Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 492 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 9837

Thread: Decizii

  1. #1001 SP
    Member Skaar's Avatar
    UPC-ul e cel mai bun. RDS si Romtelecom sunt foarte slabe... dar daca numai din astea 2 poti sa-ti alegi, ia-ti RDS

  2. #1002 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    RDS fibra optica, merge foarte bine, eu nu am avut deloc probleme cu ei, mi-a picat o data netul, am sunat frumos la ei, m-au sunat inapoi peste 2 ore si mi-au rezolvat problema. Acum depinde de la oras la oras. Eu stau in Cluj si timp de 4 ani am avut UPC si ii injuram seara de seara, calitate 0, bani multi. M-am mutat, am schimbat pe RDS si never looked back baby. Platesc 60ron cablu + net 30Mb, download 5-6mega, upload 1-2 mega. Dau jos un demo de 1giga in 3 minute pe ps3. Wireless.

    Sub mine om intelept Cine stie cunoaste.

  3. #1003 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    RDS - 52 RON este pretul pachetului care contine: cablu TV(62 sau 65 de programe), acces internet in 5 Mbps (metropolitan 30 Mbps) + telefonie mobila inclusa cu convorbiri nelimitate in retea. De asemenea primesti in custodie un aparat de telefonie mobila(video call + roaming activat). Sunt clientul lor de 9 ani si va garantez ca au cea mai buna oferta din Romania la ora actuala. Comparatia cu RTL nici nu incape in discutie. Gandeste-te bine!

  4. #1004 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Ok, ms baieti (si fete?). Ma duc la RDS.

  5. #1005 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Ok, ms baieti (si fete?). Ma duc la RDS.
    UPC Am prieteni cu RDS (Bucuresti) care plang in pumni. Romtelecom iese din discutie.

  6. #1006 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    UPC Am prieteni cu RDS (Bucuresti) care plang in pumni. Romtelecom iese din discutie.
    Probleme sunt in orice retea de telecomunicatii, sa fim seriosi. Cu siguranta sunt care "plang in pumni" atat la UPC cat si la Romtelecom. Nu ma indoiesc ca exista probleme si in reteaua RCS&RDS, dar raportul calitate pret este incredibil in ultimul caz. Cum spune si Pooaul, oricand am avut probleme s-au ocupat foarte prompt.

  7. #1007 SP
    Member octav's Avatar
    ai dreptate Raskolnikov, depinde de zona unde stai. ca si raport calitate pret te-as contrazice. eu am 100 mb , telefonie fixa gratuita la orice ora si in orice retea plus televiziune digitala cu 100 si ceva de canale si un digital video recorder cu hard de 30 GB pentru a inregistra filme de la TV

  8. #1008 SP
    Member Witchalok's Avatar
    RDS am in momentul de fata dar urmeaza sa ma mut si am de ales dintre astia 2.
    Cu RDS am avut experiente relativ bune. nu pot sa le reprosez decat faptul ca au intarziat foarte mult (>1 an) sa-mi upgradeze netul de la cablu la fibra. Asta in conditiile in care aveam prieteni pe bulevard care aveau deja pe fibra, si altii care imi spuneau ca pe aceeasi scara unii aveau si altii nu. Probabil tinea de cat de mult tipai la ei sa vina sa puna sau ii amenintai ca pleci.

    M-a deranjat destul de mult si site-ul lor. Am cautat si n-am reusit sa gasesc nimic despre cat m-ar costa, ce beneficii am, etc. Am zis ca daca asa trateaza ei clientii nu as vrea sa mai am de a face cu ei.

    In fine, o sa aleg dracul mai putin drac si merg tot cu RDS

  9. #1009 SP
    Member octav's Avatar
    felicitari pentru alegerea facuta, dar UPC de ce nu ai luat in calcul?:S

  10. #1010 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mai bine ca nu a trecut pe upc...banda slaba ,peering foarte slab si niciodata nu ai banda din contract mai mult de o ora in schimb am fost pe rds si e cea mai buna alegere , platesti si primesti banda de nota 10 si peering cu toti...si mai ales, extern bun.

  11. #1011 SP
    Member dogdan's Avatar
    iphone/ipod touch ,nds sau psp ? inclin mai mult spre iphone ca e all in one dar costa si ft mult ,voi ce parere aveti ?

  12. #1012 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca vrei telefon...si mini games....iphone...daca vrei sa te joci / vezi filme / asculti muzica....psp.

  13. #1013 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    iphone/ipod touch ,nds sau psp ? inclin mai mult spre iphone ca e all in one dar costa si ft mult ,voi ce parere aveti ?
    daca vrei telefon ,jocuri bite-size si media player atunci iati iPhone , pentru jocuri ''hardcore'' iati ori nds ori psp

  14. #1014 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Fuel sau Pure? Eu as tinde catre Pure, dar vreau parerea cuiva care le-a avut pe amandoua...

  15. #1015 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Pure,e cu mult mai bun decat FUEL

  16. #1016 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Bugghy View Post
    Fuel sau Pure? Eu as tinde catre Pure, dar vreau parerea cuiva care le-a avut pe amandoua...
    Le-am jucat pe amandoua si ti-as recomanda Pure (Disney rocks!)

  17. #1017 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    Pure

  18. #1018 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    La fel am jucat amandoua si am terminat doar Pure...Fuel meah.Recomand Pure.

  19. #1019 SP
    Member Payutzu's Avatar
    Eu nustiu dintre uncharted 2 sau assassin's creed 2 .

  20. #1020 SP
    Member Vami's Avatar
    Both.
    Sau U2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 492 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts