Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 386 of 492 FirstFirst ... 286 336 376 384 385 386 387 388 396 436 486 ... LastLast
Results 7,701 to 7,720 of 9837

Thread: Decizii

  1. #7701 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    merita AC4? am inteles ca are frame drops mari si multe, cat de repetitiv este gameplay-ul?
    Da. Pe PS4.

    ---------- Post added 31-10-2013 at 17:02 ----------

    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Se apropie ziua de remuneraţie iar bugetul fiind mic trebuie sa ma decid:
    Ps+ 3luni & The Last Of Us vs. Ps+ 1an.
    LoU

  2. #7702 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Se apropie ziua de remuneraţie iar bugetul fiind mic trebuie sa ma decid:
    Ps+ 3luni & The Last Of Us vs. Ps+ 1an.
    Ps+ 3 luni & TLOU

  3. #7703 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    TLOU , il joci termini , il vinzi scoti parleala si te decizi dupa daca mai vrei sa cumperi PS++

  4. #7704 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    TLoU

    Pt mai mult ps+ faci rost de bani în alea 3 luni..

  5. #7705 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce imi recomandati dintre AC 2,AC Revelation si AC Brotherhood??

    ---------- Post added 01-11-2013 at 13:36 ----------

    Sunt 8,9£ pe live si as vrea sa incerc unul din ele..nu am jucat niciodata seria..

  6. #7706 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Am jucat numai AC 1 si AC 2. Dintre cele doua, ti l-as recomanda pe al doilea, clar. Din ce am citit si auzit, AC2 ar fi cel mai bun, urmat de Brotherhood. Revelations si III cica nu ar fi asa reusite.

    Numai ca, vezi, daca vrei sa urmaresti firul povestii : AC 1 - Caracter Altair.
    AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations : Caracter Ezio.

    AC III, IV - ???

  7. #7707 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Sincer 2 m-a impresionat cel mai mult, ca poveste și decoruri (Florența, Veneția și.. erm.. am uitat). În plus nu prea are rost sa te apuci direct de Revelations și Brotherhood fără sa vezi cum a ajuns Ezio asasin.

  8. #7708 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Dati-va va rog cu parerea/recomandari despre urmatoarele titluri , ordinea in care le scriu e irelevant , The Walking Dead , The Walking Dead Survival Instinct , Dead Island & Dead Island Riptide , Resident Evil .Eram cat pe ce sa imi iau Skyrim l-am jucat la un prieten de al meu si mie mi se pare "sufocant" ... caut ceva fun si bun , nu neaparat ceva nou.Si sa fie ceva cu zombie neaparat.

  9. #7709 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    The Walking Dead, un joc superb. De-abia aştept sezonul 2

  10. #7710 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    TWD from Teltalle merita enorm.Este superb.TWD Survival Instinct am inteles ca e praf Re4 e masterpiece si Re5 e fun jucat in co op.Am inteles Re Revelations are un still mai spre old Re

  11. #7711 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ok ms ..cred ca o sa iau 2-ul.

  12. #7712 SP
    Banned asperas's Avatar
    The Walking Dead!

  13. #7713 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    ai mare grija cu plata, m-am certat la xbox suport, dupa oferta de 9.95$ a tras de pe card 21.67$. Mi-au returnat banii si mi-au lasat si jocul, deci ai grije e posibil ca acea eroare sa persiste.

  14. #7714 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    daca vrei sa macelaresti zombie Orice Dead Island / dead rising , daca vrei poveste TWD

  15. #7715 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Resident Evil 4 sau 5

  16. #7716 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    AC 2 este fără îndoială cel mai bun din serie și nu este nicio problemă dacă începi cu el. În schimb Brotherhood și Revelations consider că ar trebui jucate în ordinea apărută!

    Al treilea îl joc momentan și, deși m-a dezamăgit la început, a început să-mi placă jocul. Oricum diferența din punct de vedere calitativ și al originalității scade de la joc la joc...

  17. #7717 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    The Walkind Dead suna bine... sa vad unde as iesi mai bine sa iau doua jocuri si nu unu mersi colegi.

  18. #7718 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Intre walking dead si dead island eu am ales dead island pentru faptul ca este open world ... stii tu ai mai mult spatiu sa fugi de zombalai

  19. #7719 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    's genuri diferite desi ambele sunt cu zombi
    Dintre cele 2 daca ar fi sa ale(r)g as alege The Walking Dead

  20. #7720 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Da spatiu sa fugi de zombalai sau sa fugi dupa ei.. cred ca voi opta totusi pentru amandoua The Walking Dead si Dead Island +Riptide.Acuma sa le gasesc la un pret bun.Si pe urma normal tre sa joc si The Last Of Us. si Dying Light pare promitator.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts