Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 450 of 492 FirstFirst ... 350 400 440 448 449 450 451 452 460 ... LastLast
Results 8,981 to 9,000 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8981 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu le-am avut pe ambele,mortal kombat nu m-a ținut în fata lui mai deloc(mă și oftic ca l-am luat digital).Black ops are campanie ok cât și multiplayer,eu zic sa mergi pe bo3

  2. #8982 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Mergi pe Black Ops 3.
    Mortal Kombat e ok doar daca ai cu cine sa-l joci de pe canapea.

  3. #8983 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Adevărul 3 ca nu mă descurc în shootere joc acuma BF4 și cu greu fac fata la Cum se mișcă.

  4. #8984 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    In Bo3 actiunea se desfasoara intr-un ritm alert la inceput ti se pare haotic, insa dupa ce te obisnuiesti cu sariturile si alergatul pe ziduri o sa ti se para foarte fluid insa depinde si cat de bine tintesti.

  5. #8985 SP
    Member andreiaka's Avatar
    The Crew Wild Run sau NFS 2015 - X1
    Nu stiu ce sa aleg,amandoua mi se par foarte reusite

  6. #8986 SP
    Member marv's Avatar
    o sa gasesti video-uri pe youtube cu comparatii intre cele doua, iti recomand sa te uiti ca sa iti faci o parere. Parerea mea e ca The Crew.

  7. #8987 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    World of Tanks sau War Thunder? Am inteles ca primul e mai arcade iar al doilea mai realist?

  8. #8988 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De ce nu le încerci pe ambele, sunt gratis, așa îți formezi singur o părere. Mie nu îmi place niciunul

  9. #8989 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Am incercar War Thunder dar UI-ul m-a cam speriat la inceput, si din cate tin minte nu aveai nici tutorial, intrai direct in paine si a fost cam dificil sa ma acomodez. Iar la WoT am inteles ca ar fi cam pay-to-win.

  10. #8990 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Colegul OEE îți poate spune, tot timpul îl găsești în WoT

  11. #8991 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Le-am jucat pe amândouă destul de mult, pc și consolă. Până acum pot spune că aș merge pe mâna la WoT mai mult pt overall experience. Nici unul dintre ele nu este perfect și fiecare se descurcă mai bine ca celalalt la unele capitole. Dar per total am ales să mă concentrez pe WoT. Dar nah, amândouă sunt free to play, poți încerca să îți faci o părere proprie.

  12. #8992 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    o sa gasesti video-uri pe youtube cu comparatii intre cele doua, iti recomand sa te uiti ca sa iti faci o parere. Parerea mea e ca The Crew.
    Am reușit să descarc Trial-ul la The Crew, Goosh... Nu îmi place deloc , mașina se mișca foarte greoi, la capitolul grafică nu excelează, mi am format deja ideea despre el.... PAS! Am să iau NFS și Forza Horizon 2


    Sent from Xbox Dashboard

  13. #8993 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Controlul e foarte ok. Cu timpul te obisnuiesti. Nici mie nu mi-a placut controlul si l-am lasat luni bune, acuma il joc in fiecare zi. Cand incepi sa ai masini mai puternice gen MP12C/ Murcielago/Aventador etc o sa iti placa mai mult. Eu de exemplu am 370Z in clasa Racing si e lipita de drum, fara slide-uri cum e in Sport sau Perf.

  14. #8994 SP
    Member cosmins's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Le-am jucat pe amândouă destul de mult, pc și consolă. Până acum pot spune că aș merge pe mâna la WoT mai mult pt overall experience. Nici unul dintre ele nu este perfect și fiecare se descurcă mai bine ca celalalt la unele capitole. Dar per total am ales să mă concentrez pe WoT. Dar nah, amândouă sunt free to play, poți încerca să îți faci o părere proprie.
    Eu sunt fan WoT dar experienta pe PC mi se pare mai complexa decat cea pe consola. Pe PC in garaj iti arata ce echipaj ai, la ce procent de training se afla fiecare membru al echipajului, si nu mai tin minte, ca nu am mai jucat de mult pe PC, dar parca puteai sa faci upgrade-uri pe fiecare componenta in parte (senile, motor, tun...). Pe consola poti face upgrade pe cate un modul in care ai toate componentele.
    In plus ai mai multe natiuni pe PC cu care poti juca.
    Oricum nu stiu cum se fac echipele in multiplayer ca aseara jucam numai cu cei de tier 8-9, eu fiind 7.
    Si inca ceva, nu imi dau seama, sau nu vad cat mai am pana a ajunge cu un skill sau perk la 100%

  15. #8995 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am luat acuma Call of Duty BO3. Ajung acasă sa îl testez.

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  16. #8996 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    acum e un pret bun la pes 15 la altex; 15 sau 16 - e vreo diferenta in joc? (imi place cum se misca 16-le din demo). merci

  17. #8997 SP
    Member lucas22010's Avatar
    just cause 3 sau rise of tomb raider?

  18. #8998 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    rise of

  19. #8999 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Rise of Tomb Raider este mult mai bine realizat; pentru Just Cause 3 as zice sa astepti pana cand pretul va mai scadea putin (atunci va merita sa il iei daca ai si primele 2 si iti doresti sa ai colectia completa).

  20. #9000 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by lucas22010 View Post
    just cause 3 sau rise of tomb raider?
    RotTR

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 450 of 492 FirstFirst ... 350 400 440 448 449 450 451 452 460 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts