Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 441 of 492 FirstFirst ... 341 391 431 439 440 441 442 443 451 491 ... LastLast
Results 8,801 to 8,820 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8801 SP
    Member Duni's Avatar
    Am uitat sa precizez, nu am jucat nici un MGS pana acum
    LE: Si nici Fallout 3 )

  2. #8802 SP
    Member Hazer's Avatar
    Fallout 4 cu siguranta atunci. Nu o sa intelegi nimic din MGS.

  3. #8803 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Fallout 4

  4. #8804 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by Duni View Post
    MGS V: The Phantom Pain sau Fallout 4? (PS4)
    ia-ti MGS , e genial dar bineinteles asta depinde si de gusturi . Termini MGS si pana atunci vor iesi si patch-urile la Fallout 4 ce vor rezolva problemele inerente de la lansare .
    MGS Phantom Pain este unul dintre cele mai bune jocuri , daca nu cel mai bun , ce l-am jucat vreodata . Unii il critica , majoritatea il lauda dar asta se intampla deja si cu Fallout 4 .

    Sa nu-mi sara unii in cap , inca nu am jucat Fallout 4 dar am si argumentat de ce as juca intai MGS .

    Orice ai alege nu ai nimic de pierdut . Have fun !

  5. #8805 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Metal Gear Solid 5!

  6. #8806 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ambele

  7. #8807 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Uitate la niste gameplay vezi care iti place mai mult.

  8. #8808 SP
    Member Duni's Avatar
    Cred ca o sa merg mai intai pe MGS, iar luna viitoare iau si Fallout

  9. #8809 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  10. #8810 SP
    Junior Member Sareth47's Avatar
    The Witcher 3 sau Fallout 4?

  11. #8811 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Witcher 3.

  12. #8812 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    The Witcher 3.

  13. #8813 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Witcher 3 e de departe cel mai bun joc pe care l-am jucat vreodata. Am cateva zeci de ore la activ si e absolut superb, de la story la personaje, la gameplay, la orice vrei tu. Fallout 4 e de asemenea excelent, dar nu are chiar rafinamentul lui Witcher. E plin de bug-uri la momentul actual si recomand sa mai astepti. In orice caz, niciunul trebuie ratat.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  14. #8814 SP
    Junior Member iagi's Avatar
    The Witcher 3.

  15. #8815 SP
    Junior Member Sareth47's Avatar
    M-ati convins, o sa merg pe Witcher 3 momentan. Multumesc pentru raspunsuri

  16. #8816 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salutare. Merita acest pack: PS4 1 TB + controller + al doilea controller (la alegere orice culoare) + la alegere FIFA 15, Until Dawn, Uncharted Trilogy. Consola PS4 este din generatia 1200. Tot pack-ul este in jur de 1800 lei.

  17. #8817 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salutare , am de ales dintre 2 perechi de casti , Casti Gaming HyperX Cloud Black - PC Garage sau Casti gaming SONY Gold Wireless Stereo PS4, alb | ALTEX .

    ---------- Post added 16-11-2015 at 18:56 ----------

    Cineva care are una , dintre perechile de casti enumerate mai sus!!

  18. #8818 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Salutare , am de ales dintre 2 perechi de casti , Casti Gaming HyperX Cloud Black - PC Garage sau Casti gaming SONY Gold Wireless Stereo PS4, alb | ALTEX .

    ---------- Post added 16-11-2015 at 18:56 ----------

    Cineva care are una , dintre perechile de casti enumerate mai sus!!
    Cineva tot trebuie sa aiba una dintre perechile astea de casti.

  19. #8819 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    daca ai posibilitatea , ar fi bine sa le "asculti" , eu nu as lua de bune recomandarile pe partea de sunet , multi sunt subiectivi. Ca si o mica recomandare (eu sunt fan Tritton , Razer) , imi plac castile Razer Kraken pro.Si daca ai de ales evita castile wireless.Desi nu imi place sound-ul Sony (si wireless-ul) ti-as recomanda castile Sony .

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  20. #8820 SP
    Junior Member alexandrupaul's Avatar
    Am castile Sony Wireless Gold,

    Contra:
    - sunet de calitate slaba, bass aproape 0 (in comparatie cu alte casti pe care le am - nu de gaming, de asculat muzica )
    - 7.1 canale nu m-au impresionat deloc
    - devin deranjate dupa 2h+ de jucat
    - in fifa mai bine ascult sunetul de la televizor (daca nu joc cu vreun prieten), in alte jocuri single player le mai folosesc

    Pro:
    - wireless (vreo 10 m, pot fuma o tigara in bucatarie si sa aud ce se vorbeste pe chat )
    - compatibilitate full cu PS 4, au aplicatie speciala in care poti seta sunetul pentru fiecare joc - template-ul facut de ei pentru jocurile mari
    - bateria tine 6-7 ore
    - poti sa le folosesti si la mobil sau pc , prin jack sau usb dar nu se mai aud 7.1
    - lumea spune ca ma aude bine la microfon
    - butoane pentru volum voce si volum audio joc (in caz ca te deranjeaza aia care vorbesc pe chat)

    Per asamblu nu sunt cine stie ce la banii pe care ii dai pe ele ~360 ron (erau parca ceva reduceri de black friday pe la 300), nu stiu daca le-as mai cumpara din nou daca as avea ocazia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 441 of 492 FirstFirst ... 341 391 431 439 440 441 442 443 451 491 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts