Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 39 of 39

Thread: Resident Evil - Revival Selection

  1. #21 SP
    Member Dasani's Avatar
    Resident Evil 4 se lanseaza pe data de 20 septembrie si Code Veronica pe 27 septembrie.
    Comic-Con: Resident Evil 4, Code Veronica HD Release Dates Announced - PlayStation 3 News at IGN

  2. #22 SP
    Senior Member Krusht's Avatar


  3. #23 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Pics
    Attached Images Attached Images resident_evil_4_hd_4.jpg resident_evil_4_hd_3.jpg resident_evil_4_hd_1.jpg resident_evil_code_veronica_x_hd_5.jpg resident_evil_4_hd_2.jpg resident_evil_code_veronica_x_hd_1.jpg resident_evil_code_veronica_x_hd_3.jpg resident_evil_code_veronica_x_hd_2.jpg resident_evil_code_veronica_x_hd_4.jpg resident_evil_4_hd_5.jpg

  4. #24 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    O intrebare tampita. Va rog sa nu radeti de mine
    Ma gandesc sa imi cumpar Resident Evil 4 HD de pe XBL si vreau sa va intreb daca merita aceasta achizitie. Mentionez ca nu l-am mai jucat, singurele titluri din aceasta serie jucate fiind Resident Evil 1 si 5.

  5. #25 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    O intrebare tampita. Va rog sa nu radeti de mine
    Ma gandesc sa imi cumpar Resident Evil 4 HD de pe XBL si vreau sa va intreb daca merita aceasta achizitie. Mentionez ca nu l-am mai jucat, singurele titluri din aceasta serie jucate fiind Resident Evil 1 si 5.
    Cu varf si indesat merita sa joci Resident Evil 4. Eu l-am jucat la vremea lui, pe PS2, insa si acum este un joc excelent. Cumpara-l cu incredere.

  6. #26 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    O intrebare tampita. Va rog sa nu radeti de mine
    Ma gandesc sa imi cumpar Resident Evil 4 HD de pe XBL si vreau sa va intreb daca merita aceasta achizitie. Mentionez ca nu l-am mai jucat, singurele titluri din aceasta serie jucate fiind Resident Evil 1 si 5.

    E un joc fenomenal. L-am terminat de mai multe ori atat pe PS2 cat si pe Wii. Nici nu se pune problema daca merita sau nu, iar faptul ca e "HD dar nu prea", e chiar un bonus binevenit. Spun nu prea deoarece am vazut ca se putea face mult mai mult din acest punct de vedere, dar GOR FOR IT!

  7. #27 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    L-am cumparat aseara si nu am lasat controller-ul din mana pana la miezul noptii. Si cand ma gandesc ca stateam pe ganduri in privinta achizitionarii lui ...

  8. #28 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Io ti-am zis, da tu cu Batman, Batman... Ce sa-ti fac?

  9. #29 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    L-am cumparat aseara si nu am lasat controller-ul din mana pana la miezul noptii. Si cand ma gandesc ca stateam pe ganduri in privinta achizitionarii lui ...
    L-ai cumparat prin VPN ? Am vrut si eu sa-l cumpar acum ceva timp dar cand am vazut ca trebuie sa mai dau 20 euro/dolari pe nu stiu ce site ca sa am VPN, am renuntat....

  10. #30 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    L-ai cumparat prin VPN ? Am vrut si eu sa-l cumpar acum ceva timp dar cand am vazut ca trebuie sa mai dau 20 euro/dolari pe nu stiu ce site ca sa am VPN, am renuntat....
    L-am cumparat cu MsPoints si nu trebuie VPN.

  11. #31 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu daca vreau sa-l cumpar imi spune asa: This game's region does not match this console. It won't be downloaded, and you have not been charged.

  12. #32 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    La mine de ce a mers atunci? Aiurea sunt limitarile astea in functie de regiune etc.

  13. #33 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu am cont pe US, pobabil din cauza asta....

  14. #34 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    L-am terminat dupa 18h1m si nu pot sa zic decat ca e o capodopera, mai ales in comparatie cu porcariile care se lanseaza in ultimii ani.
    Totusi nu am putut sa nu observ in leaderboards, primul loc avea un timp de 1h48m urmat in interval de 1 min de urmatoarele doua locuri
    Cum naiba e posibil asa ceva?

  15. #35 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    h4x

  16. #36 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    L-am terminat dupa 18h1m si nu pot sa zic decat ca e o capodopera, mai ales in comparatie cu porcariile care se lanseaza in ultimii ani.
    Totusi nu am putut sa nu observ in leaderboards, primul loc avea un timp de 1h48m urmat in interval de 1 min de urmatoarele doua locuri
    Cum naiba e posibil asa ceva?
    Cu diferitele bonusuri pe care le poti castiga pe parcursul jocului(ex: munitie infinita, laser gun etc.)

  17. #37 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Cu diferitele bonusuri pe care le poti castiga pe parcursul jocului(ex: munitie infinita, laser gun etc.)
    Banuiesc ca nu pot folosi infinite rocket launcher pe professional din moment ce l-am deblocat terminand jocul pe normal ...

  18. #38 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Din cate tin minte poti folosi bonusurile doar pe dificultatea pe care ai terminat jocul.

  19. #39 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Parca la RE5 se puteau folosi ... oricum o sa incerc diseara dupa ce termin Separate Ways si Assignment: ADA.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 14 Last Post: 10-08-2012, 02:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts