Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 303 of 492 FirstFirst ... 203 253 293 301 302 303 304 305 313 353 403 ... LastLast
Results 6,041 to 6,060 of 9837

Thread: Decizii

  1. #6041 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii

    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Darksiders 2 sau Sleeping Dogs ?

    Am jucat Darksiders 1 si mi-a placut foarte mult, intr-un final le voi lua pe ambele dar nu ma pot decide care sa fie primul.
    Darksiders 2, mai ales ca ţi-a placut primul ft mult

  2. #6042 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Darksiders 2 sau Sleeping Dogs ?

    Am jucat Darksiders 1 si mi-a placut foarte mult, intr-un final le voi lua pe ambele dar nu ma pot decide care sa fie primul.
    Daca ti-a placut primul Darksiders ... a doua parte all the WAY ( Death is EPIC !)

  3. #6043 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Darksiders 2 sau Sleeping Dogs ?

    Am jucat Darksiders 1 si mi-a placut foarte mult, intr-un final le voi lua pe ambele dar nu ma pot decide care sa fie primul.
    Darksiders 2, fara discutii!

  4. #6044 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Am comandat Darksiders 2, ms mult.

  5. #6045 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    GTA IV,(am jucat Episodes from Liberty City, ma gandeam sa iau Complete Edition daca are rost ), Mafia II , Mass Effect ( PS3)!!

  6. #6046 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Stai, asta e o �ntrebare?

    Dacă da, atunci GTA IV Complete Edition. Mafia II ar putea să te prindă, dar e extrem de linear. Practic e o hartă uriașă, din care tu vezi doar 5-10%. Ori s-au grăbit, ori li s-au tăiat brusc bugetul... Aveau un potențial enorm. De Mass Effect nu știu, dar dacă �ți faci rost de GTA IV nu o să �ți pară rău, don't worry.

  7. #6047 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ia si GTA IV si Mass Effect, nu sunt scumpe deloc second hand.

  8. #6048 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Mafia II e superb (nu la fel de intrigant ca primul, dar oricum se merita). cum a spus si Sadismek, e totusi cam scurt, anumite parti par facute in graba (desi bine) si se termina in pom.. de asta iti recomand GTA IV complete.
    Mass Effect e alta mancare de peste.. ti-as recomanda sa incepi cu primul (probabil 2 e cel mai reusit), si apoi sa treci la urmatoarele (desigur, variantele complete/ platinum - care sa contina toate dlc-urile)

  9. #6049 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Atunci merg pe GTA IV , pentru ca stiu cum e , l-am mai jucat . Imi plac foarte mult genu de jocuri open-world sau freeroaming .

  10. #6050 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    Mafia II e superb (nu la fel de intrigant ca primul, dar oricum se merita). cum a spus si Sadismek, e totusi cam scurt, anumite parti par facute in graba (desi bine) si se termina in pom.. de asta iti recomand GTA IV complete.
    Mass Effect e alta mancare de peste.. ti-as recomanda sa incepi cu primul (probabil 2 e cel mai reusit), si apoi sa treci la urmatoarele (desigur, variantele complete/ platinum - care sa contina toate dlc-urile)

    Ai grija cu se merita ca sare DanTe23 pe tine

  11. #6051 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii

    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Ai grija cu se merita ca sare DanTe23 pe tine
    Nu mai sar pe nimeni man, e o cauza pierduta, am frigiderul plin de carne, poate anul viitor

  12. #6052 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Nu mai sar pe nimeni man, e o cauza pierduta, am frigiderul plin de carne, poate anul viitor
    Eu datorita tie , am invatat sa fiu mai atent , cand scriu pe orice thread

  13. #6053 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Hai cu on-topic . GTA IV Complete Edition sau varianta normala ? Episoadele le-am jucat . de aia intreb daca mai merita , sa dau banii pe complete edition.

  14. #6054 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Daca ai jucat Episodes from Liberty City nu vad de ce sa mai cumperi The complete Edition.
    Poate doar daca nu mai ai discul cu episoadele si doresti sa le ai in colectie cu GTA IV.

  15. #6055 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ceva de genu..

  16. #6056 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Dacă �ți plac open-word-urile, și ai consolă (vorba vine), �ți recomand peste toate alternativele pe care ni le-ai oferit, Red Dead Redemption. �l consider o capodoperă importantă a genului ăsta. Nu-l rata sub nici-o formă.

  17. #6057 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nul ratez , urmatoru ala va fi.Read Dead Redemption Goty Edition , da prima data o sa iau GTA IV.Multumiri

  18. #6058 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Apropo, Just Cause 2 ar fi o alternativa la GTA IV.

  19. #6059 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Bulletstorm sau Brink? (PS3)

  20. #6060 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Bulletstorm

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts