Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 296 of 492 FirstFirst ... 196 246 286 294 295 296 297 298 306 346 396 ... LastLast
Results 5,901 to 5,920 of 9837

Thread: Decizii

  1. #5901 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Forza 4 sau GoW3?
    Mentionez ca nu am jucat nici unul dintre Forze si nici unul dintre GoW-uri... nu stiu cu ce serie sa incep
    ai Xbox si n-ai jucat GoW ?shame on you ..ia-le pe ambele dar mai intai Gears

  2. #5902 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ok,guys.Merita sa astept Uncharted 3 GOTY(avand in vedere ca nu stiu data exacta de lansare) sau sa cumpar Uncharted 3 normal,avand in vedere ca s-a ieftinit?

  3. #5903 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ia-l pe cel normal. DLC-urile sunt doar pentru MP si cand o sa apara GOTY poate nu stiu daca o sa mai joace prea multi MP.

  4. #5904 SP
    Ω Pira's Avatar
    cica in septembrie iasa goty si din cate am inteles o sa aibe niste harti in plus si multe caractere deja cumparate, cu optiune de custom la costumatii. Deci nothing special, doar daca esti un die-hard fan sa tii cont de detaliile astea si sa platesti 10/12 euro diferenta intre varianta standard si cea goty.

  5. #5905 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ok,guys.Merita sa astept Uncharted 3 GOTY(avand in vedere ca nu stiu data exacta de lansare) sau sa cumpar Uncharted 3 normal,avand in vedere ca s-a ieftinit?
    Varianta normala .... it's cheaper.

  6. #5906 SP
    Member JeruKu's Avatar
    PSN Plus EU (adică UK) sau PSN Plus US?

    Lăs�nd la o parte jocurile comune, tind spre US (și asta doar pentru Ratchet and Clank și Lara Croft). Insă, contul meu principal este pe UK. Poate �n timp vom primi acele jocuri și pe UK. Sincer, nu știu cum să procedez. Așa că, vă cer sfatul!

    P.S. Știu că le pot lua de pe US și să le joc pe UK, �nsă parcă nu aș vrea să fac asta.

  7. #5907 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by JeruKu View Post
    PSN Plus EU (adică UK) sau PSN Plus US?

    Lăs�nd la o parte jocurile comune, tind spre US (și asta doar pentru Ratchet and Clank și Lara Croft). Insă, contul meu principal este pe UK. Poate �n timp vom primi acele jocuri și pe UK. Sincer, nu știu cum să procedez. Așa că, vă cer sfatul!

    P.S. Știu că le pot lua de pe US și să le joc pe UK, �nsă parcă nu aș vrea să fac asta.
    UK daca ai jocurile din colecţie zona 2,in ceea ce priveşte jocurile oferite gratuit stai linistit,ce este pe US dif acum o sa fie pe UK un pic mai tarziu.Singurul avantaj e ca pe US te costa abonamentul pe un an 50$ iar pe UK 40�

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  8. #5908 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    175 ron US vs 220 ron UK eu zic sa mai aştepţi un pic pana pe 29 iunie cand o sa �mplinească plusul 2 ani de existenta,poate o sa ai parte de o reducere.Anul trecut costa ab pe un an 32 � si primeai 3 luni in plus gratuit

  9. #5909 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by JeruKu View Post
    PSN Plus EU (adică UK) sau PSN Plus US?

    Lăs�nd la o parte jocurile comune, tind spre US (și asta doar pentru Ratchet and Clank și Lara Croft). Insă, contul meu principal este pe UK. Poate �n timp vom primi acele jocuri și pe UK. Sincer, nu știu cum să procedez. Așa că, vă cer sfatul!

    P.S. Știu că le pot lua de pe US și să le joc pe UK, �nsă parcă nu aș vrea să fac asta.
    Eu iti recomand PSN+ U.S ,preturile mai bune iar jocurile isi fac aparitia prima data pe U.S .

  10. #5910 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Deus Ex Human Revolution !! PS3.

  11. #5911 SP
    Member Hazer's Avatar
    Merită cumpărat Battlefield 3 Premium?

  12. #5912 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Merită cumpărat Battlefield 3 Premium?
    daca joci cel putin 3-4 ore pe zi si vrei sa iei si celelalte DLC-uri da..daca nu..e cam risipa de bani

  13. #5913 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Merită cumpărat Battlefield 3 Premium?
    Din cate am auzit nu merita ... vorba lui darkpaul risipa de bani ...

  14. #5914 SP
    Member Hazer's Avatar
    P�nă la urmă l-am luat. Oricum intenționam să achiziționez toate DLC-urile, așa că le-am luat mai ieftin, am acces la ele cu 2 săptăm�ni mai devreme + micile plăceri de a fi Premium player.

  15. #5915 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Pentru mine CQ a fost o dezamagire . Armored kill suna promitator .
    Sunt curios de unde l ai luat . De pe origin sau de pe un site de key uri

    Pentru membrii Premium Play with DICE on PC today

    How do I join?
    Look for two servers called DICE :: Game with DEV 1 and DICE :: Game with Dev 2 in the server browser here on Battlelog. Connect to either of them and let the hunt begin!

    When is the event?
    We will be online from 17:00 CST to 20:00 CST. That’s in a little less than 2 hours. The two servers in question will go up when the event is about to start.
    Cam pe la ce ora ?

  16. #5916 SP
    Member Hazer's Avatar
    De pe Origin l-am luat. Nu vreau să iau de pe un site obscur și mai apoi să mă trezesc cu contul banat, cum am pățit-o cu contul vechi c�nd am luat Back to Karkand de pe un forum. Am jucat și eu aseară niște CQ și nu prea m-a �nc�ntat, dar am intrat astăzi din nou și chiar mi s-a părut foarte fun. Mai ales că au băgat modul de Gun Master pe care l-am mai �nt�lnit �n Counter Strike: Source.

  17. #5917 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ce parere aveti despre Ghost Recon:Future Soldier?Merita sa-l cumpar?

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  18. #5918 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ai mai jucat vreun joc din serie ? Iti plac jocurile stealth? Daca da, merita.

  19. #5919 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    N-am mai jucat nici un joc din serie...si da imi plac jocurile stealth.

  20. #5920 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    si da imi plac jocurile stealth.
    atunci joaca Thief si Metal Gear Solid

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts