pare ca mai sunt si genu asta de "cocalari" printre noi. Pacat...
    Ar fi bine sa mentionezi si ID-ul si sa se faca aici un black-list cu toti smecherasii de acest gen ca sa stie lumea de cine sa se fereasca.

  3. #3 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mai era un thread pe aria de PS3. Oricum, mare nenorocit!

  4. #4 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    urat, foarte urat. cel mai bine sa pui idul sa stie lumea ce si cum.

    cheers

  5. #5 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Am si eu vreo 2-3 in lista de prieteni ce mi-au cerut chestia asta. Nu, multumesc!

    @ffocus - Man, baga aici ID-ul sa le dam delete.

  6. #6 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Focus,nu esti singuru care vrea sa plece....Si eu vreau sa scap de tara asta plina de cocalari si sa plec intr-un orasel din Norvegia (Ciorile nu stau in frig).

    Dar cum adica le-au luat de 4 ori?

  7. #7 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Imi pare sincer rau. Poti sa pui ID-ul lui aici, sa stim si noi cu cine avem de-a face...

  8. #8 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    damn sorry for you dude ,cred ca numa in Romania exista cocalari

  9. #9 SP
    Banned jumpingflash's Avatar
    Pai ganditi-va in felul urmator, sa zicem ca aveti download list-ul plin cu achizitii (platite binenteles) cu jocuri PS3 si PSone si vrea un "prieten" care l-ati cules dintr-un meci multiplayer, sa faceti schimb de jocuri insa el are doar un joc platit si restul demo-uri si "garanteaza" ca ia decat un joc de la voi. NO **** "my friend"... ala va ia toata lista!

  10. #10 SP
    Member andreips3's Avatar
    Asa am patit si eu. Am dat contu unui "prieten" sa ia un joc si dupa 30 de minute am vazut ca le-a luat pe toate. Personal am doar 3 prieteni cu care fac schimb si in care am incredere.
    Sa ne zici cine-i individul cu pricina sa stim de cine sa ne ferim.

  11. #11 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    este vorba de userul ra_zeul. ideea nu era ca mi-a facut mie un rau, doar ca am vrut sa dau si altcuiva jocuri si nu s-a mai putut. asta dupa ce primisem deja mail si parola la schimb...am cazut eu de neserios cum ca fac smecherii. noroc ca nu am apucat sa donwloadez nimic de la el.

    imi cer scuze inca odata aici fata de el, dar pe cuvant ca nu am stiut de aceasta problema

    pe de alta parte mi-a trecut supararea cu un mail ce tocmai l-am primit:

    Dear Gamer,

    Congratulations, you have been accepted into the SuperCar Challenge Beta Test program.

    Firstly, we’d like to take this opportunity to thank you for volunteering to work with us on the SuperCar Challenge project. Your feedback will be extremely important to us and help us shape the product ready for launch.

    You now have access to the private Beta Test area of the Eutechnyx forums where you can post all of your feedback and comments about the game. Please remember this is the only place you should post or discuss any information about SuperCar Challenge. You’ll also notice that you’ve been given a Beta Tester badge which will be displayed next to all your posts.

    Remember to check out the announcements section on a regular basis as we’ll publish information about the latest code updates and any specific areas of the game we’d like you to focus on.

    We’re expecting the first code drop to be available on the PSN store within a couple of weeks. You will be emailed a ticket nearer the time which will be required before you’ll be able to download the game. Initially we are looking to focus the test on the online aspects of SuperCar Challenge.

    Have fun and once again, thank you for participating.

    Regards,

    Beta Admin



    game on

  12. #12 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Pai cum nu ti-a facut nimic rau daca a mai dat contul altor 3 prieteni de-a lui?

  13. #13 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Pai cum nu ti-a facut nimic rau daca a mai dat contul altor 3 prieteni de-a lui?
    am schimbat parola si ca atare ce voi cumpara de acum inainte nu vor mai putea lua. mai mult nu cred ca pot sa fac.

  14. #14 SP
    Banned jumpingflash's Avatar
    Gata nu mai inteleg nimic!

  15. #15 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    sunt total dezamagit ca printre noi pot fi asemenea caractere. pe scurt, am dat cuiva contul de psn fara a cere nimic in schimb si am aflat la a 2a persoana ca toate jocurile fusesera downloadate de 4 ori. abia astept sa plec din tara asta...
    Crede-ma ca te inteleg !

  16. #16 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Acum..., sa ma scuze vreun moderator daca-l deranjez, dar... "ffocus", esti *cenzurat*. Crezi ca daca pleci unde visezi tu oamenii sunt altfel? Eeee, o sa ai o mare surpriza cand vei constata ca daca faci prostii de genul sa dai conturi, parole, pini sau alte forme de acces in viata ta, aia te vor jumuli pana la refuz mai dihai ca Romanasii nostri. De la Romani mai vezi un codru de paine si un pahar cu apa, de la aia NIMIC. Nu zic ca noi nu avem uscaturile noastre, dar cel putin in jocuri Romanii mi s-au parut cei mai fair play gameri. Si pe langa jocuri, OAMENI de bun simt. Nu "ra_zeul" te-a furat. Ai dat cu mana ta ce ai dat. Ca si "ra_zeul" este o jigodie, asta este altceva. Gandeste-te ca nicio instanta de pe lumea asta nu ti-ar da dreptate atata timp cat tu, cu mana ta, ai dezvaluit informatii personale. Daca vroiai ceva, cumparai. Inseamna ca si tu ai vrut lucruri care sa le iei de pomana, fara sa dai niciun ban. Deci esti in aceeasi galeata ca si el. Adica tot "cocalar". Si chiar, n-am inteles nimic din povestea asta.

  17. #17 SP
    Member maniac360's Avatar
    Pfoai Chifteluta, frumos de tot ai spus-o. Subscriu 100%. Totusi nu trebuia sa fii asa de dur cu ffocus.

  18. #18 SP
    Member dogdan's Avatar
    ffocus lasa ca si eu am luat tzeapa de la un romanash o data si de atunci m-am invatzat minte !o sa treci peste evenimentu asta dar invatzatura care o tragi de aici ramane !

  19. #19 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Acum..., sa ma scuze vreun moderator daca-l deranjez, dar... "ffocus", esti PROST. Crezi ca daca pleci unde visezi tu oamenii sunt altfel? Eeee, o sa ai o mare surpriza cand vei constata ca daca faci prostii de genul sa dai conturi, parole, pini sau alte forme de acces in viata ta, aia te vor jumuli pana la refuz mai dihai ca Romanasii nostri. De la Romani mai vezi un codru de paine si un pahar cu apa, de la aia NIMIC. Nu zic ca noi nu avem uscaturile noastre, dar cel putin in jocuri Romanii mi s-au parut cei mai fair play gameri. Si pe langa jocuri, OAMENI de bun simt. Nu "ra_zeul" te-a furat. Ai dat cu mana ta ce ai dat. Ca si "ra_zeul" este o jigodie, asta este altceva. Gandeste-te ca nicio instanta de pe lumea asta nu ti-ar da dreptate atata timp cat tu, cu mana ta, ai dezvaluit informatii personale. Daca vroiai ceva, cumparai. Inseamna ca si tu ai vrut lucruri care sa le iei de pomana, fara sa dai niciun ban. Deci esti in aceeasi galeata ca si el. Adica tot "cocalar". Si chiar, n-am inteles nimic din povestea asta.

    interesant punctul tau de vedere, dar aproape in totalitate gresit. si iti explic imediat de ce. unu la mana, eu NU am cerut absolut nimic si chiar daca as fi cerut, era vorba de un schimb nu de pomana. doi, prefer civilizatia si sentimentul ca iti poti lasa navigatia si snowboardul pe masina fara a te gandi ca dispar instant sau ca ai parcat 5 minute pe locul unui dobitoc sau ca ti se da paine la magazin cu mainile infecte, decat un codru de paine si un pahar cu apa. si trei, cred ca ai inteles perfect despre ce s-a intamplat, pari un tip inteligent nu prost.

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ffocus: stai linistit man, ca toate padurile au uscaturi. Sa nu crezi ca exista undeva Paradisul pe Pamant
    Cat despre userul ra_zeul, afla te rog daca are user aici pe CG... pentru ca nu va mai avea. Cred ca si eu am primit o astfel de cerere de la el. Slava Domnului ca eu nu imi pot sharui contul (avand niste press stuff pe el). In rest, sa ne auzim numai de bine. Vorba ta, Game on !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Omul din spatele controllerului By Dj Mo in forum Console Club
    Replies: 1585 Last Post: 25-07-2023, 01:17
  2. Cifrele din spatele lui Halo:Reach By Zombozo in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 18-10-2010, 01:20
  3. Ce se ascunde in spatele Origin's Big O By naz in forum Console News
    Replies: 29 Last Post: 11-09-2010, 18:05
  4. Costurile din spatele Uncharted 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 23-10-2009, 03:11
  5. Replies: 23 Last Post: 29-03-2009, 12:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts