Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 440 of 492 FirstFirst ... 340 390 430 438 439 440 441 442 450 490 ... LastLast
Results 8,781 to 8,800 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8781 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Driveclub, vezi ca au demo-uri consistente

  2. #8782 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Drive club+ Season Pass merita fiecare 'leut'!

  3. #8783 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Acuma il iau .

    ---------- Post added 19-10-2015 at 19:46 ----------

    Mu l-am mai cumparat , in schimb am ales expansionu de la The Witcher 3 .

  4. #8784 SP
    Member theSrN's Avatar
    Vreau sa profit de reducerile de Halloween de pe PS Store si am de ales unul din urmatoarele:
    • Everybody's Gone to the Rapture
    • The Vanishing of Ethan Carter
    • The Walking Dead Complete First Season

    Mometan inclin spre Walking Dead, pare imi place ce am vazut din gameplay pe youtube, dar si celellalte doua par foarte interesante.
    Pareri, opinii?

  5. #8785 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Decizii

    The Walking Dead
    Dupa care, le incerci si pe celelalte.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #8786 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    The Vanishing of Ethan Carter, citește și recenzia mea, poate te convinge

  7. #8787 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    The Vanishing of Ethan Carter, citește și recenzia mea, poate te convinge
    +1 Same here!

  8. #8788 SP
    Member theSrN's Avatar
    multumesc pentru pareri baieti! cred ca o sa incerc The Walking Dead mai intai, ar trebui sa ma tina ocupat ceva mai mult timp.
    Cu siguranta o sa iau si Ethan Carter dup-aia; Dant3, m-ai facut foarte curios din review

  9. #8789 SP
    Junior Member alexx86's Avatar
    Salut am si eu nevoie de o parere intre Gears of war ultimate edition si Destiny the taken king legendary edition ambele pentru xbox one.

  10. #8790 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca te grabesti la GOW Ultimate primesti in format digital toata seria pe backwards compatibility.
    Iar Destiny mi se pare o copie ciudata dupa Halo.
    Insa alegerea este pur subiectiva... daca iti place clasicul cover based shooter mergi pe GOW.

  11. #8791 SP
    Member Smara's Avatar
    Subiectiv iti spun : Gears Ultimate .

  12. #8792 SP
    Junior Member alexx86's Avatar
    In cele din urma am luat Gears of war ultimate edition. And it is amazing . Cum fac sa le obtin si pe celelate daca stiti . Multumesc mult pentru ajutor.

  13. #8793 SP
    Member Smara's Avatar
    Felicitari pentru alegere, ma bucur ca iti place. Universul Gears este foarte interesant, campaniile sunt foarte captivante iar Mp ( mai ales cel din Gears 3 ) mi se pare ,,best of the best,, .
    Din cate stiu eu le vom primi in noiembrie ( pe 12 parca ), atunci se va activa backward compatibility si vom avea windows 10 . Nu sunt foarte sigur insa, daca este cineva mai bine informat il rog sa ma corecteze.

  14. #8794 SP
    Member marv's Avatar
    de ieri ma tot invart in jurul cozii si nu stiu ce sa fac, asa ca va intreb si pe voi. Momentan nu stau prea bine cu banii, dar ar merita un mic efort ca sa iau FarCry 4 de la Altex cu 100 RON sau sa mai astept in eventualitatea in care il gasesc si in viitorul apropiat la acelasi pret?

    ---------- Post added 02-11-2015 at 11:54 ----------

    ignorati postarea de mai sus, in cateva ore au aparut si alte cheltuieli neprevazute si nu mai conteaza.

  15. #8795 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ma bate gandu sa imi iau un astro a40 second hand. Astept niste sfaturi , daca e buna sau rea decizia asta.O sa le iau de la un coleg de pe forum.

  16. #8796 SP
    Member enemigo's Avatar
    Un headset bun iti poate schimba total feelingul cand te joci. Da-i volumul blana si esti acolo.

    Cele de la Astro sunt high end si cam livreaza ce promit. Ce nu-mi place la A40 e ca sunt wired, dar au destule plusuri ca sa compenseze (de la build pana la audio quality).

    Singura grija care as avea-o e garantia. Dai pe ele 500 ron second (pret bun ce-i drept), sa fii sigur ca le cumperi de la cine trebuie. Eu nu as lua casti fara garantie, dar poate sunt eu mai panicat de felul meu.

    Bafta!

  17. #8797 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    De astea e vorba? ASTRO A40 Headset | ASTRO Gaming
    Daca SH costa mai mult de 300 de lei, cred ca mai bine le cumperi noi.

  18. #8798 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu n-as lua casti SH nici pe gratis. Purtate de altu', transpirate, etc. N-as putea sa cumpar si sa folosesc asa ceva. Mai bine cauti ce iti permiti in bugetul tau dar nou. In felul asta esti sigur ca ai garantie si le folosesti doar tu, nu au hibe ascunse, etc.

  19. #8799 SP
    Member Duni's Avatar
    MGS V: The Phantom Pain sau Fallout 4? (PS4)

  20. #8800 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Fallout 4! MGS 5 repeta acelasi lucru la infinit incat mi s-a facut rau, parerea mea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 440 of 492 FirstFirst ... 340 390 430 438 439 440 441 442 450 490 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts