Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 492 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast
Results 801 to 820 of 9837

Thread: Decizii

  1. #801 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    prototype
    Merita Wolfenstein

  2. #802 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Merita Wolfenstein
    Dupa parerea mea, DA !

  3. #803 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    blitz the league 2 sau madden nfl 09?

  4. #804 SP
    Member Painkiller's Avatar
    am luat batman pana la urma

  5. #805 SP
    Junior Member Adrian Padeanu's Avatar
    As dori niste sfaturi referitoare la XBOX 360 Wireless Racing Wheel.. Multumesc.

  6. #806 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Depinde ce jocuri vei juca. Daca vrei sa joci Forza 3 sau Race Pro la un nivel inalt, merita daca il gasesti la un pret bun. In rest nu prea deoarece poate fi greu de invatat sa joci cu el.

  7. #807 SP
    Junior Member Adrian Padeanu's Avatar
    La asta ma gandeam si eu, desi pare foarte bun nu prea as da 4milioane ca sa-l folosesc doar la 3-4 jocuri. Mersi pentru raspuns.

  8. #808 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    salut imi poate spune cineva cel mai bun simulator de avioane ..cel mai bun si cel mai realist

  9. #809 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pe ce platforma?

  10. #810 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    ps3

  11. #811 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu ma pot gandi la un simulator in adevaratul sens, dar Blazin Angels, HAWX sau Birds of Prey (care trebuie sa apara).

  12. #812 SP
    Banned Mario's Avatar
    Quote Originally Posted by Ju1ce9 View Post
    salut imi poate spune cineva cel mai bun simulator de avioane ..cel mai bun si cel mai realist
    cel amai bun e HAWX e f. distractiv,si bine facut .

  13. #813 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Asta sau asta ?

  14. #814 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by oBL1O View Post
    Asta sau asta ?
    dece mai intrebi ? al doilea clar design mai frumos/unic , contrast dublu, timp de raspuns 5 ms fata de 8 al primului .al doilea = win.

  15. #815 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Unchiul meu lucreaza in Altex si mi-a dat de ales pentru x360: Section 8 sau Dirt 2 ?Se pare ca amandoua nu se poate

  16. #816 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Dirt 2

  17. #817 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ar fi fost misto ambele...pentru ca ambele sunt frumoase....dar daca nu se poate....ia Dirt 2.Am jucat beta la section 8 si mi sa parut foarte misto.

  18. #818 SP
    Member rappy777's Avatar
    Eu am de luat o decizie cam mare...vreau sa`mi spuneti voi cum ati proceda daca ati fi in situatia mea
    Am un ps3, 9 jocuri si 2 controlere si as vrea sa`l vand si sa`mi iau un ps2 si multe jocuri. As face asta pentru ca multi din prietenii mei au ps2 si am putea juca online, ne`am mai imprumuta si jocuri...astept raspunsuri

  19. #819 SP
    Member Cata25's Avatar
    Mai bine ai aștepta să-și ia prietenii tăi PS3, av�nd �n vedere că s-a și ieftinit.
    Mi se pare aiurea să treci de la un PS3 la un PS2. Mai ales acum că PS3-ul �și arată colții iar PS2-ul e pe moarte.

  20. #820 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by rappy777 View Post
    Eu am de luat o decizie cam mare...vreau sa`mi spuneti voi cum ati proceda daca ati fi in situatia mea
    Am un ps3, 9 jocuri si 2 controlere si as vrea sa`l vand si sa`mi iau un ps2 si multe jocuri. As face asta pentru ca multi din prietenii mei au ps2 si am putea juca online, ne`am mai imprumuta si jocuri...astept raspunsuri
    De obicei e bine sa faci un pas inainte, nu inapoi. Sa nu mai vorbin ca daca ti-ai dori un ps2 ai vinde 3-4 jocuri si ai rezolva problema. Parerea mea este ca nu tu trebuie sa faci downgrade ci prieteni sa faca up-grade. Lasa ca joci cu noi on-line

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 492 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts