Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 30 of 30

Thread: BATTLEKON la Nijikon 2011 (Bucuresti)

  1. #21 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    O sa incerc sa aduc eu, but no promises!

  2. #22 SP
    Junior Member marrow's Avatar
    si am mai revenit cu inca o intrebare, sper ca de data asta este legitima: ps3 sau xbox ?

  3. #23 SP
    Member Aquashark's Avatar
    ps3!

  4. #24 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Frumoase jocurile, foarta proasta organizare.
    Poate in loc de Mario Kart 64 mergea un SSB, dar prezenta Dreamcastului si Sega Mega Drive-ului( chiar daca nu era conectat la nimic) a dat un mare +.

  5. #25 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    N-am putut aduce nicio salvare, am ramas la Drift GP for too long ... am ajuns pe la vreo 6 dar era asa aglomerat incat n-am mai inteles nimic si am plecat. O sa vin maine mai devreme, poate prind mai liber

  6. #26 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    Frumoase jocurile, foarta proasta organizare.
    Poate in loc de Mario Kart 64 mergea un SSB, dar prezenta Dreamcastului si Sega Mega Drive-ului( chiar daca nu era conectat la nimic) a dat un mare +.
    cu toate ca probabil o sa ma stresez acuma.. ai putea sa elaborezi ce nu tia convenit, cat despre tot ce nu era ps3 facea parte de oldschool gaming de care sau ocupat cei de la Resita

  7. #27 SP
    Member Sosetila's Avatar
    De meciuri pe sarite nu pot zice nimic, a fost mare parte vina concurentilor, dar m-a deranjat ca turneul SSF4 a tinut 6 ore/3 ore a stat lumea degeaba.

  8. #28 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    De meciuri pe sarite nu pot zice nimic, a fost mare parte vina concurentilor, dar m-a deranjat ca turneul SSF4 a tinut 6 ore/3 ore a stat lumea degeaba.
    se vede ca nu prea esti in ritm cu desfasurarea unui turneu, noi aveam 3 copii la AE asa ca da turneul a mers mai greu din cauza asta, participantii au stat degeaba, pai...da...pt ca asa e un turneu, joci un meci, si dupaia astepti pe urmatorul...si nu vb asa ca imi place sa vb, uitete la streamurile de la teamspooky, unde organizatorii chiar au resurse mult mai multe ca noi, sa vezi cum stau oamenii pe jos pana isi asteapta urmatorul meci, nu ai cum sa multumesti pe toata lumea, asta e, tot timpu incercam sa facem urmatoarea editie mai bine, dar tot timpu sunt oameni pro si contra

  9. #29 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Am vrut sa zic ca turneul de SSF4 a tinut in jur de 3 ore cat trebuia sa tina iar dupa 3 ore pana la MK a stat lumea degeaba....

  10. #30 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    Am vrut sa zic ca turneul de SSF4 a tinut in jur de 3 ore cat trebuia sa tina iar dupa 3 ore pana la MK a stat lumea degeaba....
    nui adevarat turneul de la mk lam inceput cand era pe la ultimii 4 la SF

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. BATTLEKON la Otaku 2013 (Bucuresti) By lowlifekane in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 09-05-2013, 10:50
  2. BATTLEKON la Nijikon 2012 (Bucuresti) By lowlifekane in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 30-10-2012, 20:52
  3. Battlekon @ ACL Games 2011 - Concurs de Mortal Kombat By lowlifekane in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 24-06-2011, 15:49
  4. Battlekon la Otaku Festival 2011 By lowlifekane in forum Console Club
    Replies: 49 Last Post: 27-05-2011, 09:54
  5. Road to BATTLEKON 2011 By Mikael in forum Console Club
    Replies: 47 Last Post: 01-04-2011, 17:18

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts