Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 464 of 492 FirstFirst ... 364 414 454 462 463 464 465 466 474 ... LastLast
Results 9,261 to 9,280 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9261 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Stiu ca am citit aici pe forum ca ai sa stricat controlleru si a trebuit sa mearga la garantie si cu consola

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk
    Dacă se strică controller-ul care vine cu PS4, controller-ul din cutia consolei, nu cel care vine separat în cutia lui. Pe factură tu ai 3 produse, consola Slim, un DS4 si Fifa 17. Baftă, ar fi păcat sa nu profiți de ofertă.

    @tzakalaka te-au mințit, e vina ta că nu îți cunoști drepturile, sorry. Daca ai fi apelat la ANPC se rezolva in 24 de ore. Eh, măcar acum știi pentru viitor.

  2. #9262 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Avand in vedere promotia de pe store("October Savings") si faptul ca sigur voi vrea sa cumpar Uncharted 4 in viitor, am doua dileme:
    - Credeti am de ce sa astept un pret mai bun sau sa-l iau acum?
    - Sa iau varianta standard sau deluxe?


    LE: il vreau in format digital.
    Attached Images Attached Images uncharted-4-promotie.jpg uncharted-4-promotie-standard.jpg uncharted-4-promotie-deluxe.jpg

  3. #9263 SP
    Member marv's Avatar
    depinde si in ce fel de format il vrei. Pe olx il gasesti in format fizic la pretul asta (SH of course).

  4. #9264 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cumpără varianta simpla, DLC-ul pentru capitolul bonus poți să îl cumperi și mai târziu, o sa vina separat cum a fost si la TLOU.

  5. #9265 SP
    Member tudort's Avatar
    Need for Speed sau Borderlands Handsome Collection ambele pe ps4 store la 89.00 pe care să-l aleg ???

    Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

  6. #9266 SP
    Member renatoman's Avatar
    sunt genuri total diferite...personal prefer Need for Speed.

  7. #9267 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    daca vin oameni la tine, Borderlands are 4 player split screen coop

  8. #9268 SP
    Member tudort's Avatar
    Din păcate am luat ps4 doar de câteva luni şi am un singur joystick. Momentan joc chestii mai mult sp/online

    Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

  9. #9269 SP
    Member Hazer's Avatar
    Battlefield 1 sau Gears of War 4? Si cand zic Gears of War 4 ma refer la toata colectia pe care o primesc pentru ca n-am jucat niciun GoW pana acum.

  10. #9270 SP
    Member marv's Avatar
    asta e grea decizia. Daca esti mai competitiv o sa petreci mai mult timp si o sa te distrezi mai bine in multiplayer-ul de BF 1. In schimb, colectia GoW parca trage mai tare la cantar si n-ar trebui sa lipseasca de la casa omului posesor de Xbox One.

  11. #9271 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Battlefield 1 sau Gears of War 4? Si cand zic Gears of War 4 ma refer la toata colectia pe care o primesc pentru ca n-am jucat niciun GoW pana acum.
    Dacă nu ai jucat jocurile vechi mergi pe Gears, le primești pe toate până la sfârșitul anului. Trilogia veche face toți banii, noul Gears e cam slăbuț în modul SP.

  12. #9272 SP
    Member Hazer's Avatar
    Nu sunt prea competitiv de fel . Am descoperit recent ca nu prea mai am timp de alocat jocurilor - mai mult de o ora, o ora jumate seara nu am timp/chef sa ma joc. Mi-ar placea sa savurez o poveste buna de SP, dar in acelasi timp e frustrant ca nu pot petrece atat de mult timp in fata consolei..

  13. #9273 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mergi pe Gears, nu vei regreta, trilogia veche este superba mai ales dacă ai un prieten pentru coop. Cele mai bune jocuri create pentru acest mod. Când spui coop bun, spui Gears.

  14. #9274 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Ca sa fiu obiectiv, colegul "marv" a raspuns perfect la intrebare, BF1 o sa-ti ofere mai mult pe partea de MP, dar GoW pe partea de SP e foarte fain (mai ales ca te alegi cu toate jocurile, plus ca poti sa joci campania CO-OP (la primele 3 jocuri stiu sigur ca poti)...iar daca sunt subiectiv, Gears of War de 1000 de ori, numai pentru jocul asta as cumpara Xbox daca as avea bani )

  15. #9275 SP
    Member Hazer's Avatar
    Ah, am uitat de asta. N-am absolut niciun prieten cu Xbox cu care sa joc GoW, deci as juca singur. O sa merg pe Gears atunci, daca il tot lauda lumea asa. Thanks guys!

  16. #9276 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu are același farmec, pacat, dar este o serie pe care nu ai voie sa o pierzi. Dupa ce termini trilogia se cam termină treaba cu ultimele două, la partea de poveste ma refer, din păcate se vede lipsa Epic.

  17. #9277 SP
    Member DrDeath's Avatar
    CO-OP SP poti sa joci folosind doua controllere pe split-screen, nu-ti trebuie alt Xbox

  18. #9278 SP
    Member renatoman's Avatar
    Baieti am un ps4 modelul CUH-1004a si ceva piese de schimb in caz ca se strica(o sursa si un blu ray compatibil). Merita sa cumpar modelul care se vinde acum la promotie la 1000 ron? e asa mare diferenta intre aceste modele? asta al meu face un pic de zgomot dar sincer nu ceva derenjant.

  19. #9279 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu merită

  20. #9280 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nu prea merita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 464 of 492 FirstFirst ... 364 414 454 462 463 464 465 466 474 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts