Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 449 of 492 FirstFirst ... 349 399 439 447 448 449 450 451 459 ... LastLast
Results 8,961 to 8,980 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8961 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    sau daca vrei ambele, nfs de pe olx si driveclub cu season pass de pe ps store

  2. #8962 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Driveclub + Season Pass ofere mult mai multe, ca si continut dar sincer si cursele in sine parca sunt mai frumoase. Povestea etc din NFS oricum e de uitat asa ca iti ramane decat partea de tuning.

  3. #8963 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Deci o sa iau atunci Driveclub, am cont pe UK, ar trebui sa il incarc cu un card valoric ca sa pot face tranzactii ?

  4. #8964 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Da, cu card valoric de pe amazon sau de unde gasesti mai ieftin.

  5. #8965 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Life is Strange sau Until Dawn?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #8966 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    teenage drama sau horror. clar until dawn.
    e o experienta mai spre heavy rain si beyond 2 souls.
    parca la life ai si demo. pe ps3 siur aveai

  7. #8967 SP
    Member musat's Avatar
    Until Dawn !

  8. #8968 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Life is Strange sau Until Dawn?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    LiS, apoi UD

  9. #8969 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Until Dawn.

  10. #8970 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Until Dawn clar, desi si Life is Strange este si el destul de bun. L-am terminat pe amandoua si Until Dawn a avut un efect mai mare de 'wow'

  11. #8971 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu ma pot decide intre Plants VS Zombie GW2 si FarCry Primal...
    Am jucat beta-ul.la PvZ si e foarte fun. FarCry 4 nu am jucat insa 3-ul l-am termimat si mi-a placut enorm de mult.. La FarCry Primal imi place ideea si cum arata, PvZ e mult mai fun... Ambele apar in acelasi timp cu un interval de 2-3 zile intre ele.

  12. #8972 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu am jucat far cry 3 pe xbox 360, mi-a placut mult,povestea parcă mă făcea sa îl joc fără oprire,mi s-a parut o poveste bună. Am jucat far cry 4 pe ps4,având așteptări lafel de mari precum la precedentul,m-a dezamăgit mult.Poveste slaba,nu m-a prins deloc,l-am jucat mai mult sa îl termin și sa îl vând. La primal nu văd ce poveste ar putea baga încât sa captiveze așa ca sunt sceptic.Eu unul nu mă dau în vânt după plants Vs zombie. Am prima parte a jocului,am jucat și demo dar nu pare sa fie genul care o sa mă tina zile în fata tv-ului,dar în situația ta as merge pe GW2

  13. #8973 SP
    Member esop's Avatar
    Helldivers
    Nu am jucat niciodata jocul, dar il urmaresc de multa vreme.

    Decizia
    Sa iau Ultimate Edition pe suport fizic, daca imi place super! daca nu, macar pot sa il vand sau da la schimb.
    sau
    Reinnoiesc abonamentul de Ps+ si primesc Standard Edition for free; daca nu imi place, so be it, nu am pierdut mare lucru; daca imi place, il joc asa, sau vad ce fac cu dlc urile apoi.

  14. #8974 SP
    Member iUser's Avatar
    Rainbow Six Siege sau COD BO3?

  15. #8975 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Rainbow Six Siege.

  16. #8976 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Siege

  17. #8977 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Quote Originally Posted by esop View Post
    Helldivers
    Nu am jucat niciodata jocul, dar il urmaresc de multa vreme.

    Decizia
    Sa iau Ultimate Edition pe suport fizic, daca imi place super! daca nu, macar pot sa il vand sau da la schimb.
    sau
    Reinnoiesc abonamentul de Ps+ si primesc Standard Edition for free; daca nu imi place, so be it, nu am pierdut mare lucru; daca imi place, il joc asa, sau vad ce fac cu dlc urile apoi.
    PS+ fara DLC uri. Nu toate merita, majoritatea sunt in cel mai bun caz sidegrades daca nu chiar mai slabe decat ce upgradezi si-ti dispare si parte din fun cu atatea unlockuri de la inceput.

  18. #8978 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Revin cu o intrebare, am jucat foarte putin Drive Club, nu m-a prins deloc, foarte plictisitor (pentru mine). Deci raman la: NFS 2015 sau The Crew Wild Run ?

  19. #8979 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    The Crew Wild Run. Pret ok si foarte multe ore de jucat. Asta daca nu te plictisesc open world-urile. Ai destule curse si multe lucruri de explorat plus co-op. Da-mi add daca te decizi sa-l cumperi.

  20. #8980 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Știu ca fiecare sunt diferite , dar stau în cumpănă ! Black Ops 3 sau Mortal Kombat X ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 449 of 492 FirstFirst ... 349 399 439 447 448 449 450 451 459 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts