Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 339 of 492 FirstFirst ... 239 289 329 337 338 339 340 341 349 389 439 ... LastLast
Results 6,761 to 6,780 of 9837

Thread: Decizii

  1. #6761 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    BF3 Premium Edition sau FIFA13.
    BF3 Premium Edition

    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Salut, vreau sa fac un cadou si nu pot sa ma hotarasc ce sa iau: Max Payne 3 sau Darksiders 2?
    Darksiders 2 - combat system superb , grafica superba , art style si poveste foarte bune , momente jaw-dropping si mai presus de toate personajul DEATH !

  2. #6762 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Merita luat Fifa 13 tinand cont ca am 12?
    L-as lua mai mult pentru a intra in cupa aici pe forum si mai am cativa colegi si prieteni de pe PSN care joaca.
    Sa vand 12 si sa iau 13?

  3. #6763 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Merita luat Fifa 13 tinand cont ca am 12?
    L-as lua mai mult pentru a intra in cupa aici pe forum si mai am cativa colegi si prieteni de pe PSN care joaca.
    Sa vand 12 si sa iau 13?
    Clar

  4. #6764 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Merita luat Fifa 13 tinand cont ca am 12?
    L-as lua mai mult pentru a intra in cupa aici pe forum si mai am cativa colegi si prieteni de pe PSN care joaca.
    Sa vand 12 si sa iau 13?
    Eu as face altceva cu banii, cauta mai bine alt joc

  5. #6765 SP
    Junior Member vishu's Avatar
    nu stiu daca e ok sa pun intrebarea aici, but i ll give it a try.

    mi am vandut consola in decembrie [ps3 slim 320], iar acum vreau sa mi achizitionez iar una. Intrebarea mea e urmatoarea: se merita super slim-ul? sau sa mi iau tot slim de 320? i mean ...e vreo diferenta majora? multumesc!

  6. #6766 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Nu e absolut nicio diferenta majora, doar ca SS este mai mic si consuma mai putin. Eu iti recomand acel Slim 320 Gb

  7. #6767 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by vishu View Post
    nu stiu daca e ok sa pun intrebarea aici, but i ll give it a try.

    mi am vandut consola in decembrie [ps3 slim 320], iar acum vreau sa mi achizitionez iar una. Intrebarea mea e urmatoarea: se merita super slim-ul? sau sa mi iau tot slim de 320? i mean ...e vreo diferenta majora? multumesc!
    Depinde de pret...Eu mi-am luat SS pt ca a fost oferta buna de black friday(700 lei), altfel imi luam slim, SS-ul e oribil cu capacul ala

  8. #6768 SP
    Junior Member vishu's Avatar
    pai preturile sunt cam la fel, ma rog, la flanco e mai ieftin slim-ul cu 1 mil cam asa, dar nu asta e problema. SS-ul am inteles ca e foarte sensibil. Va multumesc pt info, cred ca o sa ma intorc la slim

  9. #6769 SP
    Member Mariush's Avatar
    Vishule, dpdv tehnic nu-i nicio diferenta, avand in vedere ca-i mai ieftin ia-ti slim.
    btw, telefonul il a pitit in fund?

  10. #6770 SP
    Junior Member vishu's Avatar
    da o sa mi iau slim pana la urma

    @Mariush : ba era numaru prea dubios, dupaia am venit acasa si am gasit ca e prefix de slovenia sowwwy

  11. #6771 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Merita luat Fifa 13 tinand cont ca am 12?
    L-as lua mai mult pentru a intra in cupa aici pe forum si mai am cativa colegi si prieteni de pe PSN care joaca.
    Sa vand 12 si sa iau 13?
    Si eu cred ca ar trebui sa-ti iei alt joc ... nu prea se merita Fifa 13 ( daca ai 12 ) .

  12. #6772 SP
    Member Mariush's Avatar
    Cristy, depinde daca esti Fifa addict. Din punctul meu de vedere Go4it, Fifa 13 merita din toate punctele de vedere. (see you online)

  13. #6773 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Thanks Guys! M-am decis pana la urma sa il cumpar

  14. #6774 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    as vre sa cumpăr un add-on pt Deus Ex HR, the missing link, merita? Daca da cand ar trebui sa il joc, dupa ce termin jocul propriu-zis sau se poate accesa in timpul poveştii principale?

  15. #6775 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    as vre sa cumpăr un add-on pt Deus Ex HR, the missing link, merita? Daca da cand ar trebui sa il joc, dupa ce termin jocul propriu-zis sau se poate accesa in timpul poveştii principale?
    Daca e la oferta merita , este destul de lung dlc-ul si il poti accesa cand vrei , este separat in meniu la download content

  16. #6776 SP
    Member Mariush's Avatar
    Merita sa achizitionez Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots? Stiu ca e un joc cotat extraordinar de bine, am citit doar review-uri pozitive si foarte pozitive.

    Insa din punctul meu de vedere intrebarea se pune asa: Mai merita MGS4 in 2013? Ma va impresiona in vreun fel?

  17. #6777 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    va merita si in 2020.

  18. #6778 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariush View Post
    Merita sa achizitionez Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots? Stiu ca e un joc cotat extraordinar de bine, am citit doar review-uri pozitive si foarte pozitive.

    Insa din punctul meu de vedere intrebarea se pune asa: Mai merita MGS4 in 2013? Ma va impresiona in vreun fel?
    Merita! Are grafica mult mai buna si decat cele lansate anul asta Mai ales ca are si trofee acum

  19. #6779 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    va merita si in 2020.

  20. #6780 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariush View Post
    Merita sa achizitionez Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots? Stiu ca e un joc cotat extraordinar de bine, am citit doar review-uri pozitive si foarte pozitive.

    Insa din punctul meu de vedere intrebarea se pune asa: Mai merita MGS4 in 2013? Ma va impresiona in vreun fel?
    Spunea cineva ca daca ai ps3 si nu ai jucat mgs4 ţi-ai luat consola degeaba. Merită, e un joc superb!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts